אלוהים-האנשים לא לומדים..!!!

scarlett 1

New member
מה שיש את עניין

ההכשרה שהזכרנו כבר. אי אפשר פשוט להעיף מישהו ולהעלות מישהו מהנוער במקומו. צריך להכשיר מישהו מהנוער לרמה שלנו. זה לוקח זמן.

scarlett 1

New member
לנמני לא הייתי

נותנת חוזה לשתי דקות. הוא כמו מדריך בקייטנה בבביל ת"א, הוא משפיע רק על המורל וזהו. לא עושה חוץ מזה יותר מידי טוב.

הוא לא אמר נימני, הוא אמר "ימני"

הוא התכוון שהוא יהיה יותר טוב מגרייב,רק חבל שהוא ימני ברגל ולא שמאלי.

scarlett 1

New member
באמת? איזה קטע

אני חזרתי עכשיו מרוק עצמאות. לא ישנתי כל הלילה, אני מחוסלת מעייפות. תסלחו לי...

patito ƒeo

New member
חבל ../images/Emo107.gif

שחקן גרוע, בזבוז כסף

dudster

New member
בשישים אלף דולר לעונה

יכל להחזיר את קייסי או להנפיץ את קלמי סבן אבל מה קשור גראייב

להחזיר את קייסי?

קייסי שנתיים שיחק כמו עגלה עם גלגלים מפונצ'רים וסוס עיוור,וזה היה רק בחסד ולא בזכות,כי לא היה מי שיחליף אותו. חוץ מזה,שקייסי עזב את מכבי חיפה בשביל כמה גרושים נוספים בהפועל פ''ת!

לא מסכים..

מגיע לקייסי להרקב בתחתית,גם אם הוא יהיה הרבה יותר טוב ממגרשווילי,לא הייתי רוצה שהוא יחזור. עוד סתם שחקן שכ''כ אהבתי,הערצתי,והוא היה לי כמודל חיקוי(מבחנת משחק כי הייתי מגן שמאלי),ובשנתיים הוא הצליח להרוס הכל,ולגרום לי לשנוא אותו יותר מתמיד.

קייסי לא העלה אותנו לליגת האלופות

כל 11 השחקנים שיחקו העלו אותנו לליגת האלופות. אגב,בחצי השני של העונה קייסי התפרק ושיחק כמו(ושוב אני חוזר על עצמי) ע-ג-ל-ה. תפסיקו לתת לקייסי חסד נעורים,הוא עזב אותנו בשביל כמה גרושים,וגם אם הוא היה מוכן לשחק בפחות כסף הוא עדיין לא היה שווה את זה כי היום הוא סתם גרוע.

AKAK

New member
לא...

סביר להניח,שהיה מקבל איזה אדום על כלום או שהיינו סופגים גול טיפשי בגללו.

AKAK

New member
שנאבד את האליפות,אז רוני לוי ילמד

אולי,שהיה עדיף להשקיע בנוער בגביע הטוטו ולא לתת למשולש האסון לשחק,אם יש ברירה לתת לנוער לשחק. אך עד שזה לא יקרה,הוא לא ילמד כנראה ושוב פעם לא נגיע לאלופות באירופה בגללם...

למעלה