אם זה לא היה עצוב...

נקיטה...

New member
אם זה לא היה עצוב...

זה היה מצחיק, בהיסטריה. רבע לשמונה בבוקר. נשיקה לעומרי, 17 פעם אומרת שוב ושוב , שמאלה וימינה עומרי... לא לשכוח... הוא עדיין במדרגות ואני אומרת לו - תרים רגע את הראש , הוא מביט בי בעינייו המדהימות - ואומר לי... אמא , שמאלה וימינה אני יודע, ביי. סוגרת ת'דלת , ונכנסת לסיים להתכונן ליום העבודה. מורחת את האודם... ובדלת נקישות חזקות. היתי בטוחה שהוא שכח מחברת או משו... אמאאאאאאאא תפתחי לי... נבהלתי. הילד חיוור לחלוטין... אמאאאאאאאאאאאאאא אין לאוטו גלגלים!!! מה... עניתי בהלם? אמא... לקחו לאוטו את הגלגלים... חיבקתי אותו (ברגעים האלה עוד היתי ה... אמא הבוגרת)ירדתי למטה. לך חמוד לבית הספר, אמא תטפל בהכל. האוטו הקטן שלי... פג'ו 205, לקחו לו את ארבעת הגלגלים... (מגנזיום... ככההההההההה קניתי אותו). הבטתי ... והיתי בהלם. המראה... היה מצחיק כ"כ... העבודה היתה יפה... מושלמת. בלוקים מחזיקים את האוטו... בערב כיפור , שברו את החלון וגנבו את הרדיו דיסק. עכשיו זה... רבאקקקקקקקקקקקקקקקק אני אמא חד הורית!!! חושבת שצריך לשים איזו מדבקה על המכונית... שהפורצים ירחמו קצת... "האוטו שייך לאמא חד הורית ". קניתי צמיגים חדשים לפני חודש וחצי 1000 ש"ח... שרק תשלום אחד ירד... ועכשיו האוטו על בלוקים. הגיעה המשטרה ואני... ככה מול האוטו... בוכה. השוטר רושם... ואני בוכה. השכנים עוברים ואני בוכה. רון הגיע (ת'קשרתי אליו...והוא בא מיד...הרגיע הציע עזרה, הלך לראות שהילד בסדר בבית הספר ולקח את נעה לגן)... הוא הגיע ואני בוכה. השוטר פונה אלי ואומר - גברת תרגעי (אלללללללל תקרא לי גברת) הוא אומר תרגעי... ואני עוד יותר בוכה. בוכההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ! ובוכההההההההההה... ובוכה... ואז נרגעתי. חתמתי על התלונה. התיישבתי על המדרכה. הגיעה זיהוי פלילי , לקחת תביעות אצבעות ואני חשבתי לי כמה חבל שעומרי לא היה לראות מה שהם עושים...זה היה מעניין אותו... מרחו לי ת'אוטו באבקה שחורה שכזו... ואני צעקתי לחוקר שאני אחייב ת'משטרה בשטיפה!!! ואז... הגיעה החיוך... ואחריו הצחוק המטורף... מהמראה הזה של האוטו שלי על הבלוקים. נגבתי ת'דמעות היתה לה רוח נעימה, ואני ישובה על המדרכה... המשטרה הלכה. נזכרת במשפטים האלה "מזל שזה רק ברכוש..." וזה הצחיק אותי... אבל יודעים מה... באמת מזל שזה רק ברכוש! אוי... איזה בוקר בחיי. יודעים על מה חשבתי שנרגעתי... היה איזה פרק ב"רגע עם דודלי" שפיסטוק האהבל מנסה לשים גלגים לאוטו שלו... מרובעים משולשים וכדומה וזה לא מצליח לו ואז הוא פשוט ... נכנס לאוטו... מרים אותו והולך איתו(הברקה גאונית) הוא הגלגים של האוטו!!! וחשבתי לי... וואלה... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... אני ב'סדר. אני נשבעת שאם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.

