אלוף האלופים של WCW-טריפל ט'רת

mortis

New member
פלייר

כמו שהוא עזר לבנות את WCW בשנות ה80 המאוחרות וה90 המוקדמות ככה הוא גם עזר להרוס אותה בשנות ה90 המאוחרות בכך שהוא לא הסכים לזוז הצידה ולתת לצעירים ממנו חלק מאור הזרקורים ותנחשו מה? הוא עדיין לא מוכן לחלוק את האור הזה מצטער עם לא ימצא חן בעייני מישהו שאני בוחר בו אבל זו דעתי

Kuroi Tenshi

New member
מה?!

איזה אור זרקורים הוא לא חלק עם הצעירים? פלייר לא היה גורם ב-creative של WCW בסוף שנות ה-90' (אני לא חושב שהוא עודד נשיקה בין בישוף לאשתו בשידור חי, או את אשפוזו בבית משוגעים), ואף העיד כי הוא שנא את מה שהלך שם בשנים האחרונות לקיום הארגון. להגיד דבר כזה על פלייר כיום זה בכלל לא ייאמן- פלייר תפקד בשנים האחרונות כמנג'ר/לקקן עבור טריפל אייץ', עבור רנדי אורטון ועבור באטיסטה. שניים מהם כוכבים צעירים שאני לא בטוח אם הגיעה להם הדחיפה בשלב כזה מוקדם בקריירה שלהם. כן, הוא עוד לא רכב אל השקיעה- אבל כך גם טרי פאנק, שהיה אגדה עוד בימיו של פלייר בטופ של ה-NWA. וכל אחד מהם לחוד בנה יותר כוכבים צעירים מאשר שון מייקלס, ברט הארט והאלק הוגאן גם יחד.

mortis

New member
זה עוד בעיה

בסוף שנות ה90 במקום לקחת יוזמה ושליטה כמו שאני בטוח שהרבה צעירים ציפו שהוא יקח הוא פשוט נתן להכל להימשך וממש שם !!#%! על הכל זה מראה מבחינתי על זלזול באירגון במיוחד עם הוא העיד שהוא שנא כל מה שהלך שם ..עם הוא שנא הכל אז למה הוא לא ניסה לשנות ? אני מסרב להאמין שהוא לא הצליח כי היה לו הרבה כח הוא כנראה לא השכיל או לא רצה לנצל אותו לטובת העסק. וזה לא משנה כמה פלייר יפסיד וכמה ילקק לHHH באטיסטה או אורטון העובדה היא שהוא כבר מבוגר מדי והוא תופס מקום ברוסטר מקום שאפשר היה להביא מתאבק שעדיין יכול להיתאבק ולא חסרים כאלו אז מבחינתי הוא עדיין נטל ודרך אגב הנושא פה הוא WCW לא WWE אז החלק האחרון לא כל כך רלוונטי אבל רציתי לענות עליו בכל מקרה ודרך אגב אני דיברתי לטובה על טרי פאנק? גם הוא צריך לפרוש לפי דעתי אבל הוא לא מופיע כמעט באמריקה (אולי אפילו בכלל לא) אז הוא לא רלוונטי כרגע

Kuroi Tenshi

New member
הוא לא יכל.

פלייר העיד שוב ושוב שלא היה לו את הכח הפוליטי שאתה מאמין שהיה לו בתקופה הזו. בדיעבד הוא אמר שהוא שנא את התקופה הזו, כי WCW תחת בישוף/רוסו/whoever הרסה את כל שהיא נבנתה עליו, שזה פלייר, שזה רייס, שזה פאנק, סטימבואוט ומגנום TA. כאן המקום להזכיר שפלייר היה כ"כ לא פופולרי עם הנהגת WCW בסוף שנות ה-90', שב-1998 הם *תבעו* אותו כי הוא החמיץ הקלטה של ת'אנדר. בעניין ההווה, פלייר מתפקד כיום בכ-90% מהזמן כמנג'ר, אז פרישה שלו לא באמת תפנה מקום בשביל מתאבק אחר. פלייר כמתאבק נותן אובר לכל מי שמולו כמעט, וזה משהו שאין אגדה ב-WWE כרגע שיכולה, או מוכנה (מייקלס, הוגאן), לעשות. ובעניין חוסר הרלוונטיות של ההווה, הגבתי על זה שאמרת "ותנחשו מה? הוא עדיין לא מוכן לחלוק את האור הזה ".

mortis

New member
בכל מקרה

פלייר צריך לפרוש ובכל מה שנוגע לכך שלא היה לו הכוח הפוליטי אני מצטער אבל אני לא קונה את זה בן אדם בקליבר שלו עם היסטוריה כמו שלו השפעה כמו שלו ושכל הקהל מאחוריו לא יכול להגיד שלא היה לו כח פוליטי ברמות גבוהות הוא יכל לעשות יותר ..הרבה יותר אני באמת מאמין בזה

למעלה