אלירזוןןןן כנס בבקשה 3>

אלירזוןןןן כנס בבקשה 3>

א-ל-י-ר-ז-ו-ן !!! מה עשיתתתתתתתת לנו מהההההה חחח אין לי מילים אין לי מושג איך להודות לך על 3 וחצי חודשיים ניפלאים שעברנו!! אלירז תודה רבה על כך שיצא לנו להכיר אותך ולדעת שיש אנשים מדהימים כמוך!!! בכינו איתך,צחקנו איתך,היתרגשנו איתך... התעוררנו איתך והלכנו לישון ביחד איתך.. האח הגדול ב-3 חודשיים האחרונים היה מרכז החיים שלי ( נישמע די הזוי אפשר להגיד מושפעת חח ) תודה ענקית על כך שהראת לנו ולכל מי שרק צפה בתוכנית שאפשר להיות אדם טוב,אמיתי ולצאת גדול וענק! אי אפשר לתאר במילים את האהבה שלי ,ההערכה וההערצה אלייך אני כל כך מתרגשת שפשוט המילים לא יוצאות לי! אלפי בחורות היו רוצות חבר כמוך,אלפי אימהות רוצות בן כמוך,אלפי בנים רוצים להיות חברים שלך אין שספק שכבשת את כל המדינה! אני בטוחה שכרגע אתה נימצא בלחץ מטורף בטח עדיין לא מעקל את כל מה שקורה סביבך,הצלמים,המסיבות,המעריצים שרק רוצים חתימה ותמונה איתך,הראיונות ,השומרים שבטח לא נותנים לנשום... נישאר לי רק להגיד לך שתהנה מכל הדבר הזה כי באמת מגיע לך!!! הצניעות שלך,הרגישות,לא מתיפייף,יודע לבקש סליחה ולסלוח,נטול מסכות,בנאדם אמיתי ,כנה,תומך,עוזר,מקשיב,מצחיק,נאמן,אכפתי.. לימדת את כולנו שיעור על החיים! בזכות כל התכונות האלה גרמת לנו להתאהב בך! כבשת את ליבינו! אלירז אתה פשוט מלך!! כל פרק הדחה שבו הייתה מועמד היינו בלחץ מטורףף הלב דפק כמו משוגע וברגע שארז טל קרא את השם שלך (כמובן שהוא עשה את זה בצורה הכי מלחיצה בעולם עד שהלב כבר יוצא מהמקום ופשוט צועקים לטלויזיה ראבקקקק תגיד כבר אלירז!! חח) סימסנו בטירוף שמחנו שכל שבוע הצלחנו להשאיר אותך ואת חבריך בבית! ולאט לאט להעיף את חברי המחנה השני.. כל הריכולים שהיו מאחורי הגב שלך,השקרים,המילים הלא יפות פשוט פגעו בנו כאילו שהם היו מכוונות אלינו!! רתחנו מעצבים ! בערב הגמר הייתי לחוצה ברמות שאי אפשר לתאר כל 3 החודשיים חיכיתי לרגע הזה ,הרגע שבו ארז טל מודיע על הזוכה באח הגדול 2010 ואין ספק שלך הכי הגיע המיליון והרבה מעבר לפרס הזה! שעתיים לפני הגמר כולנו כאן בפורום היינו על קוצים לא ידענו מה לעשות סימסנו בטירוף גייסנו כל קול אפשרי כל המדינה תמכה בך!! ואז הגיע הגמר הגדול הלב דפק לשבת אי אפשר, לעמוד אי אפשר מה שנישאר לעשות זה פטרולים בכל הבית מרוב לחץ היסטרי המקום החמישי-גואל רביעי-פותנה שלישי-אלין ואז המלך הגדול מול הבנאדם הכי שפל שיצא לי לראות כל כך קיוותי שהמדינה שלנו תראה את האמת ולא הזיוף!! רגע ההכרזה .. המנצח הגדול באח הגדול לשנת 2010 הוא.. אלירזזזזזזז שדה !! אי אפשר לתאר את התחושה שהרגשתי באותו רגע כמובן שצרחתי ברמה מטורפת שכל הרחוב שמע ואז אי אפשר היה לעצור את הדמעות של השמחה! החלום היתגשם הטוב ניצח את הרע! היציאה שלך החוצה עם השיר הללויה והקונפטי באוויר היה פשוט אחד הרגעים הגדולים!! כל כך שמחתי והייתי מאושרת שסוף סוף בוחרים בטוב! ואין ספק שזה אתה הגדול מכולם! שעתיים אחרי החגיגות של כולנו כאן בפורום וטלפונים לכל החברים והחברות הבנתי בעצם שזהו זה ניגמר ערוץ 20 ניסגר אין יותר שיחות מרגשות שלך עם אלין,אין יותר צחוקים,אין יותר לראות את אלירז המלך של כולנו 24 שעות!! וכמובן שהשבזה הגיעה חח שישי שבת רק ישבתי וראיתי פרקים ועוד קטעים מדהימים שלך,ראיונות,תמונות כל דבר שרק קשור אלייך כי אחרי 3 וחצי חודשים נורא קשה לחזור לשגרה,שגרה שבה אלירז שדה חזר לחייו הפרטיים והמצלמות כבו אני חייבת להודות שהשידור שלך ברדיו המילים שלך לאביך ולאחותך גמרו אותי בכיתי במשך שעה שלמה! הבנתי למה אני כל כך אוהבת ומעריצה אותך! אבל יחד עם הביאוס שכל זה ניגמר והגעגועים הענקים אלייך ועם ההרגשה של הריקנות יחד עם כל זה הייתי מאושרת כאילו שאני זאת שזכיתי ! אני רואה שאני מתחילה לחפור חח אז אני רוצה שתבטיח לנו דבר אחד!!! - אסור בשום פנים ואופן שאלירז שדה יעלם מחיינו!! פשוט אסור! מזה אסור אין מצב שאתה נעלם מהמסך שלנו!!! אני מאחלת לך שתצליח בכל מה שתעשה בהמשך החיים! שתיהיה שמח ומאושר,הרבה הצלחה לך ולבר המדהימה!!! וכמובן בחיים אבל בחיים אל תשתנה! תמיד תישאר מקסים כמו שאתה! אלירז אין ספק אתה מלח הארץ! הכנסת לכולנו מילים חדשות ליום יום -גיזעי (גיזי כמו שאתה אומר חח) תתתקדם!!,חומוס ועוד המון המון .. כמובן תודה ענקית להורים שלך שגידלו אותך בצורה כל כך מדהימה! על ערכים מדהימים! אלירז את הגאווה של כולנו! ושאלה אחרונה אלירז איפה אני מוצאת עוד בחורים מדהימים כמוך??!?? אוהבת המון 3> מיכל חלימי

למעלה