אם אפשר לנתח לי את הכתב, בבקשה?

nili6

New member
אני אתחיל ברשימת סימנים חלקית.

מהלך שורות יורד קימרונים אין שוליים ימניים כתב מהיר זווית ישרה חיבורים כתב שמתקטן לעיתים (אין סדירות בגודל) חתימה - רק שם משפחה, אם הבנתי נכון הגדלת אותיות (בעיקר ד', שעולה לאיזור העליון) כתב מהיר קריא מאורגן מקורי ועקבי צפיפות אותיות בתוך המילה כתב שמתרכז באיזור האמצעי

nili6

New member
כמה דברים.

אכתוב רק כמה דברים. מהלך שורות יורד עשוי (עלול) להצביע על דכאון. קימרונים (הרבה) - על הסתרה וחיפוי. שוליים ימניים אינם- על בטחון עצמי. גם על חוסר טאקט. רק שם משפחה- יכול להצביע על בעייה גדולה, תלות גדולה במשפחה, אי בטחון, היעדר עצמאות, התבטלות ( איפה א ת בכל זה??) צפיפות האותיות במילה- על היותך עסוקה בעצמך באופן כללי נראה פה חזק המרכיב הנרקסיסטי לדעתי, (והיה לנו כאן חיזוק בדמות עשרים ושמונה הדקות). שזה אומר אדם שחש מקופח , ולכן תובעני ("מגיע לי"), ועסוק בעצמו.

nili6

New member
ועוד

אף אחד מהאיזורים הקיצוניים אינו מפותח ההתמקדות באיזור האמצעי וגם שם - אין קערות, וניתן למצוא קיפוחים אין עקביות בגודל האותיות שהרבה פעמים מתקטנות מאוד וגם לא במהירות, שמשתנה (זהו בעצם תיקון למה שכתבתי קודם) בסך הכל הכתב די מאורגן וקריא

הדוב*

New member
מבלי להסתכל בכלל בכתב

נידמה לי שיש לך קושי רציני בדחיית סיפוקים. 8 דקות שלמות! בין העלאת הכתב לפורום לבין דרישה להתייחסות. נידמה לי ששברת פה שיא

ice w

New member
ועדיין לא ניתחתם את הכתב...

אני פשוט סקרנית, מאד

ללי 3

New member
שלום אייסמן יקרה

נותר לי להוסיף : את חסרת ביטחון לעיתים, יש לך ירידה במוטיבציה את מתחילה דברים מהר ולפתע מתייאשת , נוטה לאבד סבלנות מפחדת מכשלון.יש לך חשיבה מהירה כושר ביטוי הבנה מהירה. את אמינה זורמת , לא מדוייקת זקוקה לתוצאות מיידיות, חסרת יכולת לדחות סיפוקים וביקורתית

למעלה