אל0צאטוס...זה בשבילך מותק

moranith

New member
אל0צאטוס...זה בשבילך מותק

היי... אז קודם כל בתור אחת שלא רושמת בפורום הזה או בכל פורום אחר למען האמת כבר כמה שנים טובות , אני אהיה נחמדה ואגיד שלום...:) מכיוון שאלי שלנו שולח אותי כל פעם לקרוא את מה שרשום בפורום כאילו אני לא יודעת מה יש לו לומר על עצמו החלטתי להוציא את התותחים הכבדים כי הכדורים שאני יורה עליו לא ממש משפיעים ואולי כאן...איפה שכולם כבר מכירים את "הבעיות" שלו אני אצליח לפגוע לשם שינוי.. אלי , ניסיתי לא פעם ולא פעמיים להסביר לך את הדיעה שלי בנושא של "הבלונדה" כי את שמה אנחנו לא נפרסם כאן... אבל שנינו יודעים שאין זה נוגע ישירות אליה , היא בסך הכל תירוץ לדיון שיש לך כאן עם כל מיני אנשים נחמדים שמנסים , כמוני , להראות לך שלחיים יש דווקא הרבה להציע גם לאנשים כמוך... וכשאני אומרת אנשים כמוך אתה יודע שכל ה - SO CALLED בעיות שלך הן גם כן תירוץ ואפילו עלוב בשביל לתאר בצורה מאוד מורכבת ומיותרת אפילו את החוסר ניסיון שלך עם נשים. לכל אחד יש בעיות , גם לי..המון .. ואני לא מנסה לתת להן שם כי האמת היא שזה לא ממש יעזור לי לשנות את מה שאני לא אוהבת אצלי , או לחילופין את מה שאני חושבת שאנשים אחרים לא יאהבו אצלי , כי פה מתמקדות הבעיות שלך. אתה הצלחת , או שהרפואה המערבית הצליחה לתת שם למכלול הבעיות שלך ובמקום לעזור לך לצאת מזה בכוחות עצמך אתה מממן איזה כמה רופאים ואת קופות החולים ולוקח כדור לכל תופעה. אני יכולה לשבת כאן ולנסות לספר לכולם את האנלוגיה שעשיתי לך כשהתעצבנת עליי כשחשבת שאני לא מקבלת או מבינה את המצב שלך ושכן אין מה לעשות הבעיות שלך לא נולדו אתמול ואנשים במצבך סובלים מאוד ואנחנו "הנורמלים" לעולם לא נבין מה עובר לך בראש. אז אני אספר כאן לכולם שאני יוצאת עם בחור מקסים , מדהים , חייכן , מצחיק בטירוף , מפנק , יודע לבטא את הרגשות שלו בצורה שמעולם לא חוויתי ו...איזה קטע...יש לו הפרעת קשב וריכוז ואם הוא לא היה מספר לי על זה בחיים לא הייתי מנחשת זאת .. אולי הייתי שמה לב לבעיית החוסר ביטחון שלו אבל בינינו מי לא הרגיש חוסר ביטחון בשלב כזה או אחר במיוחד שכולנו בסביבות גיל ה - 30 ומה לעשות זה מלחיץ... אלי , צר לי אבל אתה נהנה מזה שכולנו יושבים כאן וטורחים לנסות לשכנע אותך להסתכל על החצי כוס המלאה של חייך ולא תמיד על החצי כוס הריקה. יש הרבה אנשים שנהנים משיחה איתך , אם זו בחורה בת 29 כמוני או בחורה בת 20 כמוה שלמרות הנטייה שלך להבריח את מי שנמצא מסביבך היא עדיין שם. נכון שזה לא ברור עדיין מה המניעים שלה ואתה מסתכן בשברון לב אבל זה בריא , זה מחשל וזה מה שאתה צריך. אמרתי לך כבר , אתה לוחש מתחת לשפם שלך מה אתה רוצה בחיים וצועק בקול גדול שבחיים לא תשיג את זה , אז מה לעשות לא כולנו חתולים , ואין לנו שמיעה כל כך חדה בשביל לשמוע מה אתה באמת חושב שמגיע לך וכל מה שאנחנו שומעים זה שחלומות לא מתגשמים ולאנשים כמוך לא מגיע כלום ושאתה לא תשיג את זה באמת. תמשיך בגישה הזו אתה תתעורר יום אחד , בן 50 , כשרק חתול לצידך ואתה תגיד לעצמך שאולי היית צריך להיות קצת יותר פתוח למה שאנשים לא בהכרח חכמים יותר , אבל כנראה מנוסים יותר ניסו להגיד לך ואתה תצטער כי לא רק שתפספס את הרכבת , התחנה כבר לא שם. תחשוב על זה...

