אלרוב נדלן מתרסקת ב6.5% במלכודת של

מצב
הנושא נעול.

הדובים. מי הזהיר אותכם כאן . ורשם לכם למכור במיידית את אלרוב נדלן מעל שער5000אג. כמה חכמים היו כאן שקפצו וצעקו.

לעומת אלרוב נדלן מעריב מנייה ברזל

הדובים. מי הזהיר אותכם כאן . ורשם לכם למכור במיידית את אלרוב נדלן מעל שער5000אג. כמה חכמים היו כאן שקפצו וצעקו.
השוק מתרסק לגזרים ומעריב עומדת חזק כמו בטון ייצוק במקום. מנייה חזקה כולל בעל עיניין פנתר כמו נמרודי שרכש לילדה שלו מתנה ליום הולדת חברה שנסחרת בבורסה.

מפולת במניות הנדלן בהשראת אפריקה

השוק מתרסק לגזרים ומעריב עומדת חזק כמו בטון ייצוק במקום. מנייה חזקה כולל בעל עיניין פנתר כמו נמרודי שרכש לילדה שלו מתנה ליום הולדת חברה שנסחרת בבורסה.
מפולת במניות הנדלן בהשראת אפריקה

לא מיותר לציין

לא מיותר לציין
שבמעריב היום לא היה מסחר (אפס!!!) והקונה בראשון נמצא במינוס 25%... או שמיותר?

אין מוכרים במעריב מי שרוצה שישלם

לא מיותר לציין
שבמעריב היום לא היה מסחר (אפס!!!) והקונה בראשון נמצא במינוס 25%... או שמיותר?
יקר מאוד על כול נקוב ונקוב במעריב אין פראיירים שם. זה לא מניית נדלן מנופחת.

dw2322

New member
גם אין פריירים שיקנו ../images/Emo46.gif

יקר מאוד על כול נקוב ונקוב במעריב אין פראיירים שם. זה לא מניית נדלן מנופחת.
גם אין פריירים שיקנו

נכון, היא לא מניית נדלן מנופחת... היא מניית תקשורת מנופחת. הקונים נמצאים קצת מעל 1600, קרי 23-24% למטה וגם הם דרדל'ה. לא אתפלא אם אחרי שיהיו עסקאות בשערים שלהם הקונים הבאים יהיו עוד 25% למטה (כלומר שהקונים הנוכחיים זה קונים וירטואלים). ספר הפקודות של מעריב נראה רע למדי: המוכרים ברמות הנוכחיות גדולים פי כמה מהקונים (כל מוכר כמו כמו כל הקונים ביחד). מעריב זו חברה גרועה מאד, הדוחות שלה מראים זאת בצורה מוחשית למדי. זה שאתה חוזר שוב ושוב על כך שהמניה טובה בגלל שהיא לא יורדת בירידות בבורסה, בגלל שפשוט אין שם מסחר, לא מעיד על תבונה יתירה ומעורר יחס לא ידידותי כלפיך מצד שאר החברים. זה מתחיל לעצבן. אנשים לא אוהבים שמבזבזים את הזמן שלהם. אין בעיה עם המלצות בפורום, אבל החברים לא אוהבים לקרוא שוב ושוב את אותן השטויות. רוצה להמליץ? בכיף, אבל אנא הפשל שרוולים ותתחיל לעבוד. שלא תבין לא נכון. רוצה לצלוב את אלרוב נדלן? בכיף. אנחנו מקבלים כאן דעות שליליות בדיוק כמו שמקבלים דיעות חיוביות. אבל תשקיע יותר משנייה אחת לטובת חברי הפורום, תעבוד ותלמד על החברה, ואז תסביר מדוע מחירה מוגזם (ונתתי לך lead בזמנו לכיוון שבו במקומך הייתי מנסה לשלול אותה (פער בין ש"ש והון, או לחילופין להעלות סקירת בית השקעות ולמצוא הנחות אופטימיות). שוב, אל תבזבז את הזמן שלנו. רוצה לקטול? בכיף, אבל תעשה את זה איכותי. אם אין לך מה לאמר אל תאמר. אנשים לא אוהבים שמבזבזים את הזמן שלהם. יותר מעניין לקרוא 3 הודעות טובות ביום מאשר 300 קשקושים.

