אם אפשר.. אצבעות

גם בדרך

New member
אם אפשר.. אצבעות../images/Emo45.gif

נכון שקצת נעלמתי לאחרונה (ולא מהסיבות הנכונות בינתיים). אבל היינו בחו"ל ועכשיו כשחזרנו התחלנו מחדש, אצל רופא פרטי, רק להחודש כי לא הסתדר לברקוביץ' לטפל בנו (
מוזר לא?) והיום אנחנו עושים בע"ה הזרעה שניה, אחרי שהרופא הזה עלה על כל מיני דברים שאף אחד לא ראה קודם, לדוגמא רירית לא מפוארת (ולכן עכשיו אני מקבלת 3 פרוגינובה ליום) זרע לא משהו (לא חדש לנו) וריר מאוד סמיך בצואר הרחם שלא נותן לזרע לחדור.. מישהי שמעה על זה?? בכל אופן, אצבעות, חברותיי, לא יזיקו (ומי שרוצה גם פרקי תהילים מתקבלים בברכה
). תודה רבה רבה, ומזל טוב לכל ההריוניות החדשות
ושכחתי לומר שהתגעגעתי!

../images/Emo63.gifמעדיפה את האופציה השניה....

גמבאאאאאאאאאאאאאאאאא שלום לך באמת- טוב שחזרת (אז מה אם דיברנו כבר מאז
) מעדיפה להתפלל ברשותך ולא להחזיק אצבעות (החזקת אצבעות היא מנהג נוצרי- בהחזקת האצבעות הם יוצרים צלב- אז מוותרת על התענוג) בכל אופן- מחכים לבשורות טובות...

hyb

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אלה 2

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo50.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

נועם@בת

New member
גם שלי ../images/Emo57.gif

אם כי אצלנו היהודים זה לא עובד מי יודע מה
. ריר סמיך? האם קיבלת איקקלומין החודש?
נועם

תמר27

New member
וואוו גמבא ../images/Emo12.gif

זאת באמת את? יופי שחזרת. בטח בעוד שבועיים תהיה פה בטא לתפארת. 3 פרוגינובה ליום ?! קטן עלייך... בהצלחה!

גם בדרך

New member
אנחנו אחרי...../images/Emo42.gif

הזרעה שניה מאחורינו, ב"ה.. הרופא היה נפלא (תודה לאור37 היקרה על ההמלצה), ואחרי ציפיות לא משהו ואחרי שמדג'ר הוציא לנו את הרוח מהמפרשים כי '800 אלף בתנועה זה לא מספיק' אז היום היו לנו בין 5 ל-6 מיליון בתנועה (!!!!) פשוט נס!
מקווה בע"ה לעדכן עוד שבועיים עם בטא לתפארת.. בינתיים אני הולכת להלעיט את עצמי ב-6 אוטרגוסטן ו-2 פרוגינובה ליום...
תודה לכולכן על הכל!!!

למעלה