אלוהים ואני תינינו אהבים אתמול

אלוהים ואני תינינו אהבים אתמול ../images/Emo3.gif

המקום: בית משפט לעיניני משפחה הענין: בקשה שלו לבטל את ההליך בהוצל"פ השופט: אחר (כי שלנו בחופשה) בקיצור,,,,,,,, השופט ירד עליו שהוא מקזז מהמזונות שלי 750 ש"ח עבור הלוואות משותפות, בזמן שמהחשבון שלי יורד כל חודש 800ש"ח על הלוואה שלקחתי בזמנו, בזמן שהחצוף אמר לו שהמשכורת שלו נמוכה, ביקש השופט את התלוש שלו ונכנס בו על זה שהוא יכול להקפיא את כל תוכניות החסכון שיורדות לו מהתלוש, ולשלם את מה שצריך "עבור הילדים שלך!!!!, ומה אתה חושב? שהיא לקחה בזמנו את ההלואה מהחשבון שלה והפקידה אותו בחשבון בשוויץ???????????" ההוא גמגם ולא ידע מה לענות, אבל בכל פעם שענה וניסה להגן על עצמו, השופט ירד עליו עוד יותר, ש"במקום לחשוב על עצמו ועל איך להוריד לי מהמזונות, שיחשוב על ילדיו שיוכלו לחיות בכבוד,ולא בדוחק כי אבא שלהם מנסה להתנער מהאחריות שיש לו" ולא רק זה, כל מה שקיזז בחודשים האחרונים, הוא מחויב לשלם ב-2 תש' החל מהחודש, וגם הקיזוז עצמו הופחת, במקום 750 ש' רק 350 ש'. אחחחחחחחחחחחחח יצאתי משם עם הראש למעלה,תוך שאני מזמזמת לעצמי "כי אני חזקה, כמו שרק אשה אוהבת...." כשעברתי את העו"ד שלו ואותו, שמעתי אותו אומר בלחץ לעו"ד שלו, איך ישלם את זה, כי ההליכים בהוצל"פ לא בוטלו על פי החלטת השופט. כמה שאני שמחה, כמה שאני שמחה, כמה שאני שמחה !!!!!! והעו"ד שלי? התנהג אלי בצורה אנושית, וייצג אותי בכבוד. אז אני שמחה פעמיים. יש אלוהים נשר'קה???? יש לי ת'כווצות!!!! אחחחחחחחחחחח איזה בוקר

../images/Emo124.gifסופי

יש אלוהים והיא דואגת לך שם מלמעלה
כי את חזקה, כמו שרק אשה אוהבת..... בהצלחה גם בהמשך

ג ל י 2

New member
אני כ"כ שמחה בשבילך ../images/Emo127.gif

כמה טוב שיש אלוהים ולפעמים גם צדק!

d n n a

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

רק ההצלחות בבית המשפט שבהם קלטתי באופן מאוד ברור שהאידיוט מקבל על הראש ואני זאת שמתפקדת בסדר. החזירו לי את החיוך והאמונה בעצמי!!!! הרי 17 שנה שמעתי כמה שאני זבל והיתי צריכה לראות את השופטת יורדת עליו ומסכימה עם כל מילה שלי כדי להחזיר לי את כבודי האבוד! המון הצלחה בהמשך!!!!

אחחחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo3.gif

איזה נחת. אושר ריגעי. מואהההההההההההה לעולם

t o t a l

New member
דברייך מקוממים מעט

אני באמת שמח שהדברים מתחילים להסתדר לך ושהשופט פסק לטובת ילדייך. יודע שעברת תלאות לא פשוטות. יחד אם זה, קראתי אותך וחייב לומר שנראה כאילו את יותר שמחה מכך שהוא נדפק מאשר על הצדק שנקבע. אם אני טועה, מתנצל מראש

נו טוטאל

אחרי מסכת יסורים עם אחד כזה חלק מהסיפוק זה שימחה לאיד.... ואני מאוד שמייח שככה נדפק ואולי השופט יכול עוד קצת.....

