אם את כולכך רוצה - למטורפת עליו

זוהי

New member
אם את כולכך רוצה - למטורפת עליו

טוב יפיופה אם זה כולכך חשוב לך אז ככה......... את צריכה ליצור מעגל מ21 אפונים . ולגרום למי שאת אוהבת להכנס לתוכו בלילה שבו הירח מלא והוא יתאהב בך לנצח... אך זיהירות - כל אחד אחר שיכנס למעגל יתאהב בך אם רוח רעה תכנס גם את תתאהבי (מה שאני מבינה שכבר קרה ) אז בהצלחה מתוקה זוהי

DREKAR

New member
וזה לקוח מ...?

טוב מצטער אבל לא שמעתי על הכישוף הזה אף פעם מאיפה בדיוק הבאת אותו???. או שאת כתבת אותו?

זוהי

New member
אז לא .......

לא שמעת עליו זה לא אומר שהוא לא קיים הוא לקוח מתוך ספר שעוסק במגיה נמוכה בשם ``ליטנין`` (ברק באנגלית) ובקשר אם אני כתבתי אותו......אני לא מספיק מוכשרת אמא שלי מסוגלת בהחלט והיא אישרה שזה אחד מהקלים שלא עוסקים במגיה שחורה - במגיה אפורה אז הוא יותר בטוח

morning star

New member
מילת אזהרה

שלום לך לפי ההגדרה, כל כישוף אשר כופה על אדם אחר את רצון המכשף או המסוגל לסכן את המכשף, לא משנה מה הכלים בהם משתמשים, פוגע בדבר אותו מעריכה המאגיה יותר מכל - הרצון האמיתי החופשי. פגיעה בו אף חמורה יותר מפגיעה פיזית ולכן לא רק שמדובר בכישוף שתוצאתו שחורה, אלא כישוף שחור משחור (כבר עדיף לפגוע פיזית). לפי חוק הקארמה - מה ששולחים הוא מה שחוזר (ויש המוסיפים - פי שלושה). לכן ישנו סיכוי של 100% (אלא אם כן היא קוסמת דגולה אשר יודעת להגן על עצמה מחוקי הטבע והיקום, אך לא זה המצב) - שהדבר רק יפגע בה קשה יותר בסופו של דבר. ובקשר אלייך - גם על המלמד נופךת האחריות. התלמיד קשור בקשר קרמתי למורהו מהרגע שמתחיל ללמדו. רק מתוך טובתך, הייתי מבקש מצילה למחוק את ההודעה שלך בתקווה שה``תלמידה`` עדיין לא קראה אותו. ואם כן, אני מאחל לכן שבכל זאת לא תסבלו. שלך הנווד נ.ב. מה הוצאת הספר ומה שם המחבר? אני מעוניין במידע לגביהם ולגבי הכישוף - ןכן לבדוק את הרקע שלהם.

לצערי - איני יכולה כרגע למחוק ...

לצערי הרב מאוד מאוד מאוד איני יכולה למחוק הודעות. פניתי לא אחת למפעילי האתר והתלוננתי על כך שישנם כאלו הפוגעים ברמה של האתר והייתי רוצה למחוק את הודעותיהם. הנושא מטופל עכשיו ואני מקווה שבמהרה אצליח למחוק הודעות. בברכה צילה שיר-אל

היי מגיה אפורה זה לא פחות גרוע ...

משחורה את יודעת ...זאת אומרת אם בטעות זה יצא אפור אז נגיד...אבל אם את יודעת...זה די שחור לא? ועד משהו יש את הספרי כישוף האלה בארץ או שזה מח``ול?

Cherry Spikyyy

New member
פשוט תקראו...

הקדשתם פעם מחשבה על ההשלכות של כישוף שכזה? אני מדבר כאחד עם לב מנופץ לגמרי שכמעט התאבד פעמיים you can play with fire... but dont ever ever play with love

זוהי

New member
אתם לא מבינים...?!

טוב קודם אני רוצה באמת להודות למי שכתב את ההודעות מתוך דאגה ולשאר...... א..כבר בכותרת כתוב - למטורפת עליו - כך שזה לעניה בלבד (למרות שזה פורום ולמרות שזו מדינה חופשית...עניין של כבוד ) ב..אני לא מורה ולא מנסה להעביר שום מסר...היא ביקשה אין ספור פעם את הלחש ונשבעה שהיא מבינה את כל ההשלכות הכרוכות ולוקחת סיכון אבל במקום לעזור לה אתם הטפתם לה מוסר-דבר שמישהו עם לב שבור לא אוהב לשמוע...אולי כי זו המציאות ואולי כי פשוט הוא צריך עזרה אחרת ג..הבעיה היא לא מאיפה היא קיבלה את הלחש כי גם ספרים וגם האינ` מפוצצים בחומר גם על נושאים כאלה אז אם היא היתה רוצה לא היו חסרים מקורות אבל היא העדיפה לפנות לפה בתקווה שבאמת תעזרו לה לא שתמרחו אותה אל תקחו את זה פרטי - אין כאן כוונה לפגוע בכם.....זה פורום מגיה ל ב נ ה זוהי