הייתי רוצה להגיב, אבל אני מחכה שהמנהלת....

תעביר את ההודעה לאשכול הרלוונטי... כי בדרך כלל זה לא מקובל לשלוח הודעה אישית למישהו (אפילו שהיא מיועדת לקהל על הדרך) בשורש הפורום עצמו. ותודה שהשקעת בהודעה אני פשוט בוק כזה.

אוקי, קודם רציתי להגיד ../images/Emo51.gif..על זה שהשקעת..

לכתוב וגם אני בטוח ששאחר יושבי הפורום ירצו לשמוע ממך עוד. וגם תודה על זה שעשית חצי עבודה בשבילי, בהודעה שלך, כי היא מדגימה חלק ממה שאני מנסה להסביר. אז קודם כל נתחיל בקטנות, אני לא "שולח" אותך כל פעם לקרוא הודעה שלי , את בעצמך אומרת לי מתי קראת וסה"כ אמרתי שכתבתי עוד ואחת (ולא היה לי כח לכתוב אותה במסן בפון...) ה"בלונדה" אינה תירוץ, (את שומעת!! את לא תירוץ!!
, שששששש וכו'..) כשאני מפרסם הודעה עליה אני באמת מפרסם הודעה כי אני רוצה לדעת משהו, ההודעה האחרונה הייתה בגלל שלא הבנתי אותה, היה לי שוב תחושה שרק אני כזה ובטח כולם מבינים את הניואנס טוב ממני, אז שאלתי, רציתי לשאול אנשים "נורמלים" ולא מקצוענים או מכונים. סה"כ זה עבד לא רע כשילדה בת 17 תרגמה לי אותה ב2 משפטים מובנים. מה כבר ביקשתי? "כל אחד יש בעיות..." "מה, חייבים להתחתן.. זה חלק מהחיים." "תישאר לבד כל החיים??" 26 % זוגות התרגשו בישראל ב2004. (ואני מדבר רק על גירושין, ייתכן בהחלט מצב פרוד לא רשמי..) לי נראה ברור מאליו שיש כאן קורולציה משונה בין קלישאות ששמעתי עד עכשיו לבין הסטטיסטיקות שאני שומע היום. אני לא משתמש בהק"ר כ"תירוץ" מרכזי לכל דבר, למען האמת, אני מתאמץ לא לחוות דעת עצמאית אלא תמיד לצוטט מקורות אחרים, והק"ר בהחלט נחשב כגורם מפריע ומרכזי בזוגיות, לרוע המזל, הוא גם חמקמק (אחרת היו מגלים את זה מזמן), אני יודע שבעלי הק"ר יכולים להיות מאוד מקסימים, נבונים, וכל מה שתיארת על בן זוגך, וכל מה שתיארת עלי. באותה תבנית ניתן לתאר את כל אותם מורים אשר אמרו על הילדים "הוא כל כך חכם, יש לו פוטנציאל, אילו היה רק מתאמץ ,יותר," וכל שאר האמירות שגרמו נזק. הבעיה שהחדשות הרעות מגיעות מאוחר מדי, אבל הן מתגברות מהר, וכל מה שאמרו על הילדים אז, חוזר בגדול, "למה אתה לא מקשיב לי, אתה חולם, למה אתה לא מארגן, אתה לא משקיע, אתה תמיד מאחר" ייתכן בהחלט שאיתך זה לא יקרה, אם אתם מודעים להק"ר (ומתכוונים להתייחס אליה בתור גורם אפשרי לבעיות שיקרו) ייתכן שתעזור לפתור את זה. הדעה והזלזול שלך (כך נראה לי שוב) לגבי "רפואה מערבית" , ן"מימון רופאים" היא לא פחות מהרסנית, כן הרסנית. גם לפני שדיסלקציה היית חלק מהשמות שגילו, אנשים היו מטומטמים ובימים הטובים ההם קיבלו מלקות ומכות כדי ש"יפתרו את הבעיות שלהם בעצמם". אני מוצא את הגישה הזו יותר ויותר בכל מקום, ששוב נראית כחוסר אמון מכל ממסד, שהרופאים רק מייצגים אותו, מעין רצון להתמרד ,להראות יותר חכמים, להגיד שהכל שטויות ולחזור להיות טבעיים.. אין מה לעשות הרפואה מתקדמת, מגלים דברים חדשים. המציאות משתנה ונראה לי שלחלק מהאנשים (אולי