אל תשאלו !!!
אבעבועות

amirharel

New member
אל תשאלו !!!../images/Emo93.gif אבעבועות ../images/Emo121.gif

לפני שעה גילינו שלאייל בן השלוש יש אבעבועות רוח, אז דבר ראשון הוא מסכן כי המחלה מעצבנת... דבר שני הן מסכנות כי יש סיכוי שהן יחלו במחלה, דבר שלישי אני מסכנה כי חלק מהימים אני אשאר לבד עם שלושה ילדים כל היום.. (חופשת לידה) ובן זוגי עובד... יש לנו אמנם עזרה חלקית , 3 שעות ביום, שזאת הצלה... אבל מה עם השאר ??? נקווה שהבנות לא תדבקנה !!! ושנעבור בשלום. טיפים מישהו ????????????????????????????

לא ממש מבינה בעניין

אבל קודם כל שתהיה החלמה מהירה
! מקווה שהוא יעבור את המחלה הכי קל שניתן. חיבוקים וחיזוקים
!!!!

ellieg

New member
הייתי פונה לרופא

פעם שמעתי שבעבועות זה מחלה מאוד קשה אצל תינוקות

../images/Emo5.gifממה שאני יודעת על אבעבועות

זה שההדבקה היא בשלב שנקרא "דגירה" לפני שרואים את הפיצעונים,מומלץ לא לצאת מהבית או שאסור בכלל. בכל מקרה - החלמה מהירה

tali99991

New member
נוזל קאלמין מרגיע, צריך מרשם../images/Emo184.gif

אצל כל ילד המחלה מתבטאת בצורה אחרת, אני מקווה שאצלך זה יהיה קל. כאשר אחד התאומים חלה אצל אחיו צצו האבעבעות יומיים אחרי ואצל נועם שהיתה בת חצי שנה גם כמה ימים אחרי, למזלנו הם קיבלו את זה די קל ללא חום והפצעים היו נראים סביר, הכי חשוב למרוח אותם בקאלמין (הנוזל הלבן והמסריח) כי זה מרגיע את הגרדת. וחוצמזה זוהי מחלת ילדים שכיחה ולפעמים עדיף שיעברו אותה ולגמור עם זה.

ליהיS

New member
שלב ההדבקה הוא במשך 10 הימים

לפני הופעת הפריחה כך שאין כבר מה להיזהר-מאוחר מדי. חוץ מקלמין-ג'ל אלוורה הקל מאוד על כוחותיה-תקני את השקוף, לא את הירוק. אמממ..אמבטיה עם קורנפלור, אפשר גם אקמולי-בפה לא באמבטיה
, חליטת תה קמומיל של פומפדור-גם לקטנות-מאוד מרגיע. ורגיעון של הדס-בשביל האמא

gilal

New member
יש גם פניסטיל לבליעה. הבנתי שהוא

מקל משמעותית ומקטין את הצורך לגרד את הפצעים. ומקווה מאוד שהן לא תדבקנה (הן קטנות מדיי).

למעלה