אם הממשלה הזאת תאריך ימים , אז אני צנצנת.

evglev1

Well-known member
מנהל
סער , וימינה
מפנטזים על חזרה לליכוד.

תגזור ותשמור !
עד היום לא טעיתי בתחזיות שלי.
כמו שמירב מיכאלי מפנטזת על ימי בן גוריון ז"ל, רבין ז"ל, פרס ז"ל שמפלגת העבודה היא מפלגת שלטון שמהווה את המפלגה הגדולה ביותר בקואליציה וראש הממשלה בה ממנה. לכל אחד יש חלומות ופנטזיות, השאלה עד כמה הוא מאמין בייתכנות ההתגשמות שלהם ובאיזה טווח זמן הוא שואף להגשים אותם.

מוטי חוף

Well-known member

"אם הממשלה הזאת תאריך ימים , אז אני צנצנת." = ממשלת קירקס​

מודה ועוזב ירוחם =

============================
בקיצור ביבי האיכותי המוכשר עומד לחזור
============================

evglev1

Well-known member
מנהל
המרמור שלו לא מעניין אותי .
ולא רק גנץ רוצה לפתוח בחקירת פרשת הצוללות . מי שמנסה לטרפד את החקירה הם סער וימינה.
בוגי יעלון טען שהוא הוחלף בליברמן כדי לאפשר את קניית הצוללות, אם זה נכון אז וועדות החקירה היא גם סכין בגבו של שר האוצר.

evglev1

Well-known member
מנהל
גנץ ממורמר והוא לא מסתיר את זה .
ברור שהוא ממורמר הוא היחיד מלבד בקואליציה שיש לו מנדט שמיני ולמעשה הוא המפלגה הרביעית בגודלה בכנסת ולמפלגות של 6 מנדטים, אחת לפי דין הבוחר ואחת בגלל שח"כ ברח ממנה מקבלות עדיפות עליו. כמו כן אם לא הייתה ממשלה והיו בחירות חמישיות ואחריהן גם לא הייתה ממשלה לפי החוק הוא היה צריך להפוך לראש ממשלה, והוא מצפה להערכה שהוא וויתר על תפקיד ראש הממשלה החלופי וראש ממשלה החל מנובמבר בשביל ממשלת שינוי והסתפק במשרד ביטחון. אז גם המפלגה השנייה בגודלה בקואליציה, גם וויתר על ראשות הממשלה והוא רק שותף בדרגה של מספר 4 או 5 בקואליציה.

jackie111

Well-known member
זה ויכוח לגיטימי בין שותפים שיוכרע בהסכמה.

כרגע כל אחד מתבצר בעמדתו אבל היות ואין
בינהם דם רע אני צופה פיתרון עינייני.

סתוונית333

Well-known member

זה ויכוח שמצביע בדיוק על הכיוון.
מי שרוצה לעצום את עיניו זו בעייה שלו.

jackie111

Well-known member

תמיד יש ויכוחים.
תלוי בעוצמתם וכיצד הם מסתיימים.

סתוונית333

Well-known member

תמיד יש ויכוחים.
תלוי בעוצמתם וכיצד הם מסתיימים.

אתם מפספסים את העיקר
וחבל

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא על זה, הבעיה של איחוד המשפחות הרבה יותר גדולה וגם מהווה הזדמנות לחיסולים פוליטיים מצד האופוזיציה הן של הרשימה המשותפת כלפי רע"מ והן של הליכוד והציונות הדתית נגד בנט וסער. זה משבר שבו כל פשרה תאפשר לרשימה המשותפת להציג את רע"מ כסמרטוט רצפה ולביבי וסמוטריץ' להציג את בנט וסער כסמרטוטי רצפה ולכן לפשרה ולא הקלה ביותר יש מחיר פוליטי אדיר ולמעשה כל פשרה של כל צד מהווה הימור על החיים הפוליטיים.

סתוונית333

Well-known member
דווקא על זה, הבעיה של איחוד המשפחות הרבה יותר גדולה וגם מהווה הזדמנות לחיסולים פוליטיים מצד האופוזיציה הן של הרשימה המשותפת כלפי רע"מ והן של הליכוד והציונות הדתית נגד בנט וסער. זה משבר שבו כל פשרה תאפשר לרשימה המשותפת להציג את רע"מ כסמרטוט רצפה ולביבי וסמוטריץ' להציג את בנט וסער כסמרטוטי רצפה ולכן לפשרה ולא הקלה ביותר יש מחיר פוליטי אדיר ולמעשה כל פשרה של כל צד מהווה הימור על החיים הפוליטיים.

זה שונה ,
כי עצם הסירוב להקים ועדת חקירה מוכיחה על הזיקה החזקה שיש לשלושתם לליכוד ואפילו סוג של מחוייבות למושחת שמתבצר בבלפור.

dory30

Well-known member

בדיוק, אני מעדיף חילוקי דעות שכאלה על פני מודל "המנהיג העליון", שעושים בעיוורון כל מה ששליט המדינה אומר. כמו בצפון קוריאה, הונגריה, פולין, טורקיה, רוסיה ועד לפני עשרה ימים במדינת היהודים.

סתוונית333

Well-known member
בדיוק, אני מעדיף חילוקי דעות שכאלה על פני מודל "המנהיג העליון", שעושים בעיוורון כל מה ששליט המדינה אומר. כמו בצפון קוריאה, הונגריה, פולין, טורקיה, רוסיה ועד לפני עשרה ימים במדינת היהודים.

נראה שגם אתה לא מבין את העניין המהותי שמתבשל כאן.

למעלה