לא את) פשוט עושים בכוונה להתנגד לכך רק בגלל זה מערער את תפיסת עולם המוקשחת שלהם. לפני שהיה adhd שם בעצמו, אנשים היו עצלנים, ולא התאמצו, "הכל בראש, הכל שטויות". פתאום המציאות השתנתה, מצאו טיפולים, אמנם לא הכל מושלם ולא הכל עובד, אבל יש התחלה חדשה. עצם העובדה שאני כן יוזם בעצמי לקבל טיפול בadhd, לומד על כך, קורא ספרים, ולא חוסך שום הוצאות בנושא, צריכה להגיד שאני דווקא "לא מתחפר ורואה את חצי הכוס הריקה כל הזמן" אלא להפך מתקדם, אבל זה לא אומר שאני צריך לקבל בעיוורון וצייתנות כל דבר שאני לא מרגיש נוח או טבעי איתו. אבל זה לא הדבר המרכזי, הדבר הכי גרוע, הכי רע, הדבר שגורם לי דמעות לעיתם ממש כשאני מבין אותו הוא שהאינסטינקט הזה שאומר לי כל הזמן שאסור לי, להתחתן שאסור לי להיות עם בחורה,שאסור לי להרכיב משפחה מורכב ממאות רגעים ,זכרונות, "צילומים עצמיים", דברים שעלו וירדו, דברים שרובם אני אפילו לא יכול לבטא במילים אלא בחלקי תחושות, דברים שזכרתי ונעלמו, שכולם הופכים למין ענן שחור שאני יודע בוודאות שאם אכנס אליו לא אחזור חזרה. ריטלין גורם לי לזכור מעט מהדברים האלה, הוא חושף חלק מהן, והופך אותם למילים, אבל במובן מסויים, זה הופך את זה ליותר גרוע, כי אני יודע שלכל אחד יש בעיות , אני יודע שאפילו אנשים עם פיגור שיכלי התחתנו, מה שרע בבעיות שלי הוא שהן לא גדולות אלא הפוך, קטנות עד קטנוניות כל אחת בפני עצמה עד שאף אחד לא רואה אותן חוץ ממני, שהמאמץ לפתור אותן רק מגחיך אותי עוד יותר, אני אדגים כמה מהן, אבל זה רק ירע את מצבי כאן. אני יושב באופן ספייס, מימיני יושב אדם, מימינו חלון, המכוסה בתריס וגם וויילון ביקשתי במיוחד במכיוון שבשעה מסויימת בקיץ בדיוק בזווית מסויימת, חודרת קרן אור ישר לעינים שלי מהחלון, סגירה של התריס, עד הסוף, לא תעזור כי דופן החלון הינו בצבע שחור, אשר משקף את צבע השמש שוב רק לעיני, כל מה שנותר לי לעשות הינו לדחוף נואשות ערמת tissue לשם לא להזיז כסא מה שגורר נהמה מזה שלידי "מה אתה משוגע? מה את מקשקש שטויות", כשאחרים מגחכים "לא לקחת כדורים היום?" מה שיותר גרוע במקרים מסויימים בחלון מלפני הקרניים חודרות מבעד לתריס מלפני שוב ישר אלי, נסיון לבקש ווילון שם כשל, וכך אני נאלץ לשים ערימת ספרים אדירה. אבל בינינו זה שטויות, לא? כולה חריץ פה ,חריץ שם? שום דבר שווה לעבור או לעשות רעש בגללו, סה"כ קרני שמש קטנות ישירות לעיניים ורק אלי,רק במקום שלי ורק בשעה מסויימת ,שגורמות לי טשטוש ראייה, מה כבר יכול להיות? הכל שטיות לא? או כשנדנדים לי להחליף מכנסיים ומתייחסים בחוסר אמון לדרישות בסיס שלי , מכיוון מכל משה שאני ורצה ממכנסיים חדשות הוא שיהיו שחורות, כיסים עמוקים וריצרץ', סה"כ אני לא רוצה להאבק עם כפתורים ברוכסן כשאני מת להשתין, אני לא רוצה לאבד את הארנק כל פעם שאני מקפל מכסיים בתיק שלי, ושחור תמיד נראה טוב לכל מצב. אבל מסתבר שבלתי אפשרי למצוא כאלה, אפילו בשבעה חנויות מותג בקניונים, אבל מסתבר ש"עם כל המשכורת שאני מקבל אני קמצן" לפי מה שאחרים לא חשוב כמה אני מנסה להסביר הפוך. לא משנה שלא איכפת לי המותג, הפיזורה וכל שאר מה שחשוב לאחרים. אבל הכל שטויות לא? עד שאני כמעט מאבד את הארנק עם כרטיסי אשראי, ת.