אלוף עולם מירושלים

אלוף עולם מירושלים../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

גם אתם תוהים מדוע אין אלוף עולם בשחייה מירושלים? נכון,זה בגלל שאין לנו ים,ולכן נמאס לכבוד ראש העיר לשמוע על קנטרנותם של הבריות שאין אלוף מירושלים לכן הזמין את כתבי העיתונות הבינלאומית לבריכה העירונית החדשה,טיפס אל ראש מגדל הקפיצה בגובה 12 מטר ,רצה להוכיח שלא חייבים לדעת לשחות בשביל להירשם בספר השיאים,אפשר גם לקפוץ……. למרות שהבין שמאוחר מדי להתחרט,נעמד כבודו על ראש המגדל,כשחלק ממבושיו מציץ מבעד לחרך שבמכנסיו. לעולם לא אשכח את צרחותיו של כבודו עת נחבטה ביטנו הגדולה במים. עד מהרה החל לפרפר כאחוז תזזית וללגום מים בכמות שהייתה מספיקה לעדר יענים…. את תוכניותיו לרשום את עירו בספר השיאים נאלץ לדחות,עד לשחרורו ממחלקה פנימית ג' בבית החולים…… במוחי קיננה המחשבה שרק אני אציל את כבוד עירי האהובה,אך מה לעשות ונד המים שהעלה כבוד ראש העיר בעת שנחבט במים,לא מש מזיכרוני ומאוד פחדתי ממים,לא כל שכן ממי הבריכה העירונית. כל מאמצי חברי לגרור אותי למים עלו בתוהו. העדפתי להיות הגיבור ששומר על בגדיהם מפני גזלנים למיניהם !. מאוד קינאתי בוורדה השמנה,שכנתי לרחוב . כה גדולה הייתה,ובעלת ישבנים ענקיים דמויי שתי מרפסות גדולות שנעו מעלה ומטה בקצב מעורר השתאות עת שמה פעמיה אל המכולת השכונתית. נדהמתי לראותה שוחה בבריכה העירונית, לא בדיוק שוחה……היא חבטה במים באלימות רבה שהזכירה לי את המכות שהייתה מחטיפה לבעלה מוריס לעיתים קרובות. תמיד תהיתי איך פרנסי העיר מתעלמים מפרץ האנרגיה שעלה מתנועת ישבניה הענקיים…….. הרי אפשר היה לייצר מתנועתם חשמל, לפחות ליחידה אחת. וורדה המשיכה לחבוט במים באלימות וכל חבטה שלה יצרה גל אדיר שהשיט את חברי ששחו לידה אנא ואנא. עד מהרה התרוקנה הבריכה ,וזה היה האות לוורדה להמשיך ולהתעלל במי הבריכה ,פחדתי ממנה,וגם מהמים. הלכתי לביתי מר נפש,וכל הזמן אמרתי לעצמי,אם וורדה השמנה יכולה לצוף מעל פני המים,גם אני יכול. למחרת התגנבתי,כלומר הלכתי לבריכה בשעת בקר מוקדמת בלי להודיע לחברי. רציתי לעשות להם הפתעה,שדווקא ממני יצמח אלוף העולם בשחייה. אני חייב,אבל חייב ללמוד לשחות. העובדה שהבריכה הייתה ריקה משוחים ,הקלה עלי,ולכן הכנסתי בדחילו ורחימו ,רגל אחת למים,ואחר כך את השנייה. נעמדתי והבטתי לצדדים לראות האם מישהו צופה במעשה הגבורה שזה עתה ביצעתי….. בטחוני הלך וגבר ,אזרתי אוז ונגשתי לפינת הבריכה בדיוק בין שני הקירות ,והתחלתי לשחות מפינה לפינה. כלומר נעזרתי בקצות אצבעות רגלי כדי לדחוף את עצמי מפינה לפינה. כך שחיתי לי……. עד שלפתע ראיתי את דניאלה היפה,שכנתי מעבר לרחוב כשהיא שוחה להנאתה ולראשה מסכה וצינורית לצידה. שלום לך מר קונן, קידמה אותי בברכה דניאלה ,מדוע שלא תקנה לך מסכה כזו עם שנורקל,תניח את גופך על פני המים,וכך תצוף ותלמד לשחות. עוד באותו יום רצתי כאחוז תזזית נוכח הגילוי המרעיש אל החנות שבקצה הרחוב וקניתי מסכה בדיוק כמו של דניאלה. חזרתי כרוח סערה אל הבריכה,וחיש קל חבשתי את המסכה עם השנורקל,וללא שהיות נכנסתי למים שהרי למדתי כבר מעט לשחות…… נשכבתי על המים ופרשתי את שתי ידי לצדדים כפי שדניאלה הורתה לי,אך משום מה התחלתי לצלול במהירות למים. עד מהרה החלו להיכנס מים אל תוך המסכה דרך הצינור הקצר של השנורקל,,נחנקתי השתעלתי ובלעתי מים רבים,רק עצם המחשבה ששתיתי מים שוורדה השמנה שחתה בהם עוררה בי חלחלה. למזלי ,אחזתי בדופן הבריכה והרגעתי את עצמי. הגעתי למסקנה שאני בסדר,ומי שאשם זה הצינור הקצר של השנורקל,ולכן חיש קל מיהרתי אל הגינה של השכנים, וחתכתי שני מטר של צינור מי השקיה. למחרת התייצבתי בבריכה נחוש בהחלטתי ללמוד לשחות ולהיות אלוף העולם הראשון מירושלים. לא ייחסתי חשיבות לגיחוך הקל של המציל שהבחין בי מתקין צינור מים באורך שני מטרים על המסכה. גם מצחוקם של ילדי השכונה התעלמתי,הייתי מרוכז במעשה האליפות,הם,הילדים האלה וגם וורדה השמנה וכל תושבי עירי עוד יעמדו לצדי הכביש וימחאו לי כפיים. אולי תנעל גם סנפירים? שמעתי את קולו של המציל,הם יעזרו לך לדחוף את עצמך במים ואף ימנעו חלילה את תביעתך. שמחתי על הצעת העזרה מצד המציל,ולאחר שהתקנתי את המסכה עם צינור ההשקיה הארוך,התפניתי ונעלתי את הסנפירים שהמציל הושיט לי בחיוך, שבישר רעות . הרגשתי לפתע בעוצמה רבה עת דרכו רגלי במים,חשתי כאדם ביוני שכלום לא יכול לגבור עליו,אני עוד אראה לכולם מאיפה………..הדג! לבנתיים הצטופף קהל רב על שפת הבריכה ,השמועה עברה כדלקת פתיל בעירה בשכונה וכולם רצו לחזות באיש שהולך להציל את כבוד העיר,ואת כבודו של ראש העיר שעדיין לא החלים מהחבטה שספג בבטנו עת קפץ למים……… שוב נשכבתי על המים ,ופרשתי ידי לצדדים ממש כפי שדניאלה הורתה לי בתחילה. עוד הספקתי לשמוע את המציל שואג לעברי, תחבוט במים קונן,תחבוט חזק וכך תתקדם במהירות . ואכן חבטתי,אך משום מה התחלתי לצלול,וכל חבטה של הרגליים הצליל אותי….. עוד יותר פנימה, וכבר ראיתי את קרקעית הבריכה מתקרבת אלי במהירות,התחלתי לפרפר כאחוז אמוק,והמים כבר החלו לעבור את צינור ההשקיה הארוך שהתקנתי במקום השנורקל הקצר. לפתע ניתק ממקומו הצינור ,ומים רבים נכנסו אל תוך המסכה ……נפלתי כשק תפוחי אדמה על קרקעית הבריכה!! רופאי מחלקה פנימית ג' אמרו לי בחיוך כשהתעוררתי,שלפחות שברתי את שיאו של ראש העיר, שתיתי מים שהיו יכולים להספיק לשני עדרי יענים. ולקול צחוקם של הנוכחים,המשיכו הרופאים וספרו לי שאני האדם הראשון עלי אדמות שמגופו נלקחו פיסות עור, והם נשלחו למעבדה מיוחדת ביחד עם דגימה ממי הברכה בה "שחיתי". מטרת הבדיקה היא לבדוק האם גופי דוחה את המים,או שהמים דוחים את גופי…… כלומר,של מי המשקל הסגולי כבד או קל יותר,שלי או של המים……..! מישהו צריך שאשמור לו על החפצים בבריכה כשהוא טובל במים?

חן (*_*)

New member
חחחחח....קונן ../images/Emo19.gif

שיעור שחייה בבריכת המלון בים המלח???????????????..

כן חן ,מאז אני לא.......

מתקרב למים,מאוד פוחד ממים, בים המלח,אפילו לג'קוזי אני לא נכנס....

דניאלה1311

Active member
מנהל
קונן היפה שלי לכבודך קניתי בליקיני חדש, סגול עם נקודות כסף קוויתי שתבחין בי כשאני צפה על גבי וכל הנקודות מרצדות אבל אתה היית כל כך עסוק בתביעה ושתיה שכל מאמצי היו ברכה וגם בטלה, שתיהן צחקו ממני . להבא, נלך למקום אחר איפה שאין מים ושם אלמד אותך ...גם לשחות.

הלו הלו דניאלההההה

ברוכה הבאה!!! נשמח לראותך כאן. מייד מגישה לך צלחת של עוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים וכוס מיץ צוף. והלוווווו קוננילה שלנו!!! בבקשה לדייק.
רק טוב!!!

חן (*_*)

New member
נו, טוב, בקטע של הג'קוזי......../images/Emo8.gif

אני איתך לא מתווכחת עם כל המיקרובים שם, עדיפה בהרבה המקלחת, אבל לבריכה???????? טוב, מוותרת לך, קצת מה עם קפה אצל באג'ס?

חן !

