אלרוב נדלן פרסמה דוחות

מצב
הנושא נעול.

גלארזז

New member
יש נתון והנתון אומר שאלרוב נדלן

גדעון1 לא מריץ שום דבר
הוא מעדכן, לאורך זמן, על מנייתו החביבה, ומשתדל ועונה לאנשים וזה בדיוק מה שמצפים שיהיה בפורום אינטרנטי טוב. אם סגנון זה מפריע לך אינך חייב להשאר. לא משאירים כאן אף אחד בכוח. אתה יותר ממוזמן לנסות ולחקות אותו, ולהתחיל לסקר מניה שנראית לך מעניינת. קח בחשבון שזה תיק לא פשוט ובהחלט יכול להיות שיהיו כאלה עם דיעה שונה משלך. אחרי זמן לא רב נראה לי שתתחיל להעריך אותו הרבה יותר.
יש נתון והנתון אומר שאלרוב נדלן
נסחרת לפי שווי שוק של למעלה מ200מליון$ בעוד ההון העצמי של החברה נמוך מאוד169מליון שקל. וציבור הגולשים לא פראיירים כאן ויודעים לקרוא נתונים שאני ואתה וסטנלי נותנים לכם בפורום בזמן אמת.

dw2322

New member
אתה שם מילים שלא אמרתי

סוף סוף יש הסכמה בין אלוני ו DW
עכשיו שני מנהלי הפורום טוענים שאלרוב נדלן זה זבל של מניה
אתה שם מילים שלא אמרתי
איפה ראית את המילה זבל בהודעה שלי? אתה מוזמן לקטול כל נייר שתבחר אבל אם אתה רוצה שמישהו יתייחס אליך ברצינות תהיה רציני גם אתה. זה אומר שאתה צריך להפשיל שרוולים ולחפש פאקים. זה ממש ממש עבודה. אתה מוזמן להשיג את גיליון מגזין דה מרקר של החודש (חחח, נראה לי שהם צריכים לשלם לי דמי הפצה
), לעיין בכתבה המקיפה שהם עשו על החברה, ואז לחפש דברים שמפריעים לך. אגב, גם אם הייתי טוען (ושיהיה לך ברור, אינני טוען!) שהיא זבל זה לא היה משליך שהיא צריכה ליפול. אני למשל שחושב שמעריב, מגל וטאואר הן זבל ואפילו הסברתי דעתי זו. זה לא מפריע להן לשייט במרומים. נו, אז אני אמרתי שהן זבל (ואפילו הסברתי). so?

אני יגיד לך מה הפאקים

אתה שם מילים שלא אמרתי
איפה ראית את המילה זבל בהודעה שלי? אתה מוזמן לקטול כל נייר שתבחר אבל אם אתה רוצה שמישהו יתייחס אליך ברצינות תהיה רציני גם אתה. זה אומר שאתה צריך להפשיל שרוולים ולחפש פאקים. זה ממש ממש עבודה. אתה מוזמן להשיג את גיליון מגזין דה מרקר של החודש (חחח, נראה לי שהם צריכים לשלם לי דמי הפצה
), לעיין בכתבה המקיפה שהם עשו על החברה, ואז לחפש דברים שמפריעים לך. אגב, גם אם הייתי טוען (ושיהיה לך ברור, אינני טוען!) שהיא זבל זה לא היה משליך שהיא צריכה ליפול. אני למשל שחושב שמעריב, מגל וטאואר הן זבל ואפילו הסברתי דעתי זו. זה לא מפריע להן לשייט במרומים. נו, אז אני אמרתי שהן זבל (ואפילו הסברתי). so?
אני יגיד לך מה הפאקים
1 אלוני מנהל הפורום אמר שזאת חברה מנופחת וגרועה 2 היא נסחרת מעל 200 מיליון דולר 3 מחיר המניה שלה מאוד גבוה 4 המכפיל שלה גבוה 5 המניה בכלל לא אטרקטיבית בגלל הון עצמי נמוך כבר מצאתי חמש סיבות למה לא כדאי לקנות את המניה אבל אני ממליץ על מעריב ואלוני מיתר אלה המניות הכי טובות שיש בשוק ולא כמו הזבל הזה אלרוב נדלן ודבר שני אני מדבר בשם כל חברי הפורום המכובד אנחנו דורשים ממך שתחסום את גדעון הוא רק מפריע פה

