אם אני מגלה לצבא שעשיתי סמים

• פותח הנושא LeB
  • פורסם בתאריך

LeB

New member
אם אני מגלה לצבא שעשיתי סמים

[אני מלש"ב] ונניח שעישנתי משהו רק השבוע, ולא בעבר הרחוק... מה ההשלכות? יזרקו אותי מיד לכלא עם תיק פלילי? יורידו פרופיל? יזרקו אותי מיד לתפקיד חרא? מה יקרה?

אבל לא סיימתי:../images/Emo184.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
אבל זה נכון מה שהוא אמר- להשתמש בסמים= לעשות סמים, גו פיגר איט

LeB

New member
למה שמת "../images/Emo184.gif" בכותרת? ../images/Emo12.gif

רמז למשהו?
|מזרק|

LeB

New member
אני מושפע מאנגלית ../images/Emo122.gif../images/Emo67.gif

LeB

New member
אני משנה את השאלה שלי

אם אני מעשן סמים על בסיס קבוע, ומספר זאת לצבא- מה ההשלכות?

painapple

New member
הן לא יהיו חיוביות, זה בטוח.

בוא רק נגיד שלא תקבל הצבה מובחרת במיוחד. ואם אתה כבר בוחר לספר על משהו כמו סמים, עדיף שזה יהיה על משהו שעשית בעבר ולא על משהו שאתה עושה ביום יום.

LeB

New member
בשביל לקבל תפקיד מסריח

כי כל התפקידים המסריחים הם קלים
בינתיים רוצים לשבץ אותי לקרבי. מישהו צריך להגיד לצבא שאני לא האיש המתאים להגן על המדינה הזאת...

SleazyE

New member
אמממ

אני מבין שאתה עוד לא התגייסת אז עצה ממני : אל תכנס לזה. אל תספר על זה. אני לא יכל להוסיף יותר, מצטער.

YONILA

New member
חחחח גם אני לא מתאים

עם אני יגן על המדינה המדינה תתמוטט עוד.. :) חחח

Venus as a Boy

New member
אז מכניסים אותך לכלא

להזכירך סמים בארץ זה לא חוקי עזוב שלא יגייסו אותך...גם ישפטו אותך! אם אתה רוצה לצאת מקרבי...תגיד בראיון אישי שאתה לא מסוגל להחזיק נשק או שתבקש קב"ן ותגיד לו שאתה לא רוצה להיות קרבי... תגיד שיש לך טראומה מנשק..או שאתה מפחד למות או משו... בהצלחה!

YONILA

New member
חחח חס וחלילה אני וסמים? גועל!!

אני לא סמים אחי... אני נקי! ילד טוב ירושלים מירושלים אני 97... מת לצאת מקרבי.. אני מתגייס ב4.4 אני באמת לא מסוגל להחזיק נשק אני גם מפחד למות :)

Venus as a Boy

New member
חחח

נו סבבה אז לך לקב"ן ותגיד לו את זה אל תמציא שטויות ואל תחרטט אתה לא צריך את זה... אני בכל אופן מתגייס לי לשריון

shemesh

New member
השלכות?...

מבחנת הצבא אתה נרקומן...חח.. למה אתה צריך את זה?

למעלה