אל תשאלו מה רומי עשה לי הבוקר

בילי28

New member
אל תשאלו מה רומי עשה לי הבוקר

היום, בערך ב-6 בבוקר, שמעתי את יולי מייללת, ורציתי לקום כדי לראות מה היא רוצה. רומי שכב לידי (ליד הראש), וכשהתחלתי לקום הוא כנראה נבהל או התעצבן, והחטיף לי שריטה רצינית בעפעף העליון. רבע שעה לקח לי לעצור את הדימום.
ובינתיים רומי פסע לו מעדנות לחדר של אחותי והתכרבל בנחת על המיטה שלה עם פרצוף תמים, אדיש לחלוטין לעובדה שהוא כמעט הוציא לאמא שלו עין. אני שוקלת לישון מעכשיו והלאה עם משקפי צלילה. איזה חתול

Noaal

New member
היא מפחיד זה כשגורים "מגלים" את תזוזת העפעפים

ומנסים "לתפוס" אותם כשמצמצים או בזמן שישנים...

Noaal

New member
היא = הכי

ככה זה שרואים דברים אחרים במקביל לפורום.

Atzmai4Life

New member
למרות שזה כואב, הנה מקרה מפחיד אף יותר

חתול של ידידה שלי החליט לצ'פר את בעליו תפס עכבר אשר הסתובב בבית באמצע הלילה (דירת סטודנטים) אותו חתול החליט לתפס על בטנו של ידידה שלי עם העכבר בפה ולתת לה אותו במתנה, על הבוקר... אתם יכולים לדמיין את הצרחות... אני מניח שרובנו היינו צורחים באותו הווליום, אם החתול פעיל בלילה אני מציע לנסות לקבוע שגרה לחתול בה לפני השינה הוא מקבל פעילות של חצי שעה לפחות עם משחק מעייף כגון משחק חכה - גם אם יש לכם את החתול שנים ואין לכם זמן, זוהי פעילות מבורכת שהחתול שלכם יעריך מאוד וגם אתם תהנו. אם תתמידו תוכלו בסופו של דבר לעזור לחתול שלכם לישון במשך הלילה יותר ואולי לחוות פחות תרחישי לילה לא נעימים. קטניפ שירותי קטסיטינג וייעוץ התנהגות חתולים - www.catnip.co.il

למעלה