גלארזז

New member
../images/Emo45.gif

אני יגיד לך מה הפאקים
1 אלוני מנהל הפורום אמר שזאת חברה מנופחת וגרועה 2 היא נסחרת מעל 200 מיליון דולר 3 מחיר המניה שלה מאוד גבוה 4 המכפיל שלה גבוה 5 המניה בכלל לא אטרקטיבית בגלל הון עצמי נמוך כבר מצאתי חמש סיבות למה לא כדאי לקנות את המניה אבל אני ממליץ על מעריב ואלוני מיתר אלה המניות הכי טובות שיש בשוק ולא כמו הזבל הזה אלרוב נדלן ודבר שני אני מדבר בשם כל חברי הפורום המכובד אנחנו דורשים ממך שתחסום את גדעון הוא רק מפריע פה

lernery

New member
מוריס אתה הבן אדם הכי דביל שראיתי

מוריס אתה הבן אדם הכי דביל שראיתי
מזה הרבה מאוד זמן. הסבירו לך בערך 20 פעם כאן, שההון העצמי שרשום על הנייר לא קרוב בכלל להון העצמי האמיתי. כמו בכל מניה, לא ברור מתי צריך לקנות ומתי למכור, והאם יש סיכוי שהרווח יעלה, ולכן מנהלי הפורום לא ממליצים בהכרח על המניה. אבל כל הדיון הוא בשאלה אם המניה תעלה או תרד - ולא אם המניה תתרסק. אף אחד כאן בכלל לא מתקרב לטעון שזה הימור מטורף או שזה אוויר בתוך אוויר כמו עדירון ודומותיה. לפי הלך הרוחות של הדיון כאן, בהערכה גסה אפשר להגיד שמדברים על ירידה של עד 20 אחוז במניה, בתסריט הכי גרוע, או עליה דומה, אבל אף אחד לחלוטין לא מדבר על שום דבר אחר ולא על השטויות שאתה מקשקש עליהן. אתה פשוט מטומטם.

dw2322

New member
אז תעברו פורום

אני יגיד לך מה הפאקים
אז תעברו פורום
כפי שציינתי קודם, לא מחזיקים כאן אנשים בכוח ואם לדעתך כותבים טובים כמו גדעון1 מפריעים אתה מוזמן לפתוח פורום/קומונה חילופיים ואנחנו נשאר לנו כאן לבד, בחושך. זה בסדר. זה יהיה קשה אבל נסתדר. אגב, מכפיל הרווח של אלרוב דווקא לא גבוה בכלל. הוא אפילו נמוך ואטרקטיבי (חד ספרתי). מאידך, אני חושש שאצל מעריב המושג הזה, מכפיל רווח, הוא מושג ערטילאי ודמיוני. לו באמת היה ציבור בנייר הנייר היה נחתך לגזרים (יש כרגע קונה נועז של 98 נקוב בשער 1411, ירידה קלילה של 30%, אני חושב שגם 1000 נקודות לא הייתי משלם על כזו חברה גרועה, המציגה הפסדים כבדים לאורך זמן ונמצאת בסקטור בעייתי). לא ברור בכלל למה נייר כזה נסחר בבורסה. תקווה שמתישהו נמרודי יסכים למחוק גם אותה ואז במקומך הייתי לוקח את ההצעה שלו בשתי ידיים.

הדיבור שלך לא מקובל עלי

אז תעברו פורום
כפי שציינתי קודם, לא מחזיקים כאן אנשים בכוח ואם לדעתך כותבים טובים כמו גדעון1 מפריעים אתה מוזמן לפתוח פורום/קומונה חילופיים ואנחנו נשאר לנו כאן לבד, בחושך. זה בסדר. זה יהיה קשה אבל נסתדר. אגב, מכפיל הרווח של אלרוב דווקא לא גבוה בכלל. הוא אפילו נמוך ואטרקטיבי (חד ספרתי). מאידך, אני חושש שאצל מעריב המושג הזה, מכפיל רווח, הוא מושג ערטילאי ודמיוני. לו באמת היה ציבור בנייר הנייר היה נחתך לגזרים (יש כרגע קונה נועז של 98 נקוב בשער 1411, ירידה קלילה של 30%, אני חושב שגם 1000 נקודות לא הייתי משלם על כזו חברה גרועה, המציגה הפסדים כבדים לאורך זמן ונמצאת בסקטור בעייתי). לא ברור בכלל למה נייר כזה נסחר בבורסה. תקווה שמתישהו נמרודי יסכים למחוק גם אותה ואז במקומך הייתי לוקח את ההצעה שלו בשתי ידיים.
הדיבור שלך לא מקובל עלי
אם אני יצתרך אני ישלח מכתב חריף לאלוני הגבר שיחסום אותך

גלארזז

New member
סטנלי פישר אני מציע לך לתייק את

הדיבור שלך לא מקובל עלי
אם אני יצתרך אני ישלח מכתב חריף לאלוני הגבר שיחסום אותך
סטנלי פישר אני מציע לך לתייק את
השירשור הזה ולהעביר אותו למנהלת הפורומים בתפוז שינקטו יד קשה בעיניין.

