אם אתם חושבים שנתניהו היה ראש ממשלה לא טוב או גרוע במיוחד, אתם מהווים פחות משליש מאזרחי ישראל.

Katomishh

Well-known member
הבעיה, שחלק מה-58% נשארו בבית ולא יצאו להצביע.
הנה, עכשיו אמרת משהו לעניין.
אם רק חצי מאלו שתומכים בנתניהו ולא הצביעו (כ- 300 אלף) היו מצביעים.
היום הייתה ממשלה שונה.

אבל זה לא רק זה, יש הרבה אנשי שמאל שחושבים שנתניהו בסך הכל היה ראש ממשלה טוב מאוד, ועדיין רוצים להחליף אותו.
יצא לי להתקל בלא מעט אנשים שהצביעו נגד נתניהו, ועדיין אומרים שהם מורידים בפניו את הכובע על מה שעשה פה.
רובם שומרים את הדעה הזו לעצמם, כי אם יביעו את דעתם הם יגורשו בבושת פנים מהמחנה שהיה פעם השמאל והיום נקרא רל"ב.

palmony1951

Well-known member
אבל זה לא רק זה, יש הרבה אנשי שמאל שחושבים שנתניהו בסך הכל היה ראש ממשלה טוב מאוד, ועדיין רוצים להחליף אותו.
יצא לי להתקל בלא מעט אנשים שהצביעו נגד נתניהו, ועדיין אומרים שהם מורידים בפניו את הכובע על מה שעשה פה.
רובם שומרים את הדעה הזו לעצמם, כי אם יביעו את דעתם הם יגורשו בבושת פנים מהמחנה שהיה פעם השמאל והיום נקרא רל"ב.
אבל ההצבעה חשאית מאחורי פרגוד

Katomishh

Well-known member
אבל ההצבעה חשאית מאחורי פרגוד
לא הבנת, יש אנשים שהצביעו נגד ביבי, למרות שהם חושבים שהיה ראש ממשלה טוב.
פשוט חושבים שהיה מספיק זמן וצריך להחליף אותו, או שהיה טוב אבל לא מייצג את הערכים שלהם, או שהיה טוב אבל רואים בו דמות לא מוסרית.

זו נדיבות מוכרת של נסקרים שיודעים שאבו יאיר עוזב.

אם היו מתקשרים ושואלים אותי הייתי נחמד ובמקום לציין שהוא ראש הממשלה הכי מחורבן שהיה כאן, הייתי מציין באדיבות ונועם שהוא היה ראש ממשלה לא טוב.

bronxboy69

Active member
יש לזרוק את נפתלי בנט בכלא צבאי באשמת סיוע לגורמים זרים שונאי ישראל עוינים למדינה.

רוב הזמן נח

Well-known member
הא היה טוב ואחר כך הפך גרוע. אולי בגלל אותה מערכת משפט רקובה שעכשיו הוא מתלונן עליה, אבל הזניח את הטיפול בה לפני שנים, שהנזק שעשתה פגעה באחרים ועדיין לא בו. ולכן זה לא הזיז לו.

למעלה