באג'ס עזב מזמן את עבודתו במלון גנים,והוא היום רועה צאן,ובמקביל גם נהג מונית. ולכן ,שלא יופתעו אורחי המלון לראות אותי בעמדת הברמן עם חוטיני,וכבר אני מתכנן לעבור עם שקית מלאה בקרח ולהניח מספר קוביות על גב המשתזפות. את מוזמנת להיות הראשונה.

חן (*_*)

New member
חחחח.....אני והקרח ../images/Emo6.gif

למלצרים בגנים יש הוראה קבועה- ברגע שאני מתיישבת ליד שולחן, מיד להציב על שולחני כד קרח!!!! (תשאל את דניסטאר חחחחחחח.....) שותה מים קפואים, מרק עם קרח במקום שקדים, ולקינוח, תה נענע ו....קרח! אל דאגה-גם המקלחת קרה חחח...

חן (*_*)

New member
אני אוהבת מים קרים !!!!!!!!

גם בחורף. שלא לדבר על ים המלח שם, למיים צריך להוסיף-קרח!

אתה מוכן להתקרב בבקשה????

עוד עוד טיפה תגיד לי אתה השתגעת?????????? אני חזרתי לי מיום קשה ארוך מעצבן מתסכל ומה לא?! לקחתי לי כוס מיץ צוף קר מהמקרר הוספתי לי כמה קוביות קרח בצורת פרפרים והתיישבתי לקרוא את מילותיך. וכמעט נחנקתייייייייייי
שיווווו אלוהי הצרצרים שיהקתי גיהקתי בחוסר חן מוחלט וכמעט טבעתי בכוס מיץ צוף שלי חחחחחחחחחחחחח הסיפור שלך העביר במחי יד את כל היום המתיש שלי שולחת לך שקית של כוכבי אושר וד.א. מי אמר שאתה חייב לשחות?? אולי אלמד אותך לעוף במקום
רק טוב!!!

דניאלה1311

Active member
מנהל
תודה רבה על קבלת הפנים המדהימה של מנהלות הפורום וההתחשבות העצומה בקורבנות החדשים כדמוגמא לזו המונחת על הסירה, שיוווו אני נשארת בפורום, מתי אפשר לקבל עליו סיבוב? אני לא אוהבת משקאות קרים דרך אגב רק משקאות חמים. אז בלי קרח, תודה.

אין בעד מה דניאלההה

נשמח לראותך כאן אצלנו ומייד מגישה לך כוס מיץ צוף חם בטעם אמממממ סודי בהחלט
רק טוב!!!

דניאלה1311

Active member
מנהל
בטעם סודי??? המממ מיץ שב"כ???? תודה בכל אופן, ספרי לי מנהלת יקרה במה אוכל לתרום לפורום? ואעשה זאת בשמחה.

דניאלה כפרה שלי../images/Emo24.gif

את לא מרגישה שאת מגזימה? נותנים לך אצבע,ואת רוצה את כל היד. יש פה מינהלת חמודה שהגישה לך מיץ, בונבונים וצו'קריות,ואת מתפנקת ורוצה רק שתיה קרה ובקלאוות,ועוגיות,וגם נענע.... ואני עוד בקשתי מגיברת מנהלת לעשות לך הנחה. תכנסי אלי למשרד על הבקר!! אני רוצה לדבר איתך על זה, את מכירה את הנוהלים,כלומר את לא חייבת לבוא לבושה.....

דניאלה1311

Active member
מנהל
אוי לבושה.... עכשיו תנקד את זה קונני שלי. שאבוא אליך אוי לבושה או אוי לבושה, חחחחחחחח אני תבוא אליך לבושה אבל גם ערומה איך זה? רק מה אין לי סבלנות לעמוד בתור, אפשר להכנס בלי תור? רק לשאלה? ולא אני לא מגזימה, אם כבר שיפנקו אותי אחרת מה כל החכמה. אני גם אפנק בחזרה, אני מבטיחה.

חחחחחחחחחחח

איך לא חשבתי על זה??? מיץ שב"כ חחחח נשמע לי משו משו. ובכן יש לי כמה טעמים סודיים אבל הם ממש טעימים. בא לך פופכוכב למשל?? אמממ בטעם חמאה מלוחה וקורט תות גינה
ואת תוכלי להוסיף לנו במה ובאיך שתבחרי לך רק טוב!!!

דניאלה1311

Active member
מנהל
התפריט שאת מציעה מאד נראה לי מינהלת נכבדה. יש לך ממש מטבח גורמה. אני אסיים מה שעושה ובאה לשבת בגינה שלך. אפשר לעשות פיקניק מחר יש שביתה.

ובכן דניאלההההה

בטח שאפשר לבוא לגינה ולא צריך שביתה בשביל זה יש תפריט עשיר ומגוון. הדלת של המטב תמיד פתוחה לפעמים רק החלון ואפשר להכנס על השיש יש תמיד עוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים במקרר יש תמיד מיץ צוף ואת השאר לא מגלה איפו יש
חחחחח רק טוב!!!

למעלה