גלארזז

New member
אני לעומתך נשאר בפורום בשביל לפקח

חפשו אותי בסיבוב
אני עף מהפורום המסריח הזה ותזכרו אין כמו מעריב
שלא יהיה כאן הרצות=השחלות. ולתת לציבור הגולשים נתונים מדוייקים על המניות המומלצות בפורום ועל מניות שמנסים להריץ בפורום בפיקוח מלא שלdw את אלוני.

conundrum3

New member
כדאי לפנות לרשות לני"ע,

שלא יהיה כאן הרצות=השחלות. ולתת לציבור הגולשים נתונים מדוייקים על המניות המומלצות בפורום ועל מניות שמנסים להריץ בפורום בפיקוח מלא שלdw את אלוני.
כדאי לפנות לרשות לני"ע,
ולבקש ממנה שתשלם לך על עבודת הפיקוח המעולה

new user1

New member
ביזבוז זמן,,,גם סטנלי וגם פישר,

אז תעברו פורום
ביזבוז זמן,,,גם סטנלי וגם פישר,
וגלארזז,אתם לא שמים לב,אותם סיפורים כולם זה אותו מוריס,,,

KobeRider

New member
אהבתי את הניתוח, הנה עוד 10 פאקים

אני יגיד לך מה הפאקים
1. שווי חברה גבוה מדי (לעומת הרווח) 2. מחיר המנייה גבוה 3. החברה מנופחת (כלומר שווי שוק ממש גבוה יחסית לרווח) 4. המכפיל גבוה 5. אם לוקחים את המחיר ומחלקים ברווח, מקבלים מספר די גבוה 6. אם לוקחים את הרווח ומחלקים במחיר, מקבלים מספר ממש נמוך 7. מניה לא אטרקטיבית בגלל המחיר הגבוה 8. P/E בשמים 9. היא נסחרת מעל 200 מיליון דולר, שזה ממש גבוה ביחס לרווח 10. מה זה הון עצמי ואיך הוא משפיע על מחיר המנייה? מצד שני, מישהו פעם אמר לי שלא כדאי להסתמך על מכפיל רווח בחברות נדל"ן ואחזקה, אבל לא היה לי כוח להקשיב לו עד הסוף.

גלארזז

New member
כול הנתונים שרשמת נכונים מאוד../images/Emo45.gif

1. שווי חברה גבוה מדי (לעומת הרווח) 2. מחיר המנייה גבוה 3. החברה מנופחת (כלומר שווי שוק ממש גבוה יחסית לרווח) 4. המכפיל גבוה 5. אם לוקחים את המחיר ומחלקים ברווח, מקבלים מספר די גבוה 6. אם לוקחים את הרווח ומחלקים במחיר, מקבלים מספר ממש נמוך 7. מניה לא אטרקטיבית בגלל המחיר הגבוה 8. P/E בשמים 9. היא נסחרת מעל 200 מיליון דולר, שזה ממש גבוה ביחס לרווח 10. מה זה הון עצמי ואיך הוא משפיע על מחיר המנייה? מצד שני, מישהו פעם אמר לי שלא כדאי להסתמך על מכפיל רווח בחברות נדל"ן ואחזקה, אבל לא היה לי כוח להקשיב לו עד הסוף.
כול הנתונים שרשמת נכונים מאוד

גידעון1

New member
גלארז הוא יורד עליך אידיוט

כול הנתונים שרשמת נכונים מאוד
גלארז הוא יורד עליך אידיוט
אתה לא שם לב שכל סעיף דומה לסעיף אחר הוא בסך הכל שיחק במילים יותר נכון הוא מסתלבט על סטנלי פישר שרשם הכל אותו דבר

גידעון1

New member
לא בגלל זה

חחחחחח ותגיד ...
למה באמת מכפיל רווח הוא אינדיקטור לא טוב בחברות נדל"ן ואחזקה? בגלל המינוף? רמות החוב הגבוהות?
לא בגלל זה
קודם כל מינוף וחוב זה אותו הדבר במקרה של רכישת נכסים. דבר שני הבעיה בשימוש במכפיל הון ורווח נובע מכך שמבחינה חשבונאית על החברות להכיר בנכסים שברשותן על פי העלות ההסטורית שלה כלומר ערך הרכישה בניכוי פחת ולכן העיוות שנוצר הוא שערך הנכסים עשוי לעלות אך מבחינה חשבונאית נאסר על החברה להראות לזאת בדוחות(עקרון שמרנות). דוגמא מובהקת לכך הינה באלרוב נדלן אשר העלות ההסטורית שלו עומדת על 245 מיליון ש"ח ולעומת זאת שווי השוק האמיתי שלו עומד מעל ל 850 מליון ש"ח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה