אל:מנהלת הפורום (מה השם שלה?..)

coolit

New member
אל:מנהלת הפורום (מה השם שלה?..)../images/Emo9.gif../images/Emo102.gif

מאת: הפורום- מי?.. זאת השאלה. ענבלתנו (הה.. נזכרתי!!): הה!! הפורום המסכן שלנו.. ת-ש-נ-י את ה-ט-א-ג ל-י-י-ן!! כל פעם שמישהו מודיע משהו חדש על פיק, כל פעם שיש מפגש, כל פעם שיוצא ספר או סרט (הלוואי שזה היה לעתים קרובות יותר.. :/), כל פעם שיש משהו חדש, תשני את הטאג ליין!! זה מעצבן שאין לנו משהו אחר לקרוא.. ולמי יש כח לקרוא את ההודעה הארוכה של אתי? כמובן שהיא הודעה ממש ממש טובה, אז תשמרי אותה ותחזירי אותה מדי פעם. אבל אי אפשר! אפילו החדשים לא נראה לי קוראים את זה.. אבל זאת הודעה מעולה, אז כשלא יהיו הודעות חשובות, תחזירי אותה. אבל תשני את הטאג ליין לפעמים!! תראי איך אריאל&יסמין עושות את זה! כל רבע שעה זה נראה לי משתנה.. סתם, כבר איזה שנה יש את החידון באדיבות יוסי בן דוד (תולעת בע"מ) (אם אני זוכרת נכון..) שהן עשו, אגבבב.. אז.. תשני לפעמים! וגם.. סקר חדש כל שבוע, בסדר. כל יום ראשון תפרסמי את התוצאות ותכניסי סקר חדש. בסדר, החלפת עכשיו- אז כל שבוע! יש לי סקר בשבילך.. אני שולחת לך מסר.. אז.. מי שתומך בהצעה (ממ.. פשוט.. הפורום לא מתחדש בכלליות שלו, רק בהודעות.. וזה.. מעצבן שאין דברים חדשים לראות..), יסמן
, בסדר?.. תקציר: מי שתומך בהצעה לשנות את הסקר כל שבוע ולשנות את הטאג ליין לפעמים, שיקיש
ו
מראש, בברכת
+
,
, ענבל.. ואז נוכל לומר לפורום שלנו
.. בריתוש לא אמרתי אפילו ב*ה אחד!! אפילו אחד!! ההההה אכלת אותה דניאלוש..

לא לשנות את הטאג ליין-

כי רוב הדברים שם עדיין שימושיים...צריך להוסיף דברים... כלומר, אני לא בדיוק יודעת מה יש שם...ואם ענבל הכניסה לשם את ה"שולת!!1", סלאשים ודברים על הסרט-אבל כדאי להוסיף...

CrAzY*

New member
טוב.... לא קראתי את זה.....

רק ת´שלוש שורות הראשונות ככה..... אל תשחקי אותה!!!!! את יודעת טוב מאוד איך קוראים לענבל..... ואם את רוצה שהיא תתיחס להודעה שלך ברצינות..... ( מה שבספק שיקרה ) תתיחסי אליה ברצינות......

LuNaTiC

New member
כל זה היה טוב ויפה..

בתקופות אחרות של הפורום... היו זמנים בהם היו הודעות ממש שוות.. כשטופיקים לא היו ממוחזרים... היו בקושי יש דיונים מפותחים ברמה טובה... אם היו כאלה, הייתי שמה בטאג ליין...

למעלה