אל תאלצו אותי לחסום כל מה שזז בערב פסח

fireforge

New member
חחחחחח לא אבל כנראה שאתה קיבלת די הרבה

זה מסביר את הפגיעה המוחית שאתה סובל ממנה לא נורא

or779900

New member
חחחחחח אתה מצחיק היום

תכלס, אתה לא רואה את אדיר מילר... ממליץ לך לעשות סטנדאפ אפס

fireforge

New member
אני יודע אני נהנה מכל רגע

אתה פשוט ביזבוז של אויר לנשימה תעשה טובה ותחסוך

or779900

New member
היה ממש כיף לחזור להגיב פה ולראות אותך מתעצבן

כל כך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה פשוט מופע בידור בחינם חחחחחחחחחחחחחחח

Yogev1982

New member
../images/Emo41.gif מחקתי את ההודעה שלי בעניין המסרים פה

במחשבה שנייה אני מעדיף "להשתיק" את העניין ולא להדליק עוד יותר ועל כן חזרתי בי על הפרסום ומחקתי עמכם הסליחה ושוב חג שמח

BDY

New member
פייי על האש מה הלך פה ...

פספתי את כל האקשן :( אור יעצלן התחלת להתאמן??
מחר שייצא לי להתחבר נסביר לך עוד כמה דברים

or779900

New member
חחחח איזה להתאמן, רק בקיץ אני אתחיל

אני ממש הולך לקרוע ת'תחת בחופש, עכשיו מתחילות כל הבגרויות ואין זמן כל כך להתאמן. אבל אשמח לשמוע עוד סיפורים

BDY

New member
על פי מחקרים .. ועל פי דעתי האישית

אימון בזמן לימודים גורם לך להיות ממוקד יותר אז תצא לריצה פעם או פעמיים בשבוע .. או שתבוא איתי לקבל מכות
זה גם אימון יחסי ... רק כואב חחחחח תנסה תראה אתה תעלה ממוצע 99.1 ל 99.3 שזה אצלך הרבה

henbocris

New member
אני לא מבין

את הטיפשות של המנהלים ,כשהם מינו את יוגב לנהל את הפורום הזה .כאילו הוא באמת ירחיק את לירן ,או חבר אחר שלו .פשוט טיפשות ,בכל הכנות.

Yogev1982

New member
אתה באמת......

לא שאני חייב לך הסברים אבל תתפלא לשמוע אבל אין לי "חברים" בתפוז ולירן גם נחסם פעם אחת ונמחקות לו פה יותר הודעות מכולם (אפילו חבר שלך חן קטן יודע את זה כי הוא עוקב אחרי ההודעות שלו וכל פעם שאני מוחק ללירן הודעה חן שולח לי מסר של ח"ח
) ההבדל הגדול בן לירן לבן חן שכמה ששניהם דפוקים - נקרא לזה ככה בעדינות לירן אם אני מוחק לו הודעה\מבקש ממנו הוא מפסיק אצל חן זה עובד למסרים לבבים וגם בפורום ממשיך אם מחקתי לו אתמול הודעה גזענית והוא נחסם אז היום הוא פתח את הבוקר בהודעה גזענית חדשה וכמה מסרי נאצה שאמורים לעצבן אותי (אבל לא) ככה שאל תנסה לשפוט דברים שאתה לא מבין ולא יודע יום טוב !

fireforge

New member
מה אתם מסביר בכלל לדגנרטים האלה

יש לך את המסרים שהזבל שולח לך טפל בזה מול הגורמים שצריך שיחסמו אותו באופן גורף מתפוז

למעלה