טוטל יקירי, אני אוהבת אותך ואתה

יודע שאני אוהבת, אבל חייבת לצאת חוצץ הפעם, מכיון שאני מכריזה בזאת קבל עם ופורום שאכן "אני שמחה שהוא נדפק!!!!!" וכמו שאתה יודע את מה שאני עוברת בחודשים האחרונים ועדיין עומדת על שתי רגליי ועם בריאות נפשית תקינה (תלוי איך מסתכלים על זה). זה לא פשוט להיות באולם של הרבנות שבו הוא מכריז ומצביע על הכיפה שלו ומבקש שלום בית רק כדי לעכב את מה שהוא צריך וחייב לשלם לי. זה לא פשוט להיות באולם בית המשפט לעניני משפחה שבו הוא קם ומצביע (שוב) על הכיפה שלו, ומכריז שהוא קצין ב..... כאילו שהפרמטרים שלו האלו יעזרו לו באי התשלומים בהם הוא חייב. הוא בכל הזדמנות מנסה שלא לשלם, וגם מהמזונות הוריד סכום לא קטן למרות שהעוד לא היתה פסיקה של שופט, מן ראש קטן כזה. בזמן שהראש הקטן הזה, הורס עתיד גדול לילדים שלו. אני לא אפרט לפרטי פרטים איך אני מתמודדת ביום יום ובעזרת מי. אבל אתמול כשראיתי את השופט יורה לכיוונו את כל מה שאמר לו והוכיח אותו שהמשכורת שלו נמוכה, לא בגלל שהוא משלם לי את המזונות המגוחכים האלה, אלא שמהתלוש שלו יורדים תש' לחסכונות דיור,לימודים,אוטו, ועוד כמה וכמה. אתה מבין טוטל????? אתה מבין עכשיו למה אני שמחה??? מכיון שהוא לא חושב על הילדים שלו בת'כלס, הוא מרפד את עצמו ואת העתיד שלו בזמן שאני צריכה לשבור ת'ראש בכל תחילת חודש עם תש' שונים ומשונים שבחלקם אני משלמת חובות שלו. ב'נת??? כן, אני שמחה שבית המשפט הראה לו את המציאות הנכונה, ולנקמה אין מקום כשיש ילדים באמצע. מואהההההההההההההה אתה יודע טוטל (מקווה בכל אופן)| שברור לך שאני לא אשה רעה ושאני לא מחפשת נקמות ולא מחפשת לעשות לו צרות, איך אומר השיר "תנו לגדול בשקט בערוגת הכפר" זה מה שאני מבקשת בסך הכל, לי ולילדים המקסימים שלי ושלו.

שמח בשבילך

אבא שמתנער מהמחויבות שלו כלפי ילדיו הוא חתיכת מניאק.זה לא חכמה להביא ילדים ולזרוק אותם.ואם הוא חושב שבזה שהוא משלם מזונות פה נגמרו חובותיו כלפם אז הוא לא אבא.אני,למרות המזונות שהייתי משלם הייתי קונה לילד הכל.למרות ההתנהגות הנבזית של אימו כלפי והמשחקים המכוערים שלה. גבר כזה צריך להבין שהוא לא דופק את האישה בהתנהגות שלו אלא את הילדים וזה עוד יחזור לו כמו בומרנג לפנים. בכל מקרה אני שמח בשבילך.ומקווה שהסיוט הזה יסתיים בשבילך כמה שיותר מהר.

אז זהו שהבנתי שאם אני רוצה לדעת

מה קרה אתמול אבוא לכאן ואתעדכן יופי חברה יקרה שלי סליחה אחותי האהובה הכל יסתדר העיקר החיוך הנצחי על פניך היפות
פנינה

יערית

New member
כנראה סופי

ששינוי של שופט אכן עזר במיקרה שלך ובהרבה מיקרים אחרים. לפעמים נקודת מבט של שופט שלא "לש" את החומר יכולה לגרום למהפך.שמחה עבורך

naama78

New member
../images/Emo141.gif

שמחה איתך, בשבילך, בשביל הילדים.. שמחה

למעלה