ז וכל מה שניתן להעלות על הדעת, רק בגלל שהכנסתי מכנסיים לתיק, אבל זה עדיין בטח שטויות, אבל כשאחד הכפתורים ייקרע לי כשאני מת להשתין. הכל שטויות לא? או כשאני מבקש בפעם ה1000 ממי שיושב בקובייה הסמוכה, שיכבה את הרמקולים!! שהוא משמיע באופן ספייס!!, והוא מחייך חיוך דבילי ונראה כאילו עושה לי טובה כי איכשהו אני היחיד שנראה כאילו מבקש את זה. בתור פתרון יצירתי השגתי אוזניות והתחברתי לאתר שמשדר אליהן רעש לבן, שנראה כאילו פתר את הבעיה ובו בעת זיכה אותי בתואר הנחמד "שרוט" (אחרי הכל אין מישהו ששומע רעש לבן באוזניות נכון!??!) אבל הכל שטויות, זה רק מוזיקה לא? למי יפריע מוזיקה? אתם לא צריכים להגיד לי איך זה נשמע , אני חווה את זה בעצמי, אני חווה את זה בגלל כשאבא שלי קורא לשמוע רעשים דקיקים במזגן שוב ושוב כל חמש דקות בדיוק באמצע האוכל בערב אחרי שאני חוזר מהעבודה, וגם חוויתי את זה שהוא שלח אותי בלילה לחצר האחורית לנענע את המזגן כי הוא חשב שזה יוצר ווירבציות דרך הקיר הדק, בדיוק למקום שהוא שוכב. ואז שוב רגע שאני "מצלם" ת'צמי מבחוץ - אני מנענע מזגן באמצע הלילה כדי להפסיק רעשים שרק מישהו אחר שומע. או כשהוא מתעקש שהתריסים יהיו פתוחים בדיוק עד הסוף ולא מעלה אחת פחות, הוא שהוא מכוון את הטלוויזה החדשה שלו בדיוק לפי כיוונונים שלו , וקורא לי להשוות בין תמונות שוב ושוב ושוב ושוב, וקורא לי לכוון אותה בדיוק לפי הציר, ואת המגש שלה בדיוק לפי הבלטה, וכשהוא מתעקש להסביר לי כל פרט קטן בכיונונים שהוא עשה במהלך היום ולאחר כשרב עם התומכות בשירות לקוחות שלא הבינו אותו, וכל מה שאני רוצה זה רק לדבר בצ'ט איתה או לאכול ובקושי אני יכול להבין אותו ורק מהמהם ואין לי ברירה ועדיין שומע אותו בחצי אוזן ומדבר איתה או אחרות,במסן,. או כשהוא מתחיל לדבר איתי על תרופות שהוא נותן לסבתא שלי כשאני לא מבין בהן דבר, ואני מרגיש אשם שאני רוצה לדבר איתה. ושוב ואשם שאני לא יכול לעוזר לו יותר. או כשהוא שוב ושוב מדגיש איך כל דבר רוצה אינו נמצא בדרישה, ואם יש דברים שהוא כן מצליח להשיג הם איכשהו נגמרים בכל זאת. כי יש לו משום מה דרישות מיוחדות שאין לאחרים. אבל זה הכל שטיות לא? או אפילו כשהוא נובח את השם לי בקול שנשמע כאילו הוא כועס עלי ומבהיל אותי כל פעם מחדש בצורה שקשה להסביר אותה במילים (כאילו רכבת עוברת לי בראש) עד שקניתי לו אינטרקום (שהצפצופים שלו משגעים אותי אחרת),רק כדי להביא לו משהו קטן מהמטבח. אבל זה הכל שטויות לא? זה סה"כ בגלל שאני לא שומע אותו באופן רגיל דרך דלת סגורה. לא חשוב שזה הגיע למצבים שרגע לפני שאני נכנס אליו כשהוא שאג לי פעם שלישית כל 5 דקות, הייתי דופק ת'ראש בקיר בתסכול (עד שאחת התרופות הרגיעה אותי) , או לחיל