dw- סיכומים עושים בסוף שנה את הכסף

גם אין פריירים שיקנו

נכון, היא לא מניית נדלן מנופחת... היא מניית תקשורת מנופחת. הקונים נמצאים קצת מעל 1600, קרי 23-24% למטה וגם הם דרדל'ה. לא אתפלא אם אחרי שיהיו עסקאות בשערים שלהם הקונים הבאים יהיו עוד 25% למטה (כלומר שהקונים הנוכחיים זה קונים וירטואלים). ספר הפקודות של מעריב נראה רע למדי: המוכרים ברמות הנוכחיות גדולים פי כמה מהקונים (כל מוכר כמו כמו כל הקונים ביחד). מעריב זו חברה גרועה מאד, הדוחות שלה מראים זאת בצורה מוחשית למדי. זה שאתה חוזר שוב ושוב על כך שהמניה טובה בגלל שהיא לא יורדת בירידות בבורסה, בגלל שפשוט אין שם מסחר, לא מעיד על תבונה יתירה ומעורר יחס לא ידידותי כלפיך מצד שאר החברים. זה מתחיל לעצבן. אנשים לא אוהבים שמבזבזים את הזמן שלהם. אין בעיה עם המלצות בפורום, אבל החברים לא אוהבים לקרוא שוב ושוב את אותן השטויות. רוצה להמליץ? בכיף, אבל אנא הפשל שרוולים ותתחיל לעבוד. שלא תבין לא נכון. רוצה לצלוב את אלרוב נדלן? בכיף. אנחנו מקבלים כאן דעות שליליות בדיוק כמו שמקבלים דיעות חיוביות. אבל תשקיע יותר משנייה אחת לטובת חברי הפורום, תעבוד ותלמד על החברה, ואז תסביר מדוע מחירה מוגזם (ונתתי לך lead בזמנו לכיוון שבו במקומך הייתי מנסה לשלול אותה (פער בין ש"ש והון, או לחילופין להעלות סקירת בית השקעות ולמצוא הנחות אופטימיות). שוב, אל תבזבז את הזמן שלנו. רוצה לקטול? בכיף, אבל תעשה את זה איכותי. אם אין לך מה לאמר אל תאמר. אנשים לא אוהבים שמבזבזים את הזמן שלהם. יותר מעניין לקרוא 3 הודעות טובות ביום מאשר 300 קשקושים.
dw- סיכומים עושים בסוף שנה את הכסף
לא סופרים אף פעם במדרגות. שנה שעברה המנייה נתנה תשואה של59% וכמו שרשמתי לך יותר טובה מקווינקו שלך ומילומור שלך ששם זה בית קברות אחד גדול. ושנית אלרוב נדלן נסחרת מעל200מליון יש לך להגיד על זה משהו?? המנהל השני אלוני רשם שהיא מנופחת יותר מדי.אולי יש לך משהו לחדש לנו בנידון.אז יש קונים במעריב ב25% למטה אז מה מישהו ימכור להם בחלום בלילה. לעומת זאת בביו לייט יש קונים ב25% למטה ומוכרים להם גם ב40% למטה כמו באופציה1.

Blahin

New member
מוריס, זיינת את השכל, באמת.

זאת כבר ההודעה החמישית שלך על כמה שאלרוב גרועה וכמה מעריב טובה. די, מספיק, הבנו את המסר שאתה מנסה להעביר.

רק תזכור מי רשם כאן לפני שבועיים

זאת כבר ההודעה החמישית שלך על כמה שאלרוב גרועה וכמה מעריב טובה. די, מספיק, הבנו את המסר שאתה מנסה להעביר.
מלכודת דובים בפתח. ומי הפראיירים שנכנסו למלכודת זה התמימים מהפורום שהמליצו להם על מניות מנופחות כאילו אין מחר.

yair24

Member
מוריס על זה יש רק דבר אחד להגיד

מלכודת דובים בפתח. ומי הפראיירים שנכנסו למלכודת זה התמימים מהפורום שהמליצו להם על מניות מנופחות כאילו אין מחר.
תשאיר לי מואה מואה תשאיר לי ג'גה ג'גה אולי עוד אוהו או רק ככה זה ביחד ורק הראש שמסתובב לא נותן מנוחה תשאיר מקום לעוד סוכריה...

