אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד, ושאול שניידר, יו"ר הדירקטוריון קיבלו את פניו של מזכיר המדינה האמריקאי אנתוני בלינקן בביקור היסטורי בנמל אשדוד

תוכן-מקודם

Member
מנהל
pexels-albinberlin-906982.jpg
קרדיט תמונות: pexels

מזכיר המדינה האמריקני אנתוני בלינקן הגיע ב- 01/05/24 לסיור בעל חשיבות היסטורית בנמל אשדוד. יו"ר נמל אשדוד שאול שניידר ומנכ"ל בפועל אלי בר יוסף, קבלו את פניו של מר בלינקן וחברי המשלחת שהגיעו איתו

המשלחת כללה את ראש המל"ל והיועץ לביטחון לאומי, צחי הנגבי, השליחה ההומניטרית של האו"ם למזרח התיכון סינגריד קאאג, שגריר ישראל בוושינגטון מייק הרצוג, שגריר ארה"ב בישראל ג'ק לו ומשתתפים נוספים.

מר שניידר תיאר בפני מר בלינקין את מערך הפעילות התפעולית הנמלית ויכולתיו המתקדמות בשינוע מטענים במהירות ויעילות.

המשלחת ערכה סיור ברציף בו עוגנות הספינות המביאות את הסיוע לרצועה, צפתה בבידוק של המכס ובתהליך הפריקה וההובלה למחסני הנמל.

יו"ר נמל אשדוד שאול שניידר, אמר: "כנמל לאומי, ולצד השיקולים העסקיים התחרותיים שלנו, יש בידנו את היכולת להוציא לפועל משימות מדיניות רגישות ומורכבות תוך מתן התיעדוף הנכון להן. זו שעה מורכבת ורגישה ואני רוצה להודות לכל עובדי הנמל על ההתגייסות לטובת העניין."

לדברי מנכ"ל נמל אשדוד בפועל אלי בר יוסף: "בשעות האחרונות עובדי הנמל סיימו ביעילות ובמהירות את הפריקה והשינוע של המשטחים אשר הגיעו לנמל באונייה 'ג'ניפר' מלרנקה שבקפריסין. התקופה המאתגרת הנוכחית חידדה את החשיבות האסטרטגית של הנמל כנכס לאומי ואנו נמשיך לתת מענה לכל הנדרש."
 
למעלה