אם אסק שמים שם אתה ואציע שאול הינך

חמוטל26

New member
אם אסק שמים שם אתה ואציע שאול הינך

בשבת שעברה (לא האחרונה, זאת שלפניה), התעוררתי ב- 5 וחצי בבוקר בעלי האכיל את ידידי'ה ישראל ואני הלכתי לשירותים, הייתי אז בשבוע 25+4 ופתאום ראיתי שתי נקודות דם קטנטנות על הנייר טואלט, לא האמנתי שזה קורה לי, (ככה גם היה עם ידידי'ה ישראל, בסוף שבוע 24 הגעתי לבית חולים בגלל הכתמה דמית) הבאנו את ידידי'ה ישראל להורים שלי ונסענו לבלינסון, לא הצלחתי לחשוב על כלום כל הנסיעה, הרגשתי שאני לא מרגישה, שלקחו לי את כל הרגשות שאני פשוט לא מסוגלת להרגיש כלום. הגענו לבית חולים, המוניטור היה תקין ב"ה- אין צירים (אבל גם בלידה של ידידי'ה ישראל לא היו צירים) אז לא באמת נרגעתי האולטרסאונד היה תקין והבדיקה הידנית של הרופא היתה תקינה- אפשר לחזור לנשום ב"ה!!! ואז הוא היה חייב ללכת לרגע לחדר לידה ואנחנו נישארנו לחכות, חשבתי שזהו והכל בסדר ואז הוא עשה לי אולטראסאונד וגינלי ופשוט ראיתי איך הצוואר שלי נפתח ונסגר ושוב נפתח. הרופאים קוראים לזה פיינלינג- זה אומר שמכיוון הרחם עד לתפר הצווארי יש פעילות צווארית. הרופא אישפז אותי להשגחה ולקבלת צלסטון. הוא הסביר לי שאין שום סיכוי שלחץ מכיוון הרחם יפתח את התפר ורק אם יתחילו צירים חזקים וסדירים יצטרכו להוריד את התפר זה היה נשמע מעודד, כי אין לי צירים ב"ה! במשך שבת שלמה ניהלתי משא ומתן עם הקב"ה, חושבת על ידידי'ה ישראל, מסתכלת על בעלי ומנסה לעודד אותו, להגיד לו שבטוח הכל יהיה טוב! חייב להיות טוב! ביום ראשון בבוקר מנהל המחלקה בדק אותי ואמר שאני יכולה ללכת הביתה ב"ה, אין לחץ על הצוואר והתפר מחזיק טוב! באולטרסאונד ראו צוואר סגור, ללא פעילות צווארית. אז אני בבית רוב היום שוכבת, מתפללת הרבה ומחכה שיעבור כבר הזמן.. כל כאב או אפילו תחושה מאיזור הבטן מקפיצים אותי, אבל אני משתדלת לשמור על אופטימיות ולהאמין שיהיה טוב בע"ה! וכמו שאמרתי לבעלי בשבת- "הריני משליך עליך אבי, מלכי ואלוקי את כל תנועותי, דיבורי, מחשבותי, רצונותי, תנועותיי שהכל יהיה כרצונך באמת!" (שיחות הר"ן ב') ואני מרגישה שבאמת אין לנו מה לעשות חוץ מלהתפלל ולקוות שהרצון שלנו יהיה גם רצונו של ה' יתברך! הרופאים אמרו לי לנוח וביום ראשון הבא יש לי אולטרסאונד לראות מה המצב מחר אני בשבוע 27 ואני ממש מתרגשת וגם לחוצה, את ידידי'ה ישראל ילדתי ב- 27+1 ואני כבר ממש מחכה לעבור את התאריך הזה ולהגיע ל- 28 אי"ה אני כל כך שמחה שהחלטתי לעשות את התפר, אם לא כבר הייתי יולדת כנראה, או לפחות שוכבת בלי לקום מהמיטה בבית חולים מקווה לספר לכם שאני כבר בשבוע 32 בע"ה! רק עוד קצת.. חוץ מזה ידידי'ה ישראל פשוט מקסים ב"ה!! שיהיה שבוע טוב לכולם ושנשמע רק בשורות טובות

tamlav1

New member
חמוטל יקרה, שתדעי שבקושי נשמתי כשהתחלתי

לקרוא וישר קפצתי לסוף לוודא שהוא לא הסתיים בלידה. אז יופי שעברתם את המשוכה הראשונה, ובאמת מזל שהיה תפר ואמונה. תחזיקי מעמד ותשמרי על עצמך, למרות שזה קשה עם תינוק קטן. תמי