גידעון1

New member
dw תהיתי מתי תתחיל כבר להתעורר

תשאיר לי מואה מואה תשאיר לי ג'גה ג'גה אולי עוד אוהו או רק ככה זה ביחד ורק הראש שמסתובב לא נותן מנוחה תשאיר מקום לעוד סוכריה...
מוריס הורס לך ובעצם לכולנו את איכות הפורום וחבל שרק עכשיו זה מתחיל לחלחל לך לתודעה. פורום טלנירי כבר ממזמן חסמו לו את הגישה לאתר בגלל שהוא הוריד את רמת הפורום. אני מבין שאתה מתנגד לצנזורה אבל תתעורר כבר,נהיה ממש מעצבן להכנס לפורום הזה. באשר לטענה של מוריס שהוא המליץ לעזוב את המניה בשער 50 אז אתם יכולים להוסיף עוד וי לכמות השקרים שהוא מוכר לכם. עוד הרבה לפני שמוריס טס לגרמניה הוא כל הזמן צעק למכור ובאותה תקופה אלרוב נדלן היתה בסביבות ה 30 ש"ח. עוד נקודה שחשוב שאנשי הפורום ידעו זה שמורים אין לו מושג בקריאת דוחות כספיים אז שוב אני ממליץ לכם להזהר ממנו וכמובן אל תקשיבו להמלה שלו לרכוש מניות מעריב

קודם כול לא חסמו אותי אצל הראל שנית

מוריס הורס לך ובעצם לכולנו את איכות הפורום וחבל שרק עכשיו זה מתחיל לחלחל לך לתודעה. פורום טלנירי כבר ממזמן חסמו לו את הגישה לאתר בגלל שהוא הוריד את רמת הפורום. אני מבין שאתה מתנגד לצנזורה אבל תתעורר כבר,נהיה ממש מעצבן להכנס לפורום הזה. באשר לטענה של מוריס שהוא המליץ לעזוב את המניה בשער 50 אז אתם יכולים להוסיף עוד וי לכמות השקרים שהוא מוכר לכם. עוד הרבה לפני שמוריס טס לגרמניה הוא כל הזמן צעק למכור ובאותה תקופה אלרוב נדלן היתה בסביבות ה 30 ש"ח. עוד נקודה שחשוב שאנשי הפורום ידעו זה שמורים אין לו מושג בקריאת דוחות כספיים אז שוב אני ממליץ לכם להזהר ממנו וכמובן אל תקשיבו להמלה שלו לרכוש מניות מעריב
מעולם לא המלצתי לאיש כאן לקנות את מעריב כמו שאתה המלצת. דבר שלישי אז אני לא יודע לקרוא דוחות נו אז מה זה אומר שאתה גאון. אני כיום בלי לקרוא דוחות מחזיק3באסטות בשוק הכרמל ומניות בשיווי של800K בבורסה. אז אתה חכם גדול בלקרוא דוחות. גם פנינה רוזנבלום לא יודעת לקרוא דוחות איפה היא ואיפה אתה תחשוב על זה.

dw2322

New member
אז אולי הגיע הזמן לעיין בדוחות?

מעולם לא המלצתי לאיש כאן לקנות את מעריב כמו שאתה המלצת. דבר שלישי אז אני לא יודע לקרוא דוחות נו אז מה זה אומר שאתה גאון. אני כיום בלי לקרוא דוחות מחזיק3באסטות בשוק הכרמל ומניות בשיווי של800K בבורסה. אז אתה חכם גדול בלקרוא דוחות. גם פנינה רוזנבלום לא יודעת לקרוא דוחות איפה היא ואיפה אתה תחשוב על זה.
אז אולי הגיע הזמן לעיין בדוחות?
אחרי הכל מעריב זה גם העסק שלך וכדאי שתדע מה קורה אצלך בעסק, לא? למשל, הנה תרגיל. בדוק בבקשה מה קורה עם לקוח שלך בשם אלי רייפמן. אני חושב שהוא קיבל הלוואה מחברות של נמרודי, ולך כמשקיע שווה לברר מה המצב איתו. למה זה כן צריך לעניין אותך, ולא רק כדי לענות לי על תרגיל כלכלי אקדמי בפורום? תחשוב שבדוכן הפלפלים שלך בשוק הגיע לקוח, לקח חצי דוכן ואמר לך שהוא מבטיח לשלם. אממה, עכשיו מסתבר שהברנש במצוקה כלכלית ויש סיכוי שלא תראה ממנו כסף. פלפלים כזכור כבר אין. תסכים איתי שלא תהיה מבסוט במיוחד ואם באמת הוא לא ישלם אז בסיכום השנתי הדוכן שלך היה עסק לא טוב ותצטרך לעבוד הרבה יותר קשה בשנה הבאה כדי לשלם את החוסר הזה, ולא בטוח שתוכל. למה? מכיוון הדוכן של מעריב למשל ידוע כמאבד פלפלים סדרתי, וזה כשמעבר לשביל יש דוכנים יפים מאד, שמוכרים עגבניות (קווינקו) ומלפפונים (מילומור), ובעלי הדוכנים שם דווקא מרוויחים לא רע בכלל לאורך זמן, ככה שאולי הביזנס של למכור פלפלים זה לא ביזנס טוב, מה לעשות, עם ישראל פשוט לא אוהב פלפלים, ויותר שווה לעבור למכור עגבניות? הדוכן של המלפפונים קצת צלע לאחרונה (שכן הם מנסים עסק חדש, מלפוונים חמוצים מרומניה) ולכן עכשיו אתה יכול להיות שותף שמה ב 30% פחות ממה שעלה קודם, ועכשיו נותנים לך כל מלפפון ב 0.9 מלפפון (וזה כאשר לאורך זמן (שנים) אתה יודע שהלקוחות אוהבים לקנות מלפפון). לא יודע מה איתך, אבל זה נראה לי השקעה קצת יותר טוב מפלפל, כאשר גם הלקוחות לא אוהבים לאכול פלפל (לא רק עכשיו, אלא כבר כמה שנים טובות, מה לעשות, הפלפל של נמרודי פשוט לא טעים) וגם מבקשים על פלפל 1.3 פלפל. לא יהיה יותר מעניין להסתכל על הפלפל כאשר יציעו לנו אותו ב 0.6 פלפל (כמו בדוכן הביצים של צ'אם)? גם הביצים לא כ"כ הולך, דוכן די ככה ככה, אבל לפחות על כל שישיית ביצים אתה מקבל עוד 4 מתנה.

shedim

New member
גדעון - מה דעתך על אלרוב היום ?

יש לדעתך סיבה מיוחדת לירידות של אלרוב נדלן היום או שזה חלק מנפילת כל הנדלן ?

moransulimani

New member
בסה"כ תסתכל כמה ירד מדד הנדלן

יש לדעתך סיבה מיוחדת לירידות של אלרוב נדלן היום או שזה חלק מנפילת כל הנדלן ?
בסה"כ תסתכל כמה ירד מדד הנדלן
בחודש האחרון ותראה שכמעט אותם %. אפילו יש מניות במדד שירדו יותר מאלרוב.

nisim328

New member
אלרוב נדלן מניית השנה ולמה?

לפי דעתי זה חלק מהמגמה בשוק
לא היית ולא תהיה מניה טובה כמוה הרבעון הנוכחי יהיה הכי מוצלח 20 מיליון ש"ח רווח על עיסקת מכירה של נכס באפריל כ100 מיליון ש"ח השבוע ב15/06 פסק דין סופי של בית המשפט בירושלים בגין תביעת חברת קרתא לגבי פרוייקט ממילא בשנת 2005 המניה עשתה !!! !!! 855% ב12 חודשים האחרונים רק 444% ומתחילת השנה רק 213% אתה צודק מוריס אין מה להשוות למעריב עם מעריב אפשר לעטוף ירקות ולמכור עם אלר"נד לא גדעון מתי אתה מעריך שיוגש הדו"ח על הרבעון הנוכחי???

רק שבנתיים אני במינוס 25 אחוז

לא היית ולא תהיה מניה טובה כמוה הרבעון הנוכחי יהיה הכי מוצלח 20 מיליון ש"ח רווח על עיסקת מכירה של נכס באפריל כ100 מיליון ש"ח השבוע ב15/06 פסק דין סופי של בית המשפט בירושלים בגין תביעת חברת קרתא לגבי פרוייקט ממילא בשנת 2005 המניה עשתה !!! !!! 855% ב12 חודשים האחרונים רק 444% ומתחילת השנה רק 213% אתה צודק מוריס אין מה להשוות למעריב עם מעריב אפשר לעטוף ירקות ולמכור עם אלר"נד לא גדעון מתי אתה מעריך שיוגש הדו"ח על הרבעון הנוכחי???
רק שבנתיים אני במינוס 25 אחוז
במניה

מצב
הנושא נעול.
למעלה