moranith

New member
צר לי..

שאתה מאמין שלשבת ולכתוב את כל זה יענה על מה שאני רשמתי. צר לי שהחיים שלך כל כך לא נעימים שאתה נאלץ לשבת ולכתוב את כל זה בידיעה שזה לא יענה על מה שאני רשמתי. אני לא מאמינה שזה המקום , בפורום הזה , לענות לך על מה שרשמת אבל מכיוון שאתה בחרת לעשות זאת אז אני אנסה להגיב בקצרה. אני מעולם לא אמרתי שהמצב שלך הוא ברמה מסויימת המצאה או תירוץ. אני אמרתי שאתה משתמש בזה כבר כמה שנים טובות בשביל לתרץ לעצמך למה אין לך מישהי או למה אתה יושב באתר הזה ומבקש עצות מאנשים אחרים או למה , למה , למה , למה לעזאזל אסור לך להיות במערכת יחסים ובכלל להתחתן. אין חיה כזאת אסור. אין. אני אתן לך דוגמא שאולי בן אדם כמוך ואחרים כאן יצליחו להבין למה אני מתכוונת. כשהינו ילדים קטנים ולמדנו בבית ספר "חשבון" והגענו לקטע הזה שמלמדים חילוק אמרו לנו שאסור (!!!!!) לחלק באפס. מכיר את זה? אני בטוחה שיש כאן כמה שמכירים , בכל אופן בבית ספר או יותר נכון במשרד החינוך לא ידעו איך להסביר לילדים בגילאי תשע או עשר מה זה לחלק באפס ולא ידעו להגיד להם שאין דבר כזה אסור אלא יש דבר כזה לא מספיק מעניין..כן כן לחלק באפס מותר , פשוט התוצאה לא מספיק מעניינת אז בשביל לעשות לכולם חיים יותר קלים ופחות מסובכים הרי המתמטיקה מקורה בעובדות מאוד חזקות שעליהן מבוססות הוכחות מסובכות ומורכבות אמרו שאסור!!! אז לשם ההשוואה , אתה חושב שאתה לא מספיק מעניין או שאתה מורכב מידי בשביל שיבינו אותך ויצליחו להתמודד איתך ועם הבעיות שלך ועם החסרונות שלך שאתה אומר שאסור להיות איתך. אז תמשיך להגיד את זה ולבזבז את הזמן שלך בלהאמין בזה ונראה מה יצא בסופו של דבר מהעקשנות שלך. אני מרגישה שאני מתנגחת בך וחינם כי לי יש בבית את ההוכחה שכנראה ניתן לנהל מערכת יחסים עם מישהו שהוא קצת שונה ויותר מזה אני נדהמת לגלות כמה השוני שלו הופך אותו למושלם יותר ולטוב יותר מאנשים אחרים, אותם אנשים שאתה קורא להם "נורמלים" בדיוק בגלל העובדה שהוא יודע לשים את האצבע על החסרונות שלו ואיך לתעל אותם לדברים טובים יותר בעוד שאנחנו "הנורמלים" לא יודעים מה הבעיה איתנו וכל הזמן חופרים לעצמנו במח בניסיון להבין למה "הנורמלים" כל כך דפוקים.

אני מקווה למענך שאת צודקת...

ושגם בעוד 10 שנים תרגישי ככה.. (רק להזכיר הגבר הוא זה שדורך על הכוס...) אני מבחינתי לא צריך ללכת רחוק כל כך עד למתמטיקה, אני צריך להתסכל סביבי ולראות כמה זה רעיון רע. אז נכון יש מצב שאני אהיה במצב גרוע עוד יותר כשאני אהיה בן 50 (או לחלופין הסרקוסט שאני עומד לקחת בקרוב יגרום לי להתאבד אם להאמין לפרסומים עליו
). אבל יש מצב הרבה יותר גרוע, שזה לא יהיה רק אני. וכיום יש לי סיבה טובה מאוד להאמין שזה עלול לגרום לכך. כמו שיש הבדל משמעותי בדעה שלי שלא ניתן לבסס ביטחון עצמי בלי בסיס עובדתי, כך אני מאמין שאם אדם אינו חושב שהוא מתאים לחיי זוגיות עליו לפעול לכך. אם כולם היו פועלים כמוני אולי יהיו יותר אנשים בודדים בעולם, אבל פחות גירושין. מה ש"משעשע" בנושא הזה הוא שכולם מפסיקים ליברליים כשזה מגיע לקרובי משפחה, בשביל הבן/הבת, ההורה מתחיל לבדוק בזכוכית מגדלת את המיועד/ת,אשתו של אחי בעוד שהיא ממליצה לי לעזוב את הבית ולהתחתן בלי לדעת עלי הכל, אומרת שהיא תעשה לבן שלה את המוות בקשר לחברות שלו בעתיד, כל פגם יוגדל, החרדים אפילו שוכרים סוכויות חקירות. הבלונדה מודה בעצמה שיש מסנן אגרסיבי. אני רואה ,מפנים, ופשוט פועל לפי אותה לוגיקת סינון. אני רק מסנן אותי לפניהם.

moranith

New member
סליחה אבל..