נקיטוש../images/Emo140.gif

אף על פי שזה מעצבן , מרגיז, חוצפה, יקר, שובר רוח ועוד מלאן תאלפים... את צוחקת לבסוף וזה המון המון. חוץ מזה .. בדקת שהבלוקים "איטונג" ?? לא איטונג אני לא קונה

gn64

New member
למרות שעצוב ../images/Emo24.gif לא יכול להימנע

מלצחוק {מתנצל ,אה ?} אבל באמת רעיון נחמד להשאיר פתק עם העניין של חד-הורית. וזה מזכיר לי את הפורצים שהשאירו למישהו פעם כמה גרושים במקרר שיקנה כיבוד לפעם הבאה

° זואי °

New member
ואי ואי ואי

לפחות השאירו את האוטו - חצי הכוס המלאה? תעזבי אותך אוטו של פיסטוק, עדיף האוטו של ההוא מפלינטסטונז. חור באמצע, מחזיקים את האוטו בצד ורצים. מצא חן בעיני הרעיון עם המדבקה, איפה קונים כזאת?
גדול ניקיטוש גם זה יעבור.

ניקיטוש' מתוקה../images/Emo24.gif

מתוקה מנגבת לך את הדמעות....
איך אמרת זה רק ברכוש....לא שזה מעודד אבל....שלא יהיה יותר גרוע...

ניקיטה פעם קרה לי מקרה דומה....

הלכנו כמה חברים לבקר בבית חולים את יאיר רוזנבלום ז"ל (היה אחרי צנטור) ישבנו קצת דיברנו צחקנו כשחזרנו לרכב אפילו לא שמנו לב שהוא על בלוקים נכנסנו ולא הבנו למה הרכב לא נוסע....

ועוד סיפור דומה

כשלמדתי לתיאוריה, אז אבא שלי ניסה לעזור לי קצת בקטע המכני (שאני ממש ממש גרועה בו) ובבוקר דיברנו על החלקים המכניים באוטו , מצבר , רדיטור ועוד חיות אחרות הלכנו לרכב כדי לצפות בנפלאות המכניקה אבא שלי פתח את מכסה המנוע , תוך כדי הסברים מקצועיים מפורטים על חשיבות המצבר וכו' והוא מסתכל בפנים "איפה המצבר "????? הכי מצחיק היה לראות אותו עם הידים בתוך כל הצינורות של האוטו מחפש את המצבר. אחחחחח כל כך צחקתי באותו בוקר . יאלללללה סיפורים עצובים מצחיקים לעודד את נקיטה

my sunshine

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo25.gif ובאמת נקיטוש

מזל שזה רק ברכוש. הרבה מעבר לזה אין מה לומר. ובינתיים : ים של
ים ו
ות

../images/Emo140.gifניקיטה

מצד אחד ניקיטה זה שוק שעושים ככה לרכוש פרטי..ההרגשה מאוד לא נעימה ... קראתי וחשבתי לעצמי עד להיכן הם מגיעים? ומצד שני קראתי את רוח הקרב שלך. יש לך נשמה ואופי חזקים וחושבת שלהסתכל על חצי הכוס המלאה זה מעלה. בחיי שאת יודעת איך לעשות את זה. ופעם הבאה: אפשר לבטח גם גלגלים? חוץ מלומר לך: כל הכבוד על המשך היום ושינוי הגישה..אין מה לומר.

ניקיטה יקרה קבלי חיבוק כזה חזק|חיבו

ואל תתעצבי. איזה מזל שעומרי בריא ושלם את לא יודעת כמה הפחדת אותי עם הסיפור שלך עד לדפיקה בדלת, הסיפור התפתח כאילו הולכת להיות טרגדיה... וואו נשמתי לרווחה- רק 4 גלגלי מגנזיום כפרה עליך ועל עומרי שלך שתהיי לי בריאה - וואו הפרחדת אותי ואני
חלש יש לי בכל מה שקשור לילדים בר

*יערית

New member
אבבאשק בבשק../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

וואו בדיוק כמוך הייתי ימושבת ובוכההההההההההההההההה בוכהההההההההההההההההההה ואחר כך מתפוצצת מצחוק.... ואומרת כאפרות רק הבריאות... תאמיני לי הקיריית גתים האלו מוכשרים תרתי משמע

רואה גם את אהבת את התוכנית הזאת

יו ממש עצוב מבאס וקצת אבל מאוד אופטימי מצידך וכן טוב שזה ברכוש ..מה אגיד לך רק

R a c h e li

New member
יווווו........כמה שזה ....../images/Emo25.gif

לא הוגן רחלי איך את מגיעה לעבודה .....

למעלה