אליס בארץ הפחדים

gadi402

New member
אליס בארץ הפחדים

לקחתי את הבת הקטנה שלי לצפות באליס (אחרי שבועות של ציפייה ומעקב של הבת שלי), והסרט היה ממש מלחיץ עבורה. רק אחרי שיצאנו מהסרט שהפך לסיוט, יצא לי להחליף רשמים עם עוד הורים שטענו גם שהסרט קצתמפחיד לילדים. אז אני באמת לא ממליץ לקחת אתכם ילדים קטנים מדי בטח לא בליווי שלכם.

alon313

New member
אין לי ילדים אבל לקחתי איתי את אחותי הקטנה

אני מבין לגמרי על מה את מדבר. קראתי גם דברים שכתבו הורים בפורום קולנוע וגם הם חשבו כמוך. אני גם חושב שהורים לילדים קטנים מדי צריכים לשקול אם ללכת או לא. אחותי הייתה בסדר בהקרנה אבל אני לא יכול להגיד שהיא ממש נהנתה.

dafgol

New member
אנחנו מתכננים לקחת את ה../images/Emo66.gifים לסרט

וחשבנו על אליס בארץ הפלאות, הבנים בני 7+ ו 4+, חברה היתה היום עם הבן שלה (גם בן 7+) ומאוד נהנו. אני בהתלבטות וההודעה שלך עכשיו די מחדדת אצלי את ההחלטה לא ללכת לסרט הזה, אני באופן אישי מאוד רוצה לראות אותו אבל כנראה זה יהיה כבר נטול ילדים
בת כמה הבת שלך? איזה סרטים מומלצים יש באמתחתכם? כאמור מדובר בשני בנים אוהבי הרפתקאות ...גם ההורים שלהם

S r 35

New member
הבנים שלי היו עם הזוי ב"נסיכה והצפרדע"

הם נהנו מאוד. גם "גשם של פלאפל" חביב. לעומת זאת - ב"ארץ יצורי הפרא" הם יצאו באמצע - למרות שהם מאוד אוהבים את ה

אממאא

New member
יצא סרט חדש

"הדרקון הראשון שלי" - מבית היוצרים של שרק, מהפרומו שראיתי בקולנוע, נראה סרט נחמד מאד. יש גם את סרט "הבנים" - "אסטרו בוי", שנראה חביב ולא מפחיד. לגבי אליס בארץ הפלאות, אחת החברות שלי אמרה, שלדעתה הסרט מוגבל מגיל 10, אני לא ראיתי הגבלה כזו, אבל את הילדה אני לא לוקחת (בת 6.5)

S r 35

New member
בשום אופן לא לוקחים את הילדים

הפרומו נראה מפחיד ולא התכוונו לקחת אותם מלכתחילה. לגבינו - אולי נלך....

dafgol

New member
כן זה כנראה הסרט שניקח אותם

נדמה לי שקוראים לו "הדרקון האחרון שלי".... את אליס בארץ הפלאות אני מתה לראות....זה כבר יהיה במועד אחד

למעלה