אלמנות,נאות,אינטלגנטיות מחפשות...............

mirsh7

New member
אלמנות,נאות,אינטלגנטיות מחפשות...............

אנחנו מספר אלמנות מסודרות כלכלית באמצע החיים- מחפשות גברים פנויים(ורק פנויים) בני 58-65 לבילוי חברתי איכותי. אנחנו מחפשות אלמנים/גרושים ,בעלי תואר ראשון לפחות (אנחנו בעלות תואר ראשון ושני), מסודרים כלכלית שישמחו לבלות בחברתינו אנחנו אוהבות לצפות בסרטים והצגות, משתתפות בהרצאות וסדנאות מגוונים, מטיילות בארץ ובמיוחד בחו"ל. החלטנו מעתה ליצור סביבנו אוירה חיובית ושמחה ,אנו אוהבות לצחוק, לצחוק ולצחוק (את הכאב והעצב נצרנו אי שם עמוק) מי שרוצה להצטרף אלינו מוזמן לכתוב אל [email protected]

my sunshine

New member
הכי טוב זה

אלמנות באמצע החיים.... ועוד יותר טוב אלמנים

mirsh7

New member
אלמנות אינטלגנטיות מחפשות..........

קטע השיר שצרפת ממש משקף את תפיסת העולם שלנו ועל פיו אנו חיות לכן אנו רוצות גם לפתח זוגיות בחלק ב של חיינו,וגבר אקדמאי בן 58-65 מסודר כלכלית יתקבל בשמחה לבילויים החברתיים שלנו [email protected]

perach22

New member
לא הבנתי

מה הקטע של התואר???????? זה סמל לחוכמה? לעושר???? למה?? כאילו, כשהייתי סטודנטית, אחת מהפרנסות שלי חוץ מספונג'ה ומלצרות, היתהלעשות הרבה מאוד כסף על תיזות לכמה וכמה "בעלי" תואר שני, שפשוט היה להם כסף, אבל לא יותר מזה!!! וגם "הוצאתי" הצטינויות
, האם זה אומר שיש לי כמה תארים? או שלאלה עם הכסף יש???????

perach22

New member
תאמיני לי

לא מחזיקה מכל התארים האלו, העיקר שאנשים יהיהו אנשים, יכבדו זה את זה, יהיו אדיבים, נעימים, מסבירי פנים, נאמנים ועם
גדול. והעיקר, שיהיה לנו שבוע טוב ומוצלח........ ואולי איזה נס חנוכה
קטן, אם אפשר לבקש????

my sunshine

New member
את רואה???

הוכחת בדיוק את שאמרתי תואר של החיים. התואר הכי חשוב, הכי טוב...

° זואי °

New member
לא הבנתי

מה אכפת לך שהן רוצות בחורים עם תואר? ככה הן רוצות, זה מה שהן חושבות שמתאים להם. מה רע בזה? כל אחד בוחר מה שהוא חושב שמתאים לו, מי אנחנו שנשפוט?

perach22

New member
יופי

ומה אכפת לך???????? מה אסור לי לשאול?????
אולי יקרה להן נס חנוכה והם ימצאו את כל ה"בעלי תארים המושלמים והמבוססים כלכלית", שישעשעו אותן

perach22

New member
בויינא צ'מעייייייייי

מ'כפת לך ש'כפת לי????????? עכשיו ראיתי שאת מהכפר שלי, אז למזלך......
ואל תגמרי לי ת'טופי

my sunshine

New member
מה קשור????

[בקול של הבובלילית
] מי אמר שלא שמחה עבור זואי? אבל רוצה גם.... זה פולניות??? קרציה.

° זואי °

New member
צ'מעתי אבל

מה אכפת לך שאכפת לי שאכפת לך? כפר???? אני?????? מעלילים עלי כאן עלילות, לא אכלתי טופי כבר מלאנתלפים זמן, זה כואב לי בחניכיים.

perach22

New member
כפר גלובאלי

כן כפר - עיר הקודש, כך לפחות רשום בפרופיל שלך ומילא החניכיים, זה גם משמין....................

למעלה