אלון או מישהו שמבין בטקילה

איזה תמורה ואיזה מחיר? ../images/Emo13.gif

מה המחיר, ומה אתה מחפש? אתה מחפש טקילה לשתות נקי, אז אני בספק אם כדאי דורנגו. יכול להיות שאני טועה, אבל נדמה לי שדורנגו זהב זה לא רפוזדו אלא חובן-אבוקדו, כלומר זה טקילה בלנקו שהוסיפו לה צבע שתיראה מוזהבת. אם זה אכן רפוזדו, כלומר קצת מיושן, אז תלוי מה המחיר.

85 ש"ח +----

כן ולשתות נקי האם יש משהו אחר (כוונה לטקילה לשתיה נקי) בסכום כסף זהה או עד ל 100 ש"ח

MEIMIS

New member
אההההה.... מה פתאום!

דורנגו.. תשתש בזה לקוקטיילים... זה תזקיק שמופק מטקילות בטעם טקילה... זה לא אומר שהוא טקילה טקילה לשתות נקי תשתה רק מרמה של קוארבו גולד

MEIMIS

New member
69 שקל...

וזה לא טקילה לפי מה שהבנתי.... וזה מעורבב מטקילות בלנקו עם צבע.. כן..

לא טקילה, כלומר לא מקסיקני?

יען תהילה/כהילה/דורנגו זה אותו דבר והיינו הך? אם זה *טקילה* בלנקו עם צבע, אז זה עדיין טקילה, אבל לא רפוזדו.

MEIMIS

New member
דבר עברית למען השם :)

אוקיי אני מסתכל עכשיו בבקבוק מאחורה ורשום מכיל: כהל דגנים, טקילה, חומרי טעם וריח, צבע מאכל Caramel e150 והם אפילו לא מתביישים על התוית לרשום caramel color added חוץ מזה שזה גם בוקבק בארה"ב..

כנראה שזה באמת לא רציני.

הביקבוק אגב לא קריטי, העיקר זה איפה זה יוצר. אם רשום טקילה כאחד המרכיבים כנראה המשקה עצמו הוא אינו טקילה אוטנטית ממקסיקו. ולתרגום מה שאמרתי קודם
-- רפוזדו - דרגת הטקילה הבינונית - מעל בלנקו (לבן) ומתחת לאנייחו ("ישן", יישון של 3 שנים) יש הרפוזדו ("מנוחה"/"נינוח" יישון של 3 חודשים אם זכרוני לא מתעתע בי). "חובן אבוקדו" זה טריק שיווקי שקוארבו המציאו -- לוקחים בלנקו, שמים אותה באותו בקבוק בדיוק כמו הרפוזדו, צובעים עם קרמל, וכותבים למעלה במקום "רפוזדו" -- "חובן אבוקדו". רוב האמריקאים לא מבינים/רואים/יודעים, וקונים את זה

לך על בלנקו

אני מניח שאפשר למצוא בלנקו אמיתית סבירה במחיר הזה... לא יודע איזה, כי אני לא מכיר מחירים כל כך. נסה לבדוק מחירים של סאוזה בלנקו.

למעלה