"אל תקח סיכון, הפעל 'ליילנד'"

מצב
הנושא נעול.

הפרסומת הזאת הופיעה בעיתון אנגלי בשנת 1936.

ליילנד

New member
../images/Emo6.gif שלום אני נוסעת ../images/Emo168.gif

הפרסומת הזאת הופיעה בעיתון אנגלי בשנת 1936.
שלום אני נוסעת

אני לא צריכה שתלוו אותי הלאה, לא, אני לא נוסעת ללונדון, בסך הכל לחיפה - כולה 3 ימים. למה זה בשרשור הזה? כי גם רציתי להגיד לבני הספל כמה אהבתי את התמונה הזו של הליילנדים, כמה אנשים נכנסים לרכב כזה? הם ממש כמו מידיבוסים האוטובוסים של פעם.

ארזS

New member
סעי לשלום. תהני, ושובי לשלום !

שלום אני נוסעת

אני לא צריכה שתלוו אותי הלאה, לא, אני לא נוסעת ללונדון, בסך הכל לחיפה - כולה 3 ימים. למה זה בשרשור הזה? כי גם רציתי להגיד לבני הספל כמה אהבתי את התמונה הזו של הליילנדים, כמה אנשים נכנסים לרכב כזה? הם ממש כמו מידיבוסים האוטובוסים של פעם.
וכדי שהמנהל לא יגיד שזה לא שייך לת"צ, אז הנה משהו מת"צ...
("יניב הגדול" שקורא לעצמו "קטן" עם עוד כמה חברים באחד האוטובוסים במוזיאון אגד לפני שבוע במפגש).

ארזS

New member
מה יהיה ?

וכדי שהמנהל לא יגיד שזה לא שייך לת"צ, אז הנה משהו מת"צ...
("יניב הגדול" שקורא לעצמו "קטן" עם עוד כמה חברים באחד האוטובוסים במוזיאון אגד לפני שבוע במפגש).
מה יהיה ?
זה אני ששכחתי את התמונה או התפוז שעושה בעיות בהעלאת תמונות ? לא יודע... הנה עוד ניסיון...

ליילנד CUB

שלום אני נוסעת

ליילנד CUB
היו בו 20 נוסעים והוא שימש בעיקר בקווי Green Line פרווריים. שלוש התצורות הנפוצות היו תצורה רגילה (כמו בפרסומת) תצורה עם חצי קבינה ו...מכונית כיבוי

צחקן

New member
להתראות.

שלום אני נוסעת

להתראות.
ב"ה ובשביל שאורן לא יגיד שזה לא קשור לפורום, אני מעלה כאן תמונה מהאתר "חדשות האטובוס" לפני עליתו לאוויר. זהוא כמובן עמוד הדגמים להרכבה, מכיון שאת כל שאר העמודים לא גמרתי.

צחקן

New member
אופסי.... שכחתי כמה דברים הנה הדף..

להתראות.
ב"ה ובשביל שאורן לא יגיד שזה לא קשור לפורום, אני מעלה כאן תמונה מהאתר "חדשות האטובוס" לפני עליתו לאוויר. זהוא כמובן עמוד הדגמים להרכבה, מכיון שאת כל שאר העמודים לא גמרתי.
אופסי.... שכחתי כמה דברים הנה הדף..
ב"ה המתוקן

oren*

New member
סעי בשלום וחזרי בשלום ../images/Emo140.gif

שלום אני נוסעת

סעי בשלום וחזרי בשלום

מצב
הנושא נעול.
למעלה