אם בא לכם לעזור לי קצת :)

me 87

New member
אם בא לכם לעזור לי קצת :)

אני עושה עבודה על ההבדל בין המצאות בסוף המאה ה-19 לבמצאות עכשיו מה שאני שמתי לב זה שאז ההמצאות הן המצאות שימושיות יותר מההמצאות היום, נקודה נוספת היא שאז הפיתוחים הגדולים היו בטכנולוגיה ואילו היום הם יותר בכיוון של הביולוגיה אני אשמח אם תחלקו על דעתי או א יש לכם אתרים כלשהם בנושא!

EurO

New member
נשמע מעניין..

לדעתי הפטנטים שהומצאו פעם פתרו בעיות מורכבות, וכך בד"כ גם היו בנויים רוב הפטנטים שהומצאו אז. מה שקורה היום, שקם אדם ובוקר אחד מגלה שיש 5.5 מילארד אנשים עסוקים בעולם, שאין להם זמן אפילו ללכת לסופר לעשות קניות, אז הוא פיתח את המקרר למשהו הרבה יותר יעיל- שיוכל לעשות קניות לבד, ותוך כדי גם להכין לך את ארוחת הבוקר עם החבר החדש שלו- המיקרוגל האינטרנטי שמקושר לכל הרשת בבית. אני בטוח שכולנו יכולים להסתדר בלי מקרר שיעשה לנו את הקניות, אבל בלי מקרר? לא חושב.. גם אז פיתחו שיטות קירור עד להמצאת המקרר, אבל הן עדיין לא היו אפקטיביות. היום זה רק שיפורים.. אין שום דבר שממש הפך לנו את החיים. אולי השיפור של יומן למחשב כף-יד, אבל זה עדיין לא עד כדי כך משמעותי כמו ההמצאות אז- הטלויזיה, המחשב הראשון או המקרר. ושלא תבינו אותי לא נכון, אני חולה על כל הגאדג´טים האלה

me 87

New member
גאדג´טים אכן דבר נפלא

תודה רבה רבה על חוות הדעת!!

למעלה