וואו, גם אני "רימיתי"

וקפצתי ישר לסוף ההודעה שלך כי לא יכולתי לעמוד במתח... מחזיקה לך אצבעות חזק, מקווה ובטוחה שתעברי את שבוע הלידה של ידידי'ה ישראל בעוד 10 שבועות לפחות... תנוחי היטב, ושתי המון אפילו שכעת לא חם.

אולגה ש

New member
היי חמוטל!!!!

מחזיקה לך אצבעות חזק-חזק !!!!!!!! מכווה שתעברי חוויה מתקנת ולא רק שבוע לידה של ידידי'ה!!!!!! אם אפשר לשאול אותך, מה הסיבה שעשית הפעם תפר?

כרוביד

New member
גם אני החסרתי פעימה והעיניים רצו לי לסוף ההוד

עה. וואו. מחזיקה לך את כל האצבעות שיש לי ומקווה מאד מאד שיהיה לך המשך רגוע וארוך.

hope30

New member
מחזיקה אצבעות שהזמן יעבור לך מהר ובשלווה

ושבמהרה תגיעי לשבועות היותר בטוחים

אורטל OSE

New member
מזל שכבר ידעתי את ההמשך כי לא הייתי עומדת בזה

אבל כרגיל ריגשת אותי מאוד. הרגעים האלו בהם אנחנו מנהלים מו"מ עם בוראנו כ"כ מוכרים לי שלא יכולתי לעצור את ההתרגשות. אתם שניכם באמת משהו מיוחד ותודה לאל על ידידי'ה ישראל שהוא כ"כ מקסים בעצמו. כ"כ הרבה השראה ממך ואת כ"כ צעירה. מעריצה אותך, מתפללת בשבילך ומחכה להמשך בשורות טובות, בעז"ה. תחזיקי מעמד. יהיה בסדר, בעז"ה. חייב להיות! נשיקות, אורטל

כרמית 777

New member
וואווו...איזה פחד!!

ב"ה שאין לחץ ולא צריך להוריד את התפר! תנוחי ותנוחי ותנוחי, פה לא צריך להגיד כמה שווה כל יום בפנים

smorss

New member
פעמיים תפוז מחק לי ההודעה

אבל אני לא מתייאשת! הרגת אותי עם ההתחלה של ההודעה וגם אני כמו כולם רצתי לסוף לראות אם ילדת או לא. זה כל כך קשה כל התחושות ויסורי המצפון והפחדים אבל אני מאמינה גדולה במחשבה יוצרת מציאות אז תהיי אופטימית ותאמיני בך בגוף שלך וגם בעובר/ית שלך שהם ישרדו את ההריון הזה ויוולדו בדיוק בזמן שנכתב להם. מתפללת להמשך הריון תקין וקל.

tuvia444

New member
קודם כל קפצתי לסוף

ואז נשמתי לרווחה, אני שמחה בשבילך שאת עדיין סוחבת ושתסחבי עוד. אני מחזקת את ידייך ומאחלת לך לידה כמה שיותר בזמנה ושתצאי אחריה רגועה ועם ידיים מלאות הביתה. בשורות טובות.

Nikpik

New member
גם אני מהמרמות
, עד שלא קראתי את

הסוף, לא נשמתי. מחזיקה לך אצבעות חזק חזק - לא משחררת עד שתגידי

הילה BA

New member
את רוצה להרוג אותי ???

ברור שמיד רימיתי !! תחזיקי מעמד. אחת ושניים אמרה פעם שהנוכחות בפורום היא סגולה להריון ארוך . יאללה בואי נראה שזה נכון .

למעלה