אתה שם לב מה אתה עושה? בשביל להוכיח את הטענות שלך אתה מתעקש לבוא ולהגיד שאין סיכוי בעולם שאני אצליח לנהל מערכת יחסים יציבה ונורמלית עם מישהו "כמוך", ואומר לי שאתה מקווה... אז אני מצטערת אבל כל חברי הפורום הזה מבזבזים את זמנם על מישהו שרק רוצה פלטפורם להציג את הטענות שלו ולא ממש מעוניין לקבל את העצות שלהם. בתור מישהו שמעולם לא חווה מערכת יחסים ולא יודע כמה היא תשנה אותו אתה קובע עובדות , חורץ גורלות והכל על סמך מאמרים שאתה קורא , שמועות שאתה שומע ואילו תופעות לוואי יש לכדורים שאתה לוקח. "הבולנדה מודה בעצמה שיש מסנן אגרסיבי..." שים לב כמה משפטים שלה אתה דוחף לכל מקום , או כמה אתה מייחס חשיבות למה שהיא אומרת לך , כמה זה משפיע עלייך בצורה לא הגיונית אבל עדיין אתה מסרב להבין שלנשים יש את הדרך להשפיע על גבר וכל העובדות היבשות שאתה זורק לאוויר מתמוססות ברגע האמת. אני כבר לא אגיד לך תחשוב על זה כי זה לא יעזור .אני סיימתי , זמני בפורום הזה תם. בהצלחה לכולם

את צריכה להפריד.

את מתעקשת לכרוך הכל בבת אחת כאילו אני אומר שהק"ר זו הסיבה היחידה לכל הבעיות שלי ואומר שמכיוון שאני כזה וחבר שלך כזה, סימן שאין סיכוי לזה. (ככה הבנתי). לא, אני אומר שאין סיכוי, איתו, אני אומר שזה שיש לו הק"ר יכול להשפיע על היחסים שלכם בעתיד ואני גם אמרתי ואולי זה נפל בין הכסאות שהעובדה שאתם מודעים לזה יכולה להקל ואפילו לפתור את זה. ומדוע חברי הפורום מבזבזים את זמנם כשסה"כ שאלתי שאלה פשוטה? מכיוון שאני לא מקבל את העצות אני לא נחשב? לקח לי זמן להבין את זה, אבל אפילו שאני מנסה לפתור את הבעיות שיש לי זה לא מספיק. הייתי יכול להגיד שיש לי הק"ר ואין מה לעשות, אבל אני מנסה למצוא פתרון בדרך שלי, אבל זה לא מספיק כאשר הדעה השלטת שזה שלא התמודדות, שזה מימון רופאים, שזה הכל בראש. אני צריך גם למצוא פתרון שייצא חן בעיני אחרים. אגב, שזה כשלעצמו כן אומר שאין לי (לי ולא למישהו כמוני) סיכוי למערכת יחסים יציבה איתך כי אם כל פעם שאקח ריטלין ארגיש את העיניים הבוחנות שלך או שארגיש שאני חייב לקחת זה ב"החבא" זה לא לעניין. הייתי יכול לשבת ולחרוק שיניים כשמישהו שומע מוזיקה, אבל כשבחרתי לפתור את זה סופית שוב נפלתי לבור אחר. כי כל פתרון מוצלח שאני מוצא מרחיק אותי מאנשים, כיוון שזה נחשב פתרון לא מקובל. אני מצטער עם הדעות שלי לא מתיישבות עם הקונזוס אני מודע לזה, ואמר שזה אחת הבעיות העיקריות, שזה פשוט לא בעיה. ואני לא רק קורא מאמרים, אני פשוט יכול להשוות אותם מול מה שקרה וקורה מול האף שלי ולראות את זה חוזר על עצמו. ואני לא רוצה שנשים שישנו אותי, כמו שאני לא רוצה שמכונים ישנו אותי, אני רוצה להיות זה שמשנה את עצמי בצורה טבעית, זה שלומד בעצמי, כל דרך אחרת משתקת אותי כי זה פשוט עוד יותר מלמד אותי לא לסמוך על עצמי. אלא להיות תלוי באחרים.

moranith

New member
כל כך רציתי לא להגיב

מעניין שאתה לוקח את הדברים שלי בצורה אחת אבל את הדברים של אנשי הפורום בצורה אחרת. כל הדברים שאתה אומר עליי זו דיעה קדומה , מגעילה ולא שווה אפילו התייחסות. אז כאן אני אפסיק. תעשה חיים...אולי ילדה בת 20 פונה לצד היותר הגיוני שלך.

