אלירז פועל במרץ להכפיש בכל דרך את איילה

bamby18

New member
אלירז פועל במרץ להכפיש בכל דרך את איילה

לאלירז נתתי קרדיט עד לפני שבועים ,מאז,נפערו סדקים, ובקיעים,ואלירז העצבנון מתגלה כדיקטטור סמוי ,פרנואיד,שחושב שרק דרכו טובה מכולם ,אלירז מסתבר הרכלן הגדול מכולם משתמש בכל צינור אפשרי כדי להעביר את מסריו ובמקרה דנן הוא טורח בכל הזדמנות לדון ולספר כשהוא מוודא שהמצלמה עליו ואז הוא פוצח ומנתח ומבליט בכווונת מכוון את מגרעותיהם של סער+ואיילה , אלירז כל כך בטוח שכל מה שהוא עושה היא הדרך המושלמת אין טוב ממנו ,כולם חייבים ליישר איתו קו ולמעשה בשעות האחרונות הוא כבר החל את מסע התיאום להדחה בשבוע הבא לכשישאר הוא מייד הבין כמה טיפשות היתה מצד חבריו שלא העלו להדחה את סער והוא פשוט הסביר להם לפותנה לגואל לאלין ,כמה פשוט יכול היה להיות אם היו כולם מדיחים את סער לא רק את איילה זו קריאה לסדר הדיקטטור אלירז הוציא את זעמו ואי אפשר לקרוא לזה אחרת זה בפירוש תזכורת ובקשה לפעם הבאה שיצביעו למי שאלירז חפץ שיעוף תיאום מוקדם -מקווה שהאח הגדול קלט ואין לי ספק שכולם ראו אני בטוח שכל אוהדי אלירז ,יתעלמו ואף לא אחד מהם יעלה את זה אבל אי אפשר להתכחש כולנו ראינו ושמענו את השיחה עם גואל זו שיחה לתאוםםם העמדה ברורה כשמש דייי לדיקטטורים ,אלירז איבד מקיסמו רכלן שיטתי ומבחינתי השיחה האחרונה שלו עם גואל זה הקש ששבר את גב הגמל אני בז לו הוא היה תקופה ארוכה בתוך בועה וכנראה שקשה מידי לשחק את הילד הטוב והנחמד ,ובשלבי המאני-טיים הוא נשבר וקורס ומתגלה פרצופו הזועם והנקמן -סורי בייב לא לאלירז הזה פיללנו ,חשבתי שיוכל וראוי להגיע לגמר אך לא, טוב יהיה ומקווה שאלירז ביום שבת יחזור הביתה... ימים קשים עד שבת זו הדחה קריטית הם כולם עברו כברת דרך ארוכה לאיילה יכולים לאמר עליה הרבה דברים ,היא למעשה לא עשתה לאף אחד דבר רע-וכל מה שהיה בינה לבין סער זה עניינם בלבד ושניהם אנשים בוגרים וחברותם לא נעשתה בכפיה אני מאמין שהם עברו שניהם כאן חוויה דינאמית סוערת ואין לי ספק שהם למדו על בשרם ויצאו מחוזקים באלף מונים ואם ימשיכו בזוגיותם אני מניח שסדנת הבית הגדול העניקה להם את כרטיס הכניסה שלהם לחיים האמיתיים ואם אכן יממשו הם יהיו הזוג הכי מאושר ... שבוע טוב... ובהצלחה לכולם מקווה שאיילה תשאר אני ומקורבי נסמס לה בכייף גדול ... BAMBY-:)

הוא לא צריך להכפיש

רוב הצופים כבר הבינו לבד מי זו איילה רשף - והיא בתחתית - גם בלי שאלירז ידבר.

למעלה