אלכס

alpha80

New member
אלכס

רציתי להצדיע לאדם שהגה את רעיון פורום שנות ה 80, (שהיה - למי שלא יודע - "שידרוג" של הפורום לתכנית הרדיו שלי ב"רדיוס" ז"ל) הפורום הזה קיים מחודש יולי 2002 ובזכותו היכרנו הרבה חברים נפלאים עם ידע לא מבוטל בשנות ה 80. כתבנו פה מילים של למעלה מ 1000 שירים, למי שמחפש ארכיון ללהיטים של ה 80 אני חושב שהפורום הזה הוא הדבר הכי טוב ברשת, בעברית לפחות. צריכה להיות לי איפה שהוא רשימה מלאה של כל השירים האלה, מבטיח לחפש ולהעביר לנוקיה, תמשיך לעדכן אותה.... למען הדורות הבאים... מה שבטוח - נוקיה ישמור טוב טוב על הפורום, לפחות מהרזומה המרשים שלו בפורום שנות ה 90. בהצלחה אלכס ונוקיה. אורן

NoKiA2003

New member
תודה אלפא,

תודה רבה על המחמאה, אני אשמח אם תמשיך ותעזור לי ולכולם כאן בהמשך ובינתים תרשה לי להקדיש לך את השיר של פול יאנג משנת 1983, Come Back And Stay.

greenzg

New member
תחזור - תחזור ! ../images/Emo92.gif ../images/Emo101.gif

איך אמרה שרון ליפשיץ (היא חיה?) - קשה בלעדייך...

greenzg

New member
יש שמועות שאתה ופיני גרשון

מתקרבים לאלוהים. יכול להיות ?

my two cents

cent # 1 - לאלכס המון תודה על הפורום שגרם לי עונג רב במשך המון חודשים. אני זוכר את שמחתי כשהפורום נפתח והתקוות שלי אכן לא התבדו. קנית לעצמך מקום בעולם הבא, אלכס. עכשיו תסתדר קצת בעולם הזה.... Cent # 2 - לשחר אחד מהאנשים הנפלאים שמצאתי בפורום - אין לי ספק שתנהל את הפורום באופן מעולה, בדיוק כמו שאתה מנהל את שנות ה- 90 (מה עוד שבשנות ה- 80 המוזיקה הרבה יותר טובה). המון הצלחה! (ומה עם הקולאז'ים הנפלאים שעשית?) Additional cents פגשתי כאן המון אנשים נחמדים ולמדתי המון. תודה לכולם.

NoKiA2003

New member
../images/Emo9.gif תודה יקירי הנצחי

אני אשמח אם תבוא לבקר מדי פעם (פעם בשעה ככה יהיה מצויין
)

adiville

New member
שלום לום לך אלפא יקירי !

תגיד, מה קורה ? אני עוד פחות מ-4 חודשים בברלין..... אתה יודע שהוא יחטיף לי מכות (הו...כן...
) אם אני אבוא בידיים ריקות....
תעשה לו את זה ותקבל את AVOL

alpha80

New member
שלום לך עדיוויל יקירתי!

אם את חותמת על זה שזו תהיה התמורה אני מכין את המיקס תוך 24 שעות הבעיה שהחבר שלך בקה-בקה

adiville

New member
איך אתה רוצה שאני אדבר איתו לפני ש

עשית את הקודם ? תאמין לי שגם לי יש אינטרס לרמיקס של AVOL מאשר של "הדברים הנפלאים האלה"
חוץ מזה שגם אתה יכול להחליף איתו מילה........

למעלה