DREKAR

New member
בקשר לזה שהיא עם לב שבור

אז...? זה שהיא עם לב שבור אומר שהיא יכולה להתעסק למישהו אחר ברצונות? אני בעצמי נשבר לי הלב מהבת אדם אולי בין הבודדים שבאמת מבינים אותי ומסוגלים להקשיב ולהיות איתי רציניים אבל עדיין אפילו כמה שאהבתי אותה לא ניסיתי שום דבר כזה עליה לא שחסר לי חומר או יש לי בעיה להשיג בקשר לכישופי אהבה היא צריכה להבין שמה שהיה היה ורק העתיד אמור לבוא ולא לחזור על העבר וגם אם היא רוצה אותו מאוד היא צריכה להבין שבעצם הכל יהיה שקר והוא לא באמת אוהב אותה אלא סתם כבול אליה כמו עבד ואם היא רוצה בזה אז זאת אומרת שהיא באמת אוהבת אותו כי אם היו עושים לי את זה או שאני הייתי עושה את זה למישהי שאני אוהב אז הדבר היחיד שהיה יוצא מזה היה כ-ל-ו-ם !!! ש-ק-ר!!! אז שתחשוב שוב לפני שהיא עושה דבר כזה ושתבין שעדיף לנסות לגרום לו לחזור אליה בדרכים נורמליות ולא לשקר לעצמה אם היא באמת אוהבת אותו וזו כבר שאלה אחרת

זוהי

New member
הספר `לייטנין`

אני מבינה שאתם מתעניינים אז..... שם הספר : לייטנין שהוא אחד מתוך סדרה של 4 (אני הספקתי לרכוש את השניים הראשונים הראשון עוסק במגיה נמוכה-תוצאותיה-התגוננות מפני התוצאות . והשני עוסק בעיקר בטלקנזיס טלפטיה וכו) שם המחבר : G.M ת`יאודור תאריך הוצאה לאור : מאי 1973 את שם החברה שהוציאה את הספר לאור אין ביכולתי לומר מפני שהספר עבר כריכה מחודשת ובתוכו אין את שמה ספרים מומלצים מאוד בעלי שפה קלה מעניינים ומרתקים... זוהי

DREKAR

New member
אמממ... באמת

איפה אפשר להשיג דברים כאלו בארץ?. יש קצת בעיה עם זה המקו היחיד שאני מכיר זה אינטרנט או להשיג דרך קרובים בחו``ל

זוהי

New member
המקום הזה מומלץ

אני רכשתי את הספרים האלו בארץ אבל עד כמה שאני יודעת הם שוכתבו לעברית את הספרים קניתי במקום שבעיקר הוא בודי שופ אבל הם מוכרים שם גם מוצרים, ספרים וספרי יד שניה אשר נוגעים במיסטיקה, רוחניות, ספרטואליזם וכו היא ממוקמת באזור התעשיה של צפת מול ``כל נעל סנטר`` והשם שלה הוא `טורקיז` מוכרת מהכל וכל במחירים מצחיקים (וזו לא פרסומת זו האמת) זוהי נ.ב ל drekar אני חושבת ששוה לך לקפוץ לביקור שם....עד כמה שהבנתי אתה מתעניין בכל הנוגע לערפדים ההסטוריה שלהם וכו....אתה תהיה מרוצה!

DREKAR

New member
תודה אולי אני באמת אקפוץ מתישהו

אחרי כל הבגרויות האלו רק שצריך רישיון בשביל זה או מישהו שיבוא איתי או שיסיע אבל תגידי אפשר לעשות הזמנות משם? חחחח אולי זה נשמע מצחיק אבל אני רציני

זוהי

New member
לא נראה לי שיש אפשרות.....

להזמין מוצרים מהחנות . היא עומדת שם עוד מתקופת...... הרבה זמן אבל אם אתה רוצה אני מוכנה לברר לך על מקורות אחרים במיקום שונה רק תגיד זוהי

DREKAR

New member
אם את יכולה לברר לי על משהו באזור..

בין איזור תל אביב ככה אולי טיפה יותר רחוק או דרומה עד איזור אשדוד אחרת אין לי סיכוי לצאת כי ההורים שלי קרציות ולא נותנים לי ללכת (בכור- סובל הכי הרבה) רחוק כי הם דואגים לי יותר מדי

זוהי

New member
בדקתי ו..........

שום תוצאות מרהיבות (חוץ מהחנויות המקומיות המוכרות שאפשר לאתר דרך ספר טלפונים) אז מצטערת ואם אני אאתר מקור מעניין באזור אני אידע אותך שלך זוהי

תודה

תודה על הרעיון קווה שאולי אצליח למרות שאני עובדת על משהו אחר עכשיו שלא כל כך קשור לכישוף בשביל זה אבל באמת תודה שהבנת שאני באמת לקחתי אחריות ותודנ שלא תקפת אותי כל השאר תודה על האכפתיות

למעלה