אל תדחו למחר

7יעלה

New member
אל תדחו למחר

מה שאתן יכולות לדחות למחרתיים ...... אתן דוחות עבודה או מתקתקות אותה ??? אם יש לכן משהו לעשות נגיד למחר , ובעקרון תוכלו לגמור עם זה עוד היום מה תעשו ???? אני כבר משש וחצי דוחה ודוחה עבודה של גג שעה , אוף איתי .......

דפי26

New member
אני דחיינית כפייתית

ורוב העבודה ב"עבודה"נדחת בגלל הפורום.

רונקלה

New member
אני לא מסוגלת לדחות

אם יש לי משהו זה מטריד אותי שהוא לא גמור ואני לא עוזבת אותו. אני חייבת שהשולחן יהיה נקי, אחרת כואב לי הראש...

אני לא דוחה עבודות.

אני פשוט לא עושה אותן

chubeza

New member
אני דוחה תמיד מהסיבה הפשוטה

שאין כמו לתקתק עיניינים בחמש דקות. ויסורי דחייה לא קיימים אצלי יותר.

7יעלה

New member
צודקת .......

אבל אני לא מצליחה להיפטר מהייסורים , אם נניח בזבזתי זמן ביום ללא מיצוי כל העבודה אני כועסת על עצמי ומרגישה רע מאוד !

chubeza

New member
זה בגלל שיש לך אבנית...

תשפשפי קצת ואין יותר יסורים.

דפי26

New member
אני אגיד לך את אני מתמודדת

יש מליון דברים שאני לא עושה. לא רק בעבודה. גם דברים שאני צריכה לדאוג להם בבית כשעולה לי רגש אשם אני עושה רשימה. לוקחת פנקס ורושמת את כל הדברים שאני צריכה לעשות שאני לא אשכח. ואז נרגעים לי כל יסורי המצפון. כי זה רשום,אז אולי פעם זה יעשה. פעם.על ידי מישהו. וזהו.

chubeza

New member
אני כבר רואה אותך בגיל 89...

בתצלום עגום כזה בשער של ידיעות על עוד זקנה שנמצאה מוטלת בין אלפי פתקים מהמילניום הקודם...

7יעלה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

דפי אני אפילו קניתי ספר לניהול זמן , ויש לי רשימות ... האמת היא שבסוף הכל נעשה במועד , אבל אני תמיד מרגישה שיכולתי לעשות יותר ......וכועסת אם ביטלתי זמני לשווא ...

אגם גם

New member
יענו, כל הקוביה בצבע חום?

או שיש כמה חלקים בצבע אדום-רסק-עם-קצת-סחוג?

7יעלה

New member
תגידי מה את רוצה מחיי

אני יושבת פה ומנסה לחזור לעבוד כבר משש , כולי רעבה ללא כוח להכין , לא מצליחה להזיז את עצמי בכלל ואת משגעת אותי עם סיפורי לונדון וקוביות צבעוניות , מה עשיתי לך ? מה ???? שמישהו יקח אותה מפה !

למעלה