אם התחלנו אם מכתבים..

Dark Angel16

New member
אם התחלנו אם מכתבים..

אז גם לי יש איזה אחד.. שאני אשמח לקבל עליו תגובות
אממ.. כתבתי אותו אתמול.. בשיעור כימיה משעמםםםםםם
בכל אופן.. אתם מוזמנים לקרוא
"שלום לך.. מממ.. מאיפה להתחיל
אני בעצמי לא יודעת מה אני בדיוק רוצה להגיד.. אני לא יודעת מה אני רוצה.. מעצמי, ממך, מאיתנו.. אני בכלל לא יודעת אם קיים כזה דבר שנקרא 'אנחנו'.. אתה הרי לא שלי.. אתה של מישהי אחרת..
אתה תפוס.. אתה במערכת יחסים.. היא נותנת בך אמון.. אז איך אתה בא ומחבק אותי
מנשק אותי
מתנהג כ"רווק" לכל דבר
ת'אמת
אני נורא נהנית מזה.. אני אוהבת להיות מחובקת בין זרועותיך.. אני מרגישה את חום גופך זורם לתוכי וממלא אותי..מרגישה בטוחה..אהובה..
אני אוהבת שאתה נושק לי.. אם זה בלחי- נשיקה קטנה ומתוקה..
אם זאת נשיקה בצאוור.. ובמיוחד כשזאת נשיקה על השפתיים- אפילו נשיקה מהירה וקצרה.. אך מתוקה מדבש.. נשיקה שאתה טענת כי הייתה בטעות..
גם כל שאר הנשיקות והחיבוקים- טעות הם
בלבלת אותי.. לגמרי.. אני לא יודעת מה זה גרם לי.. אני חושבת על מה שהיה כל הזמן.. זה גורם לי לרצות לראות אותך, לחבק אותך, לנשק אותך, להרגיש אותך.. אבל- אתה לא שלי..
אני לא רוצה להיות מקום שני.. כמה שאני נהנית ומרגישה חיבה, אני לא רוצה להיות "זאתי" שתעזור לך לבגוד.. או שזאת בכלל לא בגידה
אני יודעת שאני דרמתית.. אבל מה לעשות.. להגיד לך מה שאני מרגישה זה הדבר היחיד שאני יכולה לעשות כעת.. אני מרגישה כאילו נתנו לי מתנה..
והחליטו שהיא לא מגיעה לי.. לכן לקחו לי חצי ממנה.. את החצי ממך.. שלא שייך לי.. אווף.. בלבלתי את עצמי
אני לא יודעת כבר מה עובר לי בראש..
מצד אחד
אני רוצה אותך.. מצד שני
אני רוצה להתרחק ממך.. אבל.. יכול להיות שאני לא באמת רוצה אותך
יכול להיות שאני רק נהנית מהתחושה החמימה שמציפה אותי כשאני איתך
יכול להיות שחסר לי המגע שאתה מעניק לי
אוף
אני יותר מבולבלת ממה שהייתי.. אני מפחדת ש.. נגיד וכן תהיה שלי ואיתי (רק נגיד!! בלי לחץ!!) החשק ירד לי... אני לא רוצהה
אני מרגישה קרובה אליך.. אני רואה איך העיניים שלך מביטות בי.. מעבירות לי "מסרים".. זה מבלבל אותי עוד יותר.. וכשאתה אומר לי שאתה אוהב אותי.. אתה נהנה לבלבל אותי עוד יותר
כשאתה מכאיב לי.. כן כן, בצחוק אני יודעת.. ואני "נעלבת" ממך.. איך שאתה בא ומחבק אותי עד שאני סולחת לך.. אווווףף.. תגיד לי מה אתה רוצה ממני
אני רוצה אותך, לא רוצה אותך.. אני לא יודעת כבר כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםם
כן אני מודה שלפני שנהיית חבר של ***** הקטנה והמתוקה שלך.. אני מודה שרציתי אותך.. אבל זה עבר לי.. כי ידעתי שרציתי אותך רק כי אתה רצית אותי בעבר והמשכת הלאה.. מה לעשות.. אני נקבה לא
סתם בצחווקקק
אוף.. יש לי כ"כ הרבה שאלות.. אבל אין לי תשובות.. וגם לא יהיה לי.. כי את המכתב הזה אני לא אוכל לתת לך.. פשוט לא
אבל.. אוף
אני לא יודעת.. מקווה שהכל יתבהר.. אוהבת, אני"

firerez

New member
וואי

איך אני זוכר שסיפרת לי את זה ... מקווה שאת זוכרת מה שאמרתי לך בקשר לזה ... ומקווה שאת בכלל זוכרת אותי ... (חחח)

firerez

New member
סיפרת

סיפרת בפעם האחרונה שעוד הסכמת לדבר איתי הפרצוף שאני רוצה לעשות הוא בין זה
לזה :

Dark Angel16

New member
חחחחחחחחח

לקח לי זמן להבין למה את מתכוונת.. חחחחח זאת בטח השעההההה ;]

Everlasting

New member
לירונווווווווווווווש!!!!!!!!!!!!!!!

טוב דבר ראשון המכתב ממש יפה ומרגש!!!
זה כ"כ הרגשה מוכרת ומבאס... את לא ממש סיפרת לי על זה...אבל ניחשתי בעצמי מה המצב(אני גאון) ורציתי להגיד לך שאין מה להגיד........ רציתי דווקא להגיב על הקטע שאמרת שאם הוא יהיה שלך החשק יירד... אז למה זה? למה זה תמיד ככה..?
ובכלל מה קורה עכשיו? מה תעשי........?
בכל מקרה כמו שכבר סיכמנו אתמול החיים שלך יותר מעניינים!!!
ולכן את הולכת לספר לי על זה!!!! ואני מקווה שתחייכי שוב!!!!!!! וזהו! אז תעני על כל השאלות
ותזכרי- ביוני אנחנו בתל אביב!((=

למעלה