אלון דה לוקו - פשוט המשך כך !

mix drix

New member
אלון דה לוקו - פשוט המשך כך !

אתה מתלהב וזה טוווווווווווב ! זאת ההצלחה !!!!!!!!! מה שיוצא מהלב נכנס אל הלב - רק שמור על רמה ! אל תזבל אל תנבל ואל תלכלך את פיך במילים גסות - זה רק הורס (ראה זבלימינאל איך הם מלכלכים את הפה שלהם וחבל - פשוט חבל בעיניי (סליחה באזניי שיר עם גסויות זה לא אמנות זו הרסנות ) כייף לשמוע את השירים שלך כשהם יוצאים ממך לא ממישהו אחר כי מרגישים את הנשמה שלך את ההתלהבות - אתה טוב )

שנה עד שאתה סוגר סוגריים

אין שום דבר רע בניבול פה ניבול פה יכול להיות משהו חזק ואומנותי יותר מכל מה שאמר אלון כמובן שסתם לקלל כמו מפגר זה טיפשי אבל תסתכל רק על הכינוי שלי הטיפש על הגבעה שיר של הביטלס כל כך חזק והוא לא היה אותו דבר אם היו קוראים לו הבנאדם שעושה הרבה טעויות או הבנאדם הבודד שלא הסתדר עם החברה על הגבעה האמת שהדוגמא הכי טובה שאני יכול לתת זה לאביב גפן שלפני יותר מעשור צרח שאנחנו דור מזויין גם הצרחה וגם הביטוי יותר חזק מאמא אני אוהב אותך או אם תתני לי אז אני אהיה איתך תחשוב זה גסות..זה גס...זה חזק כשאתה אומר מילה גסה פתאום כולם שותקים ומקשיבים יש בזה משהו נורא חזק ואומנותי זה תופס אחושילינג ולא צריך לנדות סתם מילה מילה זו מילה אלו אותיות הם לא אומרות כלום אין דבר כזה מילה רעה יש משמעויות וכוונות וזה משנה הכל וזה לא פורום אלון דה לוקו וזה דבר אחד להליל בנאדם שכזה בפורום פעם אחת אבל חרשת

mix drix

New member
בהקשר של מה שכתבת...

ציטוט מתגובתך: "... מילה מילה זו מילה אלו אותיות הם לא אומרות כלום אין דבר כזה מילה רעה .." מה עם : החיים והמוות ביד הלשון ? אה ? יש לך מושג מה מילה אחת יכולה לעולל ? אבל עזוב לא זה הויכוח פשוט שמעתי שיר שלו במקרה ברקע כשהייתי בקניות והיה לי ממש כייף לשמוע את השיר שלו מה רע ? ובקשר לגסויות בשירים : לדעתי האנשים שמדברים גסויות ומילים בוטות אם זה בשפתם היומיומית ואם זה בשירים לא עושים לי טוב - לדעתי הם לא ג'נטלמנים הם גסים ומגעילים - זהו !

למעלה