אלרוב נדל"ן

מצב
הנושא נעול.

pokerz

New member
היום עבודות בארץ זה לעבוד חינם

מכרת את הרכב ??!!!
תגיד לי, אז מה אתה מהמר ככה בבורסה ?!
צריכים להיות מוכנים לקבל הפסדים על הכסף שאתה שם. בשבועיים האחרונים אתה מדבר על זה שאתה שם עשרות אלפים על מניות ואופציות ועכשיו אין לך כסף אפילו לאכול ? כנראה שיש לך בעיית הימורים "קלה". עדיף שתטפל בה לפני שאתה עוד תצטרך למכור את עצמך בשביל לשרוד.
כנס למפעלים תראה אתה מקבל 17ש"ח לשעה אתה לא מצפה שהיו עליות שאנשים בארץ מעל 1.5 מליון אנשים עובדים בארץ כמעט חינם אתה לא תצפה שהיו עליות על גבם של אנשים שקורסים בעבודות פיזית כבדות כמו קרימקה למשל..

glg20

New member
לפי איך שאתה סוחר....

כנס למפעלים תראה אתה מקבל 17ש"ח לשעה אתה לא מצפה שהיו עליות שאנשים בארץ מעל 1.5 מליון אנשים עובדים בארץ כמעט חינם אתה לא תצפה שהיו עליות על גבם של אנשים שקורסים בעבודות פיזית כבדות כמו קרימקה למשל..
לפי איך שאתה סוחר....
או יותר נכון מהמר, עדיף שכבר תיקח את הכסף שלך ותהמר בו בקזינו. ככה תוכל מיד לגלות אם הרווחת או הפסדת ולא לקסוס ציפורניים לאורך יום מסחר שלם או בהמתנה ליום המסחר הבא.
אם אין לך סבלנות ואתה משקיע בלי שכל אז תצפה להפסדים

TANAKASAN

New member
חייב להודות זה השירשטר הכי מצחיק!!

אלרוב נדל"ן
מישהו יכול לחוות דעה מקצועית אודות אלרוב נדל"ן מאז שקניתי אני רק מפסיד. כבר קרוב לעשרים אחוז.... אני לא יודע מה לעשות, אני מופסד הרבה כסף אשמח לתגובות

זה דווקא שרשור מאוד עצוב

זה דווקא שרשור מאוד עצוב
כותב לנו פה מישהו שאין לו מושג בבורסה והוא רק כותב שטויות ומבצע מהלכים מאוד גרועים במסחר ובגלל זה הוא רק מפסיד וכדי לא להאשים את עצמו הוא מתחיל לספר סיפורי מעשיות

protrader

New member
אלרוב נדלן

אלרוב נדל"ן
מישהו יכול לחוות דעה מקצועית אודות אלרוב נדל"ן מאז שקניתי אני רק מפסיד. כבר קרוב לעשרים אחוז.... אני לא יודע מה לעשות, אני מופסד הרבה כסף אשמח לתגובות
אלרוב נדלן
החדשות הטובות הן שהנייר הגיעה לתמיכה רצינית באיזור 4000, החדשות הפחות טובות הן שיש את כל הסימנים לסיום מגמת עלייה והיפוך מגמה!!! במילים אחרות, יש מצב לעלייה קטנה (במידה והשוק כולו לא יפסיק לכרוס) מה שיאפשר לכם לצאת בכסף או לפחות לצמצם את ההפסדים! לא הייתי מצפה לעלייה רצינית בזמן הקרוב!

רונן t27

New member
אלרוב

אלרוב נדלן
החדשות הטובות הן שהנייר הגיעה לתמיכה רצינית באיזור 4000, החדשות הפחות טובות הן שיש את כל הסימנים לסיום מגמת עלייה והיפוך מגמה!!! במילים אחרות, יש מצב לעלייה קטנה (במידה והשוק כולו לא יפסיק לכרוס) מה שיאפשר לכם לצאת בכסף או לפחות לצמצם את ההפסדים! לא הייתי מצפה לעלייה רצינית בזמן הקרוב!
אלרוב
השאלה האמיתית היא, האם בטווח הנראה לעין ישנו סיכוי שהמניה תרד במאה אחוזים

דיל1

New member
מניה שנמחקה זה משהו אחר

כן יכולה פשיטת רגל...
כבר היו לי מניות שנמחקו לחלוטין ממסחר
מניה שנמחקה זה משהו אחר
היא כבר לא נסחרת, אני דיברתי על מניה שהיא נסחרת שלא יכולה לרדת 100 אחוז

תותחהון

New member
תשאיר

אלרוב נדל"ן
תשאיר
מה שהיה זה מימוש וזה די טבעי שזה צנח ב20% היות וזה גם עלה בטירוף של עשרות אחוזים

ams6

New member
בשתי מילים: Stop Loss

אלרוב נדל"ן
תקבע לך SL ותעמוד בו... חסך לי אלפי ש"ח בחודש האחרון, גם אם אח"כ תרצה לקנות שוב תוכל, וככה לא תמשיך להפסיד את מה שנשאר, אחרי ירידה של 20% יכולה בקלות לבוא עוד 20%... וחוזר חלילה.

חלסן

New member
את האמת ...

תקבע לך SL ותעמוד בו... חסך לי אלפי ש"ח בחודש האחרון, גם אם אח"כ תרצה לקנות שוב תוכל, וככה לא תמשיך להפסיד את מה שנשאר, אחרי ירידה של 20% יכולה בקלות לבוא עוד 20%... וחוזר חלילה.
את האמת ...
רק שאתה קונה מניה אתה מרגיש אותה באמת ... היום קניתי שם 50K והפסדתי יש שתי אחוז ... מכרתי... אחר כך שוב קניתי 50K ושוה הפסדתי הפעם פחות מאחוז ... והרגשתי היא פשוט כל כך חלשה אז דפקתי שורט ... ובסופו של דבר יצאתי מורווח. עכשיו הסיבות למה קניתי ... כנאה בגלל שהאמא היתה בעליה נחמדה ... אבל פשוט הרגשתי בסופו של דבר שמישהו מחזיק את האמא ובא למכור סחורה בכוונה. אז היתצרפתי אליו. שיהיה לו לבריאות.

ehudw

New member
Pokerz מצאתי לך אחלה השקעה

הם מקבלים גם מפתחות של דירה ואפשר למשכן גם את הכלב. www.888.com הדבר שאפשר להריץ שם זה אולי שורות.... בהצלחה!

yaron37

New member
אני בטוח שהוא ישמח למשכן את האישה..

הם מקבלים גם מפתחות של דירה ואפשר למשכן גם את הכלב. www.888.com הדבר שאפשר להריץ שם זה אולי שורות.... בהצלחה!
אני בטוח שהוא ישמח למשכן את האישה..

רונן t27

New member
בורסה

בורסה
בוקר טוב לכול משתתפי בפורום, שיהיה לנו יום מוצלח. תודה לכל מי שהגיב לי אתמול...

מצב
הנושא נעול.
למעלה