אלה לגבי החלמת חתולה לאחר עיכור

m0rena

New member
אלה לגבי החלמת חתולה לאחר עיכור

לפני 4 ימים חתולה עברה עיכור. בסכ"ה נראה שמתאוששת יפה, רצה ואוכלת. דבר שעכשיו הדאיג אותי מאוד הוא כשבדקתי את אזור הצלקת שמתי לב שאמנם החתך נראה תקין, אך באיזור העליון של החתך ישנה התקשות , מעין ג'ולה בצורת כדור, בולטת בכותר כ-2 ס"מ. לא נראה שהחתולה כאובה או סובלת. האם מישהו נתקל במצב דומה לאחר העיכור? ממה זה יכול לנבוע?האם הדבר נורמלי? כבר התחלתי לחשוד דאולי לא תפרו משהו טוב או שכחו משהו בפנים.... כמובן שאפנה לוטרינר, אבל לפני כן הייתי רוצה להתייעץ איתכם, אולי מישהו מכיר את המצב מנסיון החתולות שלכם? תודה מראש

תופעה מוכרת

אבל תמיד כדאי בכל שאלה שמתעוררת בעקבות עיקור או כל פרוצדורה אחרת אצל הוט' לפנות אליו ולברר את הענין ולקבל תשובה מוסמכת, אני מניחה ששילמת מספיק כסף בשביל "להטריד" את הוט' כשמשהו נראה מדאיג... למרות שבעבר כששלחתי חתולים לעיקור דרך העיריה התקשרתי לוט' המעקר וביררתי וקיבלתי התייחסות גם כשלא שילמתי כלום. החלמה מהירה לחתולה

m0rena

New member
תודה רבה

אני בהחלט אתקשר אליו, אני רק משערת שיגיד שטלפונית לא יכול להגיד כלום וירצה לראות את החתולה, ולא רציתי לעשות לה סטרס נוסף עם הביקור לוט', אך אם את אומתרת שזאת תופעה מוכרת אולי גם הוט' יוכל לאשר זאת בלי לראות את החתולה. שוב תודה

m0rena

New member
עוד שאלה קטנה

הנפיחות אמורה לרדת ,נכון? כמה זמן זה לוקח בערך (שוב, מנסיונך...) תודה

למעלה