הממ, לא, נראה לי שהדברים שלך זהים...

ולפי הבנתי דעה אומרים על קבוצת אנשים לא יחידים. ואני אגב, שחלק ממה שאמרת בעצמו מהווה דעה קדומה.

moranith

New member
אתה כל כך רוצה לצאת צודק

שאין לך מושג מה אתה אומר... good luck הפכת את מה שאני כתבתי להתנצחות כאן בפורום , מיותר לחלוטין.

tsDesign

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo70.gif

מורן - אמרתי - יותר נכון - כתבתי כל מה שכתבת פה יותר מפעם אחת. הכל נופל על אוזניים ערלות ומוח - סליחה - אולי חכם בטירוף, אבל אטום לגמרי... מוח שמסרב לקבל את זה שגם לאנשים עם בעיות יכולים להיות חיים טובים ומלאים. בסך הכל - מה שאתה עושה עם כל ההודעות האלה - אתה צועק לעזרה, אבל אתה מסרב!!! לקבל אותה, אם היית מנסה להשתמש בכל העצות או אפילו רק באחת מכל אלה שקיבלת פה - בטוח שמשהו טוב היה קורה לך
אבל אי אפשר לשכנע את מי שמסרב לקבל שינוי. רק סוויץ' בראש - שיבוא ממך בלבד - יגרום לך לשנות את דפוס ההתנהגות הזה. בהצלחה

יקירי מה שכולם מנסים להגיד לך כאן

זה כזה דבר: לכל אחד מאיתנו יש דבשת- לחלק היא קטנה יורת ולחלק היא גדולה יותר אבל- זו בדיוק הדבשת שמתאימה לנו- ואם לצטט ידיד קרוש לי ( לא מפתח של חביתו שיש לי עוד כמה): " אולובים/קרמה/ כוחות היקום נותנים לנו רק את ההתמודדיות שאנחנו יוכלים לעמוד בהם, אנחנ ויכולים להץמודד ולהתמרמר או שאנחנ ויכולים להתמודד ולנסות להנות" אני מנסה שתנסה להנות- את ה לא היחידי עם הפרעות קשב וריכוז או היחידי שלוקח ריטליןם- אני מכירה מישהו שלוקח ריטלין ועוד כמה דברים ויש לו אישה וילדים והוא מאושר- אז נכון הו אלא מדען טילים אבל לא רע לו הבחייו והכל שוב זה עניין של גישה ובחירה- את היכול להיות אומלל כי אתה בוחר להיות אומלל או שאתה יכול לנסות להיות מאושר ולהתמוד דעם המגרעות של שפירטת לעיל כי עם כולן אפשר להתמודד תלוי כמה אתה מוכן לעבוד עם עצמך....

mazoneli

New member
רגע רגע אני אנחש

יורת = יותר קרוש=קדוש או קרוב אולובים= אין לי מושג יוכלים=יכולים להץמודד= להתמודד ריטליןם=ריטלין או שזאת השעה או ש "אתה לא היחידי עם הפרעות קשב וריכוז ". הכל באהבה מקווה שלא תכעסי.

בוא אני אגלה לך סוד.......

אני אל כועסת אני עייפה( אחרי שבוע שלם של פחות מ 3 שעות שינה כל יום ומשמרות של 14 שעות אפשר להבין נראה לי )... ואני חושבת מאוד מהר- ולכן השיכולי האותיות- ולא אין לי הפרעות קשב וריכוז או כמו שאחד המנחים שלי בלימודים הגדיר את זה- את חושבת יותר מידי מהר......

נו, מה אמרתי... אני מקווה שאת לא נוהגת..../images/Emo4.gif

ולא כל שגיאות כתיב נובעות מהק"ר.

mazoneli

New member
או כותבת לאט מידי ../images/Emo13.gif, מזה אולובים ../images/Emo35.gif

למעלה