אל תאכלי את הלחם!

אל תאכלי את הלחם!

ישבתי בשעור אצל המורה לנהיגה שלי ואני הוא ועוד תלמידה דיברנו על לחם וכאלה הוא אומר לנו אל תאכלו לחם זה נורא משמין אז אני בתור אחת שחושבת שהיא לא שמנה אומרת לו"אבל דויד מה אני צרכה תחרא הזה אני לא בדיאטות אני יאכל לחם כי אני רוצה מזה החחרא הזה" אז הוא אומר לי..."את רוצה להרזות אל תאכלי לחם" נעלבתי קצת עד שאשכרה התחלתי לחשוב שאני לא באמת שמנה הוא בא ומוריד לי את הביטחון זין אני כן יאכל לחם לא בכמויות אבל אני יאכל למה מי מת? אבל עדיין מעליב.. עד שהתחלתי להאמין שאני לא שמנה ושמותר לי כן לאכול לחם ... סתם הרס לי את היום למה?

LittleStarAtSky

New member
הדסיייי

מזל טוב! את לומדת נהיגה!!! גאה בך!! ואל תקשיבי לו, אני יודעת שאת נלחמת, אבל אני רוצה להדגיש לך עד כמה את יפה וחתיכה, ואת יודעת טוב מאוד שאת לא שמנה, את יודעת את זה, אל תיתני לדברים כאלה להשפיע עלייך, אנשים שונים מדברים הרבה שטויות, אל תיקחי כל חרא ברצינות. אוהבת יעל

כי

גם הוא חי בתרבות ששוטפת את המוח. מסכן... באמת! מסכן שהוא רואה בחורה יפע כמוך וחושב שאסור לה לאכול לחם.

tipsha

New member
לחם-----

הלחם המסכן כל הזמן אומרים ומדברים עליו שטויות!!!!!!!! אני רוצה לצאת נגד הסטיגמה על הלחם!!!!!!!11 רק שתדעו לכן שהדיאטנית שלי שהיא מעולה......אמרה לי שלחם לא יותר או פחות משמין מדברים אחרים ואנשים סתם מפחדים ממנו!!!! והיא כלכך צודקת........אני כבר מלאן זמן אוכלת לחם מבלי לפחד אפילו קצת.....ועובדה שאני לא משמינה מזה....(למרות שאני כן רוצה להשמין..) קיצר זה סתם שטויות של אנשים לא רק שהמורה לנהיגה הזה מעצבן הוא גם טיפש!!! (שכל אחד יאכל מה שהוא רוצה....שאנת מורים וכאלה שמתחילים לדבר עם תלמידים על אוכל......לא יפה!)

אז אני אומרת בדיוק הפוך ../images/Emo70.gif

לא רק שמותר, אלא אפילו הכרחי. להימנע מפחממות = דיכאון והרס של הגוף. דיכאון מגיע גם מחוסר בסרוטונין, ואכילת פחממות מייצרת סרוטונין (הסם הטבעי שאחראי לתחושה טובה ו-הפי בכלל). עודף חלבונים גורם לעבודת יתר של הכליות ובסופו של דבר לקריסת הכליות. זה לא מגיע לאף אדם. לא לשמנים ולא לרזים. אז לכוווווולם (כולל המורה לנהיגה, שעדיף לו שידבוק במקצוע שבחר) מותר לאכול לחם. חוץ מזה, זה טעים. וחוץ מזה, אהבתי את התגובה שלך לדברים שלו. את שמה **ן עליו, וזה מעולה. כי הנה יש פה הוכחה, שלא כולם יודעים על מה הם מדברים, ודוקא לך, (לצערך או לשמחתך) יש הרבה ידע היום בנושא. את יכולה ללמד אותו כמה דברים. ואני מעלה מן האוב את המשפט המנצח: אני לא אוכלת 250. אני אוכלת לחמניה

גלילית....../images/Emo24.gif

באמת, למה מי מת..
וברור שמעליב... אבל מותק... אל תתני לכל דבר ככה לחדור ללב שלך... יש אנשים שפשוט לא יודעים על מה הם מדברים, שפשוט כל כך לא שווים שתקחי אותם ברצינות.... גם אם הוא מורה לנהיגה טוב, את המצב שלך הוא לא מכיר, ובכלל, מי עשה אותו מומחה לאוכל
אז אין לו מה להרצות לך על לחם לא לחם. הדסי, לא רק שמותר לך, מגיע לך לאכול לחם..
ולהנות...
מדהימה שכמוך. אל תתני לאנשים סתם להפיל אותך. את כל כך חזקה. את יודעת טוב מאוד איך לצפצף. יאללה, צפצפי

מממ...

דבר ראשון אני מבינה את ההרגשה שלך וקשה להתעלם מכזו הערה אבל תדבקי במחשבות החיוביות שלך, בהרגשה ובביטחון כל הכבוד על זה קודם כל!!!!! והלחם - באמת שעשו ממו כזה פושע - אוף חיזקי ואיצי ילדה

live in hope

New member
הדס

תזרקי עליו לחם בפרצוף
(או מגנום....) ובאמת אל תקשיבי לכל חכמולוג שהופך את עצמו לגורו של דיאטות. ובמיוחד אל תתני לאנשים קטנים להפיל את עצמך. אז הוא אמר אז מה? שידבר למראה אולי היא תקשיב לו. אני מרשה לך לאכול לחם ולחם זה לא משמין ולא נעליים עובדה שהוא כלול בכל דיאטה.

inner light

New member
כן תאכלי../images/Emo70.gif ../images/Emo3.gif

ובטח שאם את רוצה- אז תאכלי ושהוא יילך לה*****
למה מי הוא? אם הוא רוצה שהוא לא יאכל.... ושהוא יפסיד
מגיע לך להנות מאמא אדמה, ואחת המתנות היותר טובות שלה....זה לחם
אל תיעלבי.... ואל תיקחי אישית
נכנס מאוזן אחת- יצא מהשנייה....
ענק הדסי אוהבת אותך

newKiticat

New member
אני שונאת- שונאת שעושים לי את זה.

ואז אני לא אוכלת כלום לשארית היום. ויש לאנשים פאקים... כאילו, סיפרתי לאחת הבנות בחטיבה (דרך המיילים) על התנהלות האוכל הטבעית שלי, ומי שמכיר אותי יודע שאני פאנטית של סלטים מושקעים. ואני כמעט כמו שאני חולה על מלפפונים בחומץ- חולה על עגבניות.... ואתם יודעים מה היא אמרה לי? שצריך להזהר עם העגבניות כי יש בהם סוכר.... כאילו פאקינג מה???
גלילית, אנשים מסריחים ומנתבים את החרא שלהם לזה. אל תתני לזה להשפיע עלייך (ואני יודעת שזה קשה...) כשאני למדתי נהיגה (ואני הייתי כישלון חרוץ...) גם המורה שלי לנהיגה היה נוהג לדבר על אוכל וכמה שזה משמין ועוד כל מיני דו שיחים כאלה.... אל תקחי את זה ברצינות רבה...

למעלה