אליפות ישראל....

לשד

New member
אליפות ישראל....

טוב..עוד יהיו הודעות רשמיות ותודות רשמיות אבל תוך כדי שאני בוחן את קבצי התוצאות הממוחשבות של האליפות אני מגלה כי ידידנו כאן רם זהבי עבר ניקוד של 55% אחוז במחלקת F3A שזה הישג גדול. כבר בתור שופט בתחרות ראיתי כי הילד התקדם הרבה מאז התחרות האחרונה ועל פי התוצאות של שאר השופטים נראה כי הם חשבו כמוני. ברכות לרם..המשך כך... בברכה עמרם

rubber duck

New member
ברכות מכל ה ../images/Emo23.gif

בתור מי שהדריךל את רם וליווה אותו במשך תקופה ארוכה אני בהחלט מתמוגג לשמוע על השיגיו ברוכת לו ולשאר המתחרים שרון

לשד

New member
ומתי נזכה לראות את אדוני באיזה

תחרות. בסדר ילדים, עבודה.... כולנו היינו שם... התירוץ כבר לא תופס... בברכה עמרם

rubber duck

New member
אותי תראה כשיהיה לי זמן

וזה לא רק עבודה / ילדים / משפחה / חברים ומעבר לזה אני כרגע צריך קצת חופש מהשיפוט אבל אולי אגיע מתישהו שרון

ram_z

New member
אני אגיב רק כשאראה את התוצאות.

ובהזדמנות זו לשד אשמח אם תוכל לשלוח לי אותם במייל. בברכה רם זהבי

לשד

New member
אליפות ישראל F3A שהיתה...

ביום שישי האחרון התקיימה אליפות ישראל מטעם קלוב התעופה לישראל באווירובטיקה מדוייקת לטיסני מנוע מונחי רדיו במחלקות בכירים ו F3A. תחרות הבכירים בחסות פורטל FLYHI ו F3A בחסות טיסן חיפה. מזג אוויר נפלא והקהל הרב שזרם למסלול אשרד המשובח רק הוסיפו לאווירה ולביצועים מרשימים של כל המתחרים באליפות. זה המקום לשלוח תודה גדולה לכל האנשים שטרחו ועזרו להרמת האליפות:
מנהל התחרות: ינון זך מנהל מיחשוב ותוצאות: בני בייל מנהל מדידות רעש וזמנים: אורן לוינטוב רשמים: איתי לשד, אילן אליאס, אודי גזית, עפר שטרית, YHS, רם זהבי. שופטי בכירים: אלי כץ, שלומי צ'סטר, גדעון דמבו שופטי F3A: שלומי צ'סטר, גדעון דמבו, עמרם לשד תוצאות: מחלקת בכירים מקום 1 ואלופי ישראל: עמרם ואיתי לשד 2000 נקודות 63% (טיסן: ONYX 140) מקום 2: בועז ברנע 1857 נקודות 58.2% (טיסן: CAPRICE) מקום 3: אלון ברנע 1823 נקודות 57.3% (טיסן: TAI JI) מחלקת F3A מקום 1 אלוף ישראל: איציק נג'רי 2000 נקודות 63% (טיסן: OXYLIS) מקום 2: דניאל סאיסקי 1997 נקודות 62.9% (טיסן: טורנדו) מקום 3: חיים בן-עשור 1935 נקודות 60.7% (טיסן: חץ 5) מקום 4: אלי כץ 1925 נקודות 60.6% (טיסן: BONO-X) מקום 5: רם זהבי 1818 נקודות 57.1% (טיסן: GROOVE 90)
מזל טוב וברכות לאיציק נג'רי אלוף ישראל ב F3A. איציק פועל ותורם לתחום שנים רבות ולראשונה זוכה בכתר האלוף!
מזל טוב לרם זהבי (סניף פ"ת) שלראשונה חצה את קו 55% במחלקת F3A. רם הציג התקדמות גדולה. ברכות על ההישג היפה.
כולם מוזמנים לאליפות ישראל במחלקות מתחילים/מתקדמים שתתקיים באשרד ביום שבת ה 21 לאוקטובר (עוד שבועיים).

ram_z

New member
אפשר להודות גם ל-ytell

גם הוא נודב לצורך רשמות.

לשד

New member
אכן כן...תודה ליואב

שלמען האמת אני לא יודע מה שם המשפחה. הוא ובנו היו בתחרות וכן יום לאחר מכן באו כאורחים שלנו להתאמן לתחרות המתחילים שתהיה באשרד עוד שבועיים... כדאי מאד לנוער להגיע... גם המלגה.... וגם...הפתעה....!!!! בברכה עמרם

למעלה