אלמד אותך לאהוב
פרק 8

Rachel47

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo45.gifאדום מאוד מאוד../images/Emo15.gif

הולם אותה...אוף יפיופה שכמוהה

LIAH1

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo99.gif איזו קולקציה...

כמה זמן כבר הם ביחד
וואחאד שנים הא
איזה כיףףףףף לה אלוהים
והם מתאימים לאללה
רינת

Rachel47

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo178.gif../images/Emo15.gif

אוף הם כאלה מתוקים..לאכול אותם

פרק מדהים..!

גאד.. אלחנדרו- עצוב לי עליך כל כךך מסכן שלי, אתה כל כך סובל שבא לך למות! ומ'זה נבהלתי כשראיתי מישהו לידו חח לא הבנתי מי זה בהתחלה..! פאבליטו המושלם- מדהיםםם אני פשוט חולה על השחקן הזה, הוא משחק מדהים איזה פרצוף מתוק יש לו! הלנה- שיחקה הפעם מעולה, כשהיא בכתה היא גרמה לי להאמין שזה אמיתי לא כמו כל הפעמים הקודמות שהיא לא שיחקה טוב. קמילה- עצוב עצוב כמה שהיא משוגעת מסכנה עכשיו בטוח הוא יאנוס אותה. דבורה- שונאת אותךךךךךךך כלבה, למה היא עושה את זה למה גם הרגה את איסבל גם רוצה להשתלט על האדמות וגם רוצה לגרום לאלחנדרו לאבד את השפיות! דיאנה- שחקנית מדהימה והיא כל כך חמודה איך שהיא עוזרת לאלחנדרו אני פשוט מופתעת ממנה כל פעם מחדש! לואיס קרלוס- הוא מ'זה הבהיל אותי שהוא צעק או מיי גאד מה קורה לו! היה פרק ממש יפה..

LOCA ENAMORADA

New member
פרק נחמד...

אלחנדרו-
הוא אשכרה כבר מתחיל להשתגע בלי אשתו ממש עצוב איך שהוא קיבל את זה... היה יפה שדיאנה תמכה בו פבלו-אהבתי את השינוי בגישה שלו כלפי אלחנדרו לפחות מישהו מבין האחים מבין עניין הלנה-
סתומה כרגיל כל הסצינות איתה מתחילות איכשהו נורמלי עד שהיא חוטםפת ג'ננה
רגיעון ודחוףףףףףףףףף לואיס קרלוס-איזה סקסי אתה שאתה כועס
מילסיאדס- חחחחחחחחחחחחחח מזה הבית זונות הזה שפתח בחדר הזה יוווווו כזה לא מתאים לו! לראות ולא להאמין והסצינות שלו עם קמילה בכלל נכנסתי לשוק עאלק את אורחת שלי אבל בכוח! והיא כולה פוסטמה
מנסה לפתות את השומר הזה לא מצאה לה דרך אחרת??
פלו- חמודה כרגיל
הצליחה להבהיל אותי לשניונת
דבורה- משחקת עם פליקס הארנבון איך שהיא רוצה בכמה חיוכים גרמה לו ללכת לנסות לשכנע אנשים למכור את החווה

Mastoolit

New member
הוא באמת מתחיל להזות../images/Emo12.gif../images/Emo109.gif

האמת מהרגע שקלטתי משהו בלבן מאחוריו ישר חשבתי על הקטע שהוא יראה ככה את איסבל..מעניין אם זה באמת פטה מורגנה או התחלה של שיגעון
העע. חצי נקודה לזכותם. לא היה היום קטעי לואיס דבורה בצורה היומיומית שלהם.
נו טוב, על שיחת הטלפון אוותר להם, אבל ללואיס יש כאלה פרצופים קראיי חחחחחחחח אני אשכרה לא מצליחה לראות בו את רודריגו לשעבר!!!!! לדעתי פדרו [?] תמים מדי. ואני מאוד מקווה בשבילו שלא יביא שוב העתק וחצי העתק של החוזה הזה. פיי. מזל שאיסבל הספיקה להגיד משהו
וסופסוף אני רואה פהם את לואיס צועק
זה מפחיד
אוי גאד. מה עשו לסבא מרטין החביב שלנו?@?! בחיי, זה שינוי של 180 מעלות אבל בצורה מטורפת. למרות שבפרקים הראשונים יצא לו מן צחוק כזה, צחוק סבא מרטין זה היה חביב, וגם היום שהוא צבט לזאתי בטוסיק, אבל מעבר לזה..?! אמאלה. אני מתחילה לפחד ממנו על אמת (וזה רק מוכיח כמה הוא שחקן טוב). לא מבינה מה ההיה הקטע עם הבית זונות (פשוט נכנסתי באמצע הסצינה) אבל זה היה דוחה..נו טוב מוטיב חוזר בטלנובלה הזו
ותסבירו לי בבקשה גם איך קמילה הגיעה לתוך חדר סגור, מה מי מה הלך שם בדיוק? וקראיי. אני כבר לא יודעת אם יהיה לה טוב שהוא כלואה פה או שהיא בחוץ ועומדת להשחט ע"י אחותה. אבל בחורה חכמה איך נסתה לפתות את הקיצ'ומבו הזה (שאני מתערבת איתכם שאני מכירה את הפרצוף שלו
|).. אוי הארנבון פליקס הזה. הוא נורא מצחיק אותי משום מה. כאילו..וואי הוא עומד עומד ומדבר כמו תקליט, בקושי מזיז את הגוף, כל הזמן באנך לרצפה..חח זה הורג אותי
אוח ובא לי לרצוח אותו שהוא בכלל חושב למכור את החווה הזו.. אתם יודעים שבאיזה שהוא מקום לא לגמרי חשבתי שאלנה מטורפת טיפשה ומפגרת שעושה הצגות. כאילו, איכשהו כן טיפה הבנתי אותה. זה לא שאני לא מבינה את אלחנדרו, גם ככה הבנאדם על סף שיגעון ואפילו אמר שהוא רוצה למות רק כדי להיות עם איסבל (סצינה ענקית משחק עוד יותר), ונכון שאין לו הכי ראש לראות מה קורה סביבו ולהבין שעוד אחרים כואבים כמוהו ולא רק לחשוב- זהו רק אני נפגעתי רק לי כואב כולם אשמים מסביבי. אז כן אפשר להבין פה את אלנה, בסה"כ היא די ילדה צעירה כזו שלא קרה לה עדיין שום דבר שכזה, היא לא רגילה לזה, וגם ככה כאב לי עוד מלפני כל היחס שלה עם אבא שלה..אבל אני גם כן חושבת שהיה מקום כלשהו שאלחנדרו כן יתחיל לדבר או לפחות לנסות ולהתעשת (כמו שהם אמרו- לפחות בשבילם שיוכלו להתגבר על הכאב ביחד) ולא לתת לה לצרוח לו שהוא איש רע ולא אכפת לו והיא מסתקלת משם. אבל נראה לי שהמשפט שהיא אמרה אם זה שלא מעניין אותה שהוא ימות ושימות מהר אפילו, אני לא יודעת אם בכיתית איתה, איתו, עם שניהם נפגעתי בשבילה או בשבילו. זה באמת היה אחד מרגע השיא. ולטעמי היו אמורים להקדיש לזה עוד כמה וכמה רגעים. התמיכה של פבלו נהדרת
הוא ללא ספק הדמות הגברית שאני הכי אוהבת כאן. אני חושבת שדיאנה טיפטיפה מקדימה עם ה"ההתערבות" בחיי משפחת מנדס. וכן, אני לגמרי מבינה את הרצון הטוב שלה לראות משפחה מאושרת ואת הרצון והלב הטוב לאחד את הקרעים או ווטאבר אבל בכל זאת- היא כולה התחילה לעבור לפני יומיים שם, בקושי מכירה מה מו, וכבר באה ונכנסת לבאה ואומרת כאילו כלום.. פלו ממש חמודה. טוליה גם נראית לי לגמרי חביבה..עוד לא החלטתי אם רוצים לבנות לה סיפור או לא, ובכלל כל הקטע עם הבת לא בת שלה היה לי הזוי ולא מובן בעליל
רגע, הילד השני שם עם אמפרה הוא לא הבן שלה?! ווי. התבלבלתי לגמרי. אבל הוא נראה לי חתיכת רכלן.. והגעתי לגולת הכותרת.
נו מה אני חייבת בכל זאת להקדיש לה כמה שורות, בשביל הכבוד
. דבורה. דבורה דבורה. אוקיי, מה כבר אגיד עליה?! היא כלבה. היא פשוט רעה שאני לא מצליחה להגיד שהיא רעה ובטח לא לאהוב ובטח ובטח שלא לשנוא. כל ההתנהגות פוצ'י מוצ'י מושי בושי איכסי פיכסי שלה עולה לי לגמרי לגמרי על העצבים. זה יותר דביק מדבש (יחי האירוניה, דבורה
), אבל זה פשוט מגעיל..אויי ממש בא לי להקיא..
כל המרחיות שלה..וה"אוי אהובי" במבטא ובטון הדביק והלקקני הזה..וההתנשאות..וההליכה הגאוותנית הזו של "אני בעלת הבית ותנסו להזיז אותי מפה"..והכאילו דאגה שלה לקמילה..וה"אוי פבלו אבאשך לגמרי התחרפן", נו טוב הבנתם את הפרינציפ, יותר גרוע ממסטיק ודבש ביחד.

../images/Emo6.gif../images/Emo27.gif

בנוגע לטוליה, יש לה בת, אבל דווקא היא נמצאת עם קלמנטינה, זאתי שמנהלת את האכסניה
בנוגע לפואבליטה, זה שנמצא אסטפניה ואמפרה, הוא סתם ידיד רוב שלהן.. אסטפניה היא בתה של אמפרה
(שדרך אגב, טוליה אפרה וקלמניטנה הן שלוש אחיות
) דווקא בית הזונות היה די רגוע, פשוט דמות נוספת נכנסה במעורפל לנובלה
בנוגע לקמילןה, דווקא במקום להישאר נעולה בבאג'ז היא החליטה לצאת וקצ'ימבו תפס אותה

Mastoolit

New member
עכשיו הכל מובן../images/Emo9.gif../images/Emo45.gif../images/Emo109.gif

כן, זה שהו אתפס את קמילה ראיתי..אבל נו טוב..לנעול אותה בחדר..לכו תבינו
כן, ראיתי את האישה..כאילו רראיתי את האחורה שלה ואת הסטירה המגעילה
נו מה, אבל היא זונה..
חח מה זה השם הזה?? פואבליטה..אוקיי, תודה
לא ידעתי..

../images/Emo24.gif../images/Emo27.gif

נו איפה עוד ישימו אותה שלא תברח
חח יש שם מלא שמות לא מובנים ומלסיאדס הוא דומגמא טובה מאוד לכך

כן חחחחחחחחחחח