אל תנסו לעקוף אותי

אל תנסו לעקוף אותי../images/Emo66.gif

יצאתי הבוקר לריצה והבטחתי לעצמי שאני רצה לאט כי עדיין מקוררת והגוף עוד חלש
מדהימה בחוץ,חשבתי שאולי תצליח לייבש לי את האף
אחרי 6 ק"מ בערך אני מגבירה קצת וקולטת מאחורי שני רצים בקצב מהיר מתקדמים אלי,כמובן שהיצר התחרותי שלי התעורר ואני מגבירה עוד קצת,רק שלא יעקפו,להיות פייסרית ליום אחד
הם כבר ממש צמודים אלי והנה עקפו אותי
לא יודעת מה איתכן אבל דבר כזה מבאס אותי לגמרי,השד שאני הכי שונאת מחליט להתיישב לי על הכתף ולהקניט אותי כמה שאני איטית
ממשיכה לרוץ ואז אני רואה את אחד הרצים עוצר,מתנשף ושופך לאגר,אני
אני יודעת, אבל מה לעשות שתוך כדי שאני עוקפת אותם הקצב שלי עולה מעצמו וחיוך ענק מופיע לי על הפנים
בקיצור מחר בבוקר רצה בפארק מי מצטרפת?

מרב.

New member
מכירה את זה...

אבל בד"כ אני משתדלת להיות נאמנה לקצב שלי ולא להגביר רק כדי לעקוף, אבל כן, יש משהו נחמד בלעקוף

כל האמת על מי שעוקף אותי

- מי שעוקף אותי התחיל לרוץ לפני 2 דקות ויש לו עדיין כוח - מי שעוקף אותי יפסיק לרוץ עוד 2 דקות, כי אני יודעת לשמור על קצב והוא לא - מי שעוקף אותי לא עשה אתמול אימון קורע, כמוני - מי שעוקף אותי בטח מתאמן למרוץ 5 ק"מ - מי שעוקף אותי עושה את זה רק כי הוא לא מסוגל לראות בחורה רצה לפניו - למי שעוקף אותי יש רגליים יותר ארוכות, זה בכלל לא הוגן...

omaopa

New member
אין אין אין.........

על לעקוף גברים. נכון, זה לא אמור לעשות את היום לאף אחד אבל את האמת יש לאמר......
לי יש שותף ריצה יהיר משהו שאין לי עליו כלום. בסוף מירוצים הוא כבר אחרי מקלחת כשאני מגיעה לקו הסיום. אבל יש ימים, אחחחחחחחחחח, יש ימים יפים שהוא עייף, או עשה אימון קשה אתמול או חושב שהוא יעשה אימון קל ואז במשך כל הריצה אני מתרכזת בלהראות לו את הגב. ככה, בינינו, בשקט, בפורום הזה כאן, אלה האימונים הכי כיפים שלי
......

מור שלז

New member
גם אני נורא אוהבת לעקוף גברים (../images/Emo191.gifשכמותי)

ויחד עם זאת עכשיו, אני אמורה להתאמן מאוד מבוקר, בלי כל הספרינטים האלו, ולשמור טוב טוב על עצמי מפני האגו שלי. אני מרגישה שבתקופה הזו, כשאני שוב ושוב מגלה עם הגוף שלי את הגבולות שלו, אסור לי להתפתות, כי המחיר יהיה יקר יותר... אני ממהרת לאמץ את כל משפטי המפתח הגדולים של גמדים ותמר
(כמו שביום שני באימון המקרטע שלי שהסתיים בריצה, כל אחד שעקף אותי, מיהרתי להזכיר לעצמי שהוא לא רכב שלוש שעות קודם... ולעומת זאת כשעקפתי אחרים – וואו, והם לא רכבו שלוש שעות קודם
)

לינה61

New member
ובשחיה...

יש לי את הקטע הזה של להגביר בבריכה האחרונה כדי לגעת בקיר לפני זה ששוחה במסלול לידי

למעלה