אלדד תרגיע את החבר הסרדין שלך

אםאם.

New member
אלדד תרגיע את החבר הסרדין שלך

אחרת תהיה פה מלחמה ושאני אומר מלחמה אני אשתמש בכל הכלים (עד עכשיו היתי רגוע)

אבי מ.

New member
יוסי,מצטער-אבל פוגס פשוט מדבר שטויו

חבר´ה-התקציב של האקה הוא 1.5 מליון $!!! זה פחות מראשל"צ,אל מה אתם מדברים? עזוב,ניצחתם ,יופי-אבל לעשות מזה הישג?דחיל ראבאק? התקציב של באשיקטש כשהם פגשו אותנו היה 30 מליון$,של ברוז´ 19 מליון $. ודרך אגב,גם אתם עברתם את פ.ס.ז´ בגלל שערי חוץ כיוון שאם בכיון לא היה מבקיע בצרפת-הם היו עולים בזכות כבישת 2 שערי חוץ. ואת פארמה לא עברתם,למרות שניצחתם שם.

אין לך מושג...

את פריס עברנו כי ניצחנו אותם בבית, ברור שבניון הבקיע בחוץ..... ואם רוסו לא היה מבקיע בחוץ לא הייתם עולים, איזה אידיוטיות..... ועובדה שפארמה זה ההישג הגדול ביותר של קבוצה ישראלית באירופה.. אה חוץ מזה שאתם הייתם ענקים מול ולנסיה והפסדתם רק 4-0

הפסד = הישג ../images/Emo35.gif איזה לוזר...

מול וולנסיה זה לא היה הישג. מול בשיקטאש וברוז´ כן. אגב, אני לא רוצה לתרץ, אבל כולם שוכחים שבהפסד 3:0 לאיאקס שיחקנו בלי ג´ובאני רוסו ודימה אוליאנוב...

הייתי במשחק

תבין, אייאקס קירקסו את האמאמאמאמא שלכם..... הם יכלו לנצח אותכם 10-0 אם הם רצו אבל כבר אחרי הדקה ה10 שהם הובילו 2-0 הם התחילו להשתעשע ולנוח... ואלדד תחפש שנייה את ההרכב של פארמה במשחק ההוא...ותביא את ההרכב של ברוז או בשיקטאש אז... ואל תשכח שברולין כבש בקריית אליעזר בדקה ה93 מטעות בהגנה, היינו קרובים מרחק צעד מסנסציה..... ואלדד אתה פה ולא מוחק את כל מה שסרדס עשה ואמר? בושה

אני לא מוכן להיות קבלן בקשות...

אתה רוצה להיות מנהל הפורום
אתה מוזמן להחליף אותי. ואגב, גם אני הייתי במשחק מול איאקס וזה שהם שלטו זה לא גורע ממה שאמרתי.

יואב.ט

New member
אולי אני אחליף אותך? ../images/Emo8.gif

אני מתחיל להתגעגע לניהול הפורום. (הכל נאמר ברוח טובה כמובן...)

אני לא סובל בתפקיד...

אם כי גם לא כבול אליו... אם האנשים כאן יירצו אותך כמנהל, אין לי בעיה עם זה.

לא שלטו

הם קרעו אותכם... הם יכלו לנצח 50-0 ואז עדיין ה1-0 היה הישג ענק נכון? קבלן בקשות אה....... בן אדם קורא לאיש אחר מהפורום פלשתינאי זה הזמן לצנזר, או שאתה לא יודע איך?????

אבי מ.

New member
בן,תחשוב שניה-בסדר?

בא נגיד שבכיון לא היה מבקיע בפריס,והייתם מפסידים 1-0 קטן. ומנצחים כמו שהיה 3-2 גדול. מי היה עולה? תחשוב שניה,בסדר. דרך אגב הניצחון על פארמה הוא לא הגדול ביותר לדעתי,כיוון שפשוט לא עברתם

אבל הוא כן הבקיע!!

בוא נגיד שרוסו לא היה מבקיע בבשיקטאש והייתם מפסידים 1-ם וגומרים בתיקו 0-0 מי היה עולה?? תחשוב שנייה, אה ובוא נגיד שאם שפירא לא היה סרדין ניגרי......לא לא מצליח לדמיין את זה

כסף? מה כסף קשור???

התקציב של בית"ר עונה שעברה היה גדול משל שטורם גראץ יריבת הפועל תל אביב, זה עושה אותם טובים יותר?

אםאם.

New member
אבי אני מדבר על ההודעה למטה

עם תמונה של מחבל מכוסה בסדין ירוק תראה ותגיד לי שאני טועה?

לסרדין מותר הכל כי יש פה משהו מסריח

מנהל הפורום צריך להיות אובייקטיבי....... אם הייתי שם תמונה של שפירא מרים את היד בתנועה נאצית ומחזיק דגל של גרמניה הנאצית כולם היו בשוק מוחקים את זה ישר ועושים אלף הודעות חינוך... אבל כשבן אדם מבוגר עושה את זה? זה בסדר??????? מאיפה אתה כותב,סרדס? אברבאנל???????

למעלה