אליפות לונדון בכדורגל 5x5

T Tonel

New member
אליפות לונדון בכדורגל 5x5

אירועים שוליים כמו טורניר ווימבלדון מאחורי ואירועים שוליים נוספים כמו פתיחת הפמייר ליג עוד לפנינו, אבל היום (רביעי) התפנו באנגליה לדבר האמיתי: אליפות לונדון בכדורגל. הטורניר הזה נערך כבר 20 שנה (ככה ידוע לי), ולפני 8 שנים הוסיפו אליפות נוספת בדצמבר. 128 קבוצות מגיעות להשתתף, משחקים 5 על 5, חילופים לא מוגבלים. אורך המשחק 20דק' או 5 שערים לזכות אחת הקבוצות. לפני כ-4 שנים הוחלט ששחקנים פעילים ב-4 הליגות הראשונות באנגליה אינם מורשים להשתתף באליפות (באליפות החורף הם יכולים, היא גם שונה בכך שהיא נמשכת כמה ימים), לפני כן מספרים ששחקנים כמו פרנק למפארד ולותר קינג שיחקו פה. השנה המשחקים נערכו במתחם האימונים של מילוול. כל המשחקים התקיימו היום מלבד חצאי הגמר והגמר שצפויים להתקיים מחר בצהריים. אז נסענו ארבעה חברים ואני מזרחה מוקדם בבוקר, לאליפות לונדון השניה שלי (בפעם שעברה הגענו עד לשמינית הגמר). הגענו, ולאחר שעה של המתנה הגיע תורנו לשחק. במשחק הראשון עברנו די בקלילות עם 3-1 את "הענקים", מה שעשה הרבה מצב רוח טוב, אף אחד לא רוצה להגיע וללכת כבר בסביבוב הראשון (הטורניר מתקיים בשיטת נוק-אאוט אם שכחתי לציין). בסיבוב השני פגשנו כמה חבר'ה מברייטון סיטי, קבוצת חובבים באנגליה. סיפרו לנו שהם הגיעו עד לחצי הגמר בשנה שעברה ככה שטובים ידענו שהם יהיו. טוב נו, לא ידענו עד כמה... חטפנו 2-0 שהיה הרבה יותר מוחץ מסתם ניצחון בהפרש שני שערים.. לא ממש נחמד לעוף כבר בסיבוב השני, אבל הידיעה שהפסדנו לחבר'ה הרבה יותר טובים מאיתנו ששוב הגיעו לחצי הגמר קצת עודדה אותנו (הבירה עשתה את המשך העבודה). אז זהו, אליפות לונדון בכדורגל 5x5 הסתיימה מבחינתי, מחר גם ידעו מי המנצחת. בכל אופן היה כיף!

למעלה