"אל תרזי" (ט)

ToryMaster

New member
"אל תרזי" (ט)

"את מקיאה?" "הקאת פעם?" "את לא אוכלת?" "אל לא תאכלי, אל תרזי" "תשמיני ותהיי מלאה ויפה כזאת" "הפנים שלך רזות מדי, לא נעים לי לנשק אותן" "הדיאטנית שלי אמרה לי שלא טוב לא לאכול או להקיא" פניני חוכמה מפי חברה שיכורה. בחיי שזה עשה לי צביטה בלב
. מגעיל לי נורא עכשיו, אני לא יודעת למה.

גילי 69

New member
נראה לי שאת יודעת למה...

צביטה בלב, והרבה יותר מזה. מה שאלכוהול יכול לעשות.. אומרים ש"נכנס יין- יצא סוד"- למה היא בחרה לומר דווקא את זה ולמה דווקא לך
יש השערות?

ToryMaster

New member
היא לא יודעת

היא רואה בי מעין... כותל, שאפשר לדבר איתו. בדיוק ישבנו ואכלנו, והרגשתי לא טוב כל היום, אז לא סיימתי את האוכל שלי (מודה, מגיעות לי מכות על זה
)

מגעיל לך אולי כי...

את יודעת שהיא צודקת? את יודעת שלא טוב להקיא ולא טוב לא לאכול ואולי באמת יהיה לך הרבה יותר יפה שתשמיני ושתהיי מלאה יותר? את יודעת בפנים שהיא צודקת נראה לי וזאת הסיבה שצבא לך בלב

ToryMaster

New member
אני יודעת

צבט לי בלב כמה שהיא יכולה להיות תמימה לפעמים. וצבט לי בלב, כי אולי היא צודקת, ואם אהיה מלאה יותר אראה טוב יותר (לא שחסר לי עכשיו
, כנראה), אבל... אוף. נמאס לי להסביר לכולם שגם אם הייתי נורא רוצה, הגוף שלי לא מאפשר לי להשמין
. זה כאילו הוא קבע לעצמו משקל, והוא מסרב לעבור אותו.

"אל תהיי אנורקסית, זה לא בריא."

כן...משפטים כאלה צובטים בלב. אבל גם קצת מצחיקים, לא ככע? אותי לפחות, משו משעזע בזה. לא יודעת, אולי האירוניה של החיים האלה... הרי לא סתם דווקא אני נמצאת שם לשמוע...

ToryMaster

New member
"אל תמותי, זה לא בריא"

זה בערך אותו משקל, לא? מצחיק, כן. אם לא הייתי גם ככה מדוכאת ומודאגת בגלל הסבתא המנותחת והמלאה בזונדה שלי, הייתי צוחקת גם.

למעלה