אלביט מדיקל אגח ג

• פותח הנושא yel5
  • פורסם בתאריך

yel5

Well-known member
שוקל בחום לרכוש את אלביט מדיקל אגח ג. אגח להמרה. כרגע שער המניה גבוה סביב 5%. אם מדיקל ישיגו פריצת דרך בחודשים הקרובים (עד מועד המרה סופי ב 02/22), נוכל להמיר ולהיות שותפים. לא ישיגו? נפסיד אחוזים ספורים. סיכון מושכל.
דעתי בלבד

משקיע88

Well-known member
גישתך הגיונית בעיני. יש עוד אלטרנטיבה, והיא להשקיע במניות אלביט הדמיה. היא נסחרת מתחת לNAV, ולדעתי בתסריט של מימוש נכסי אלביט מדיקל ואפילו פדיון