אל תאלצו אותי לחסום כל מה שזז בערב פסח

Yogev1982

New member
אל תאלצו אותי לחסום כל מה שזז בערב פסח

תודה רבה וחג שמח.

nc92

New member
לפחות מחקת בסוף את כל השירשור

רק חבל שזה אחרי שהעירו לך על המחיקות החד צדדיות של הקללות.. חג שמח!

Yogev1982

New member
ממש לא קראתי את ההערות

בלי להעליב, ראיתי מה הכוון של השרשור ומחקתי לא מעניין אותי מי אמר מה אבל תבינו שיש דברים שעוברים את גבול הטעם הטוב מזמן

or779900

New member
לקרוא למישו קוקסינל הומו זה בסדר?

אתה לא רציני.. אתה סתם בדיחה.. מתי שאני קורא לו קוקסינל הומו אפס אז זה לא בסדר? אולי מה שכתבתי על לירן ועליך זה נכון חחחחחח

Yogev1982

New member
סבבה

וכן, מבחינתי "קוקסינל" זה עוד קללה סבירה כי מה לעשות במציאות של הפורום הזה אם אני יחסום כל קוקסינל או הומו לא יהיה פה משתמשים תוך יומיים, בל בן קוקסינל לבן "אמא שלך **** בת ****" (סליחה שאני חוזר על הגועל נפש) יש הבדל גדול

or779900

New member
כל התגובות שלי שכתבתי היום

חוץ מזאת היו בשביל להראות איך לירן מתנהג ואיך הוא כותב כל פעם , נכנסתי לפורום אחרי איזה שלושה שבועות שלא נכנסתי אחרי שנתי אמר לי את זה שהוא כתב... אתה צריך להסתכל על כל התגובות כשוות... כל מה שכתבתי פה היום זה לא אני... זה סתם בשביל לצחוק על לירן ועל זה שהוא מתעצבן :) תכלס עשה לי ת'חג חחחחחחחחחחחחחחחח

fireforge

New member
חחח אני נהנה מכל רגע איזה מתעצבן חחחחחחחחחח

אני שמח שכולם ראו את הפרצוף האמיתי שלך ושל חבר שלך שורה תחתונה ניסית לא הצלחת לא נורא מחכה לך שתבוא לחסל אותי חחח אתה כמו החברים האחרים שלך עמי ואמיר נחסל אותך בלה בלה בלה חחחח

or779900

New member
חחח אתה חי בסרט, כולנו שמים פס על המשחק

המשחק מעניין , לפחות לי, את הביצה השמאלית ולא מעבר לזה, אני חושב שזה גם אצל השאר, בתכלס - אף אחד מאיתנו לא רוצה לשחק איתך חחחחחחחחחחחחחחחחחח

nc92

New member
אז אתה רוצה להגיד לי

שכשלירן התחיל את השירשור ב"אור הומו קוקסינל" לא ראית מה הכיוון של השירשור? קיצר תשאר אתה והראש הקטן שלך, או שסתם יש לך חשיבה מעוותת..

Yogev1982

New member
כפי שאמרתי לך

בפורום הזה אין אופציה לשמור נקי מקללות מאחר וזה פורום מלא באומציות וב"תככים" אישיים ועל כן יש להפעיל שיקול דעת, מה יכול להיות בגבול הטעם הטוב ומה לא וכבר הסברתי את זה בעבר וכמו שאני רואה את הדברים "קוקסינל" (למרות שאני לא משתמש בזה) זה בגבול הטעם הטוב אבל "אמא שלך......." זה לא ממש בגבול הטעם הטוב בכל מקרה באמת שנמאס כל החרא הזה שיהיה חג שמח

or779900

New member
שוש ילד כאפות :)

קיבלת מכות כשהיית קטן, זה מסביר הכל חחחחחחח

למעלה