אם אעצום את עיניי כעת.......

shoteret

New member
אם אעצום את עיניי כעת.......

אם אעצום את עיניי כעת אראה אותנו על פיסגה של הר נוף שמימי של ירוק וכחול שמיכה פרושה על הדשא הצפוף ששוכבים על הגב מסתכלים על השמיים אתה מלטף את שיערי אוהב את ריחו המתוק צמודים צמודים מבטנו נפגשים מסתכלת עמוק לתוך עיניך רואה את הגבר הנפלא שלי נצמדת אליך יותר ויותר עד ששום דבר לא יוכל להפריד ביננו ואז אתה מתרוממם מעלי ומנשקני נשיקה נפלאה רטובה נשיקת תאווה ותשוקה עוצמת עיניי מתענגת ולוחשת באוזנך אני אוהבת אותך.......... שוטרת

כשעוצמים את העיניים....

רואים את כל מה שאנחנו רוצים לראות... גם אם זה חלום או מציאות.... כשעוצמים את העיניים הכל ורוד.. רואים רק את הטוב. רואים את התשוקה הטהורה........ וכשהחלום נפגש עם המציאות.... כל יכולל להיות.... אוהבת אותך שוטרת שלייייי עד השמיים....... שלך.........חוקרת

מעדיפה לאהוב, בעיניים פקוחות ...

כשעוצמים עיניים, רק חולמים, והוזים, על אחד שרוצים... אך הוא ממש לא נמצא, לא מציאותי. עדיף..... להיות ממשיים - עם זה , שאוהבים, להשאיר את העיניים פקוחות, על מנת שאותו נוכל לראות, ממבטו האוהב להנות. להחליף מבטים עורגים, בזמן שמתנשקים. לראות את הרוך במבט, לראות אותו אליי נלהב. להינות מחיוכו המתוק, לאהוב אותו עד...כלות. לדעת שהוא רק שלי, ושידע שרק לו אתן את ליבי... מוקדש לך, היחיד... שאוהבת אותך היודעת לגעת

בנות - תפסיקו להציץ !!!

אני כותב לך תוך כדי כתיבה במקביל, מול המחשב, בחברת כוס תה מהביל, חושב על המאפיין אתכן - הססנות, תפסיקו עם המציצנות !!! שיהיה לכן הבטחון (שאין לכן) לעמוד מולו, להאמין, כן- שגם בן הזוג נהנה ומתמסר כל כולו, גם שהוא מעביר לך יד על שדייך, גם שהוא לא אב ילדייך, לדעת שגם לך / "אפילו לך" - "מותר להתגרות" ולא לקבל באמצע האקט - רגליים קרות, להציץ, לראות שגם הוא עוצם עיניים, לדעת בעיניים עצומות - "שהוא מאדים מעל האוזניים" שאת מסוגלת לעשות את זה - עדיין, אין צורך להסתכל - עיין בעיין, עיצמי עיניים והתענגי מהמגע הרך, לא לחשוב - אולי נפלתי בפח.... לא לחשוב ואחרי זה ? מה יהיה ? לאן ? קחי את זה כמו שהוא- הרשי לעצמך לאבד את תחושת הזמן. וזהו...תפסיקו להציץ... פן תיפגעו מהעציץ !!! דהיינו - ציץ שהציץ ונפגע מהעציץ. שבת שלום.

לא צריך ../images/Emo23.gif

לא צריך לטפס על הר כדי לגעת בשמיים לא צריך לומר דבר כשאוחזים ידיים מגע ידך המלטף מערבל את חושיי שפתייך החושניות נוגעות בשפתיי מרעידות את גופי רוצה לגעת, לחוש, להרגיש את החום שבפנים גוף אל גוף פנים אל מול פנים...

ש ו ט ר ת .........

יפה מאד חומד.....

למעלה