אם זה מענין. אריה דרעי עכשיו בגל"צ

תקוניסט

New member
בהחלט היה מעניין. אחד השאלות

הדיביליות היה "איזה ספר מחמשה חומשי תורה מדבר אליך"? בגדול הוא דיבר מאד יפה.

האש שלי

New member
נכון מאד... הוא דיבר אחלה..

דרך אגב זה חדש אצלו לשאול על כל דבר... כן?

תקוניסט

New member
"לגבי חזרה לפוליטיקה"

אומר אריה דרעי "אני כל הזמן בחשבון נפש עם עצמי. מה תפקידי בעולם. אני לא יודע אם אחזור פעם"

מקוה שהרשע הזה עשה

חשבון נפש בכלא ושהוא התחרט ועשה תשובה על התמיכה שלו ושל מפלגתו תאבת הבצע בממשלת רבין פרס אלוני בזמן הסכמי אסלו ,

יiסי ה

New member
אתה

ודומיך, בכל הודעה שלכם כאן אתם מורידים את התמיכה בהתיישבות בעוד כמה אחוזים.

אף אחד לא זקוק

לתמיכה של החרדים בהתישבות אני מחפש רק דבר אחד שהמפלגות החרדיות יהיו פעם אחת שלמות במה שהם עושות ,ולא ירקדו לפי חליל הכסף של ראש הממשלה באותו דור , ולתמוך ולהגן על ארץ ישראל ועל ההתישבות זו חובה לא זכות , ולא משנה איזה כיפה יש לך על הראש והאם אתה חרדי או מיזרוחניק

יiסי ה

New member
כל מילה - פנינה

המפד"ל ומועצת יש"ע הן אלו שנוהגות בדיוק לפני האינטרנס של המתישבים ולא משום אינטרס אחר. רק המפלגות החרדיות הולכות אחרי הכסף. ועוד הערה: אותם גדולי תורה שאומרים לי להצביע ליהדות התורה, הם אומרים להם מתי להיכנס ומתי לא. אז עדיף שתשב ולא תטיף מוסר לאחרים כדי לנקות את אנשי המפד"ל מהפשעים שלהם.

את המלחמות שלי נגד המפד"ל

אני לא עושה פה , אף אחד לא הכשיר אותם , הם תאבי בצע בדיוק כמו שאר המפלגות אך המפלגות החרדיות תומכות בשרון שעשה מהם צחוק בזמן ששינוי היתה אצלו בכיס ,ועכשו שהוא זקוק להם הוא נותן להם את יו"ר ועדת הכספים כדי שהכסף יעשה את דרכו למקומות הנכונים... פתאום אולמרט צדיק גדול ,מענין מי הכשיר את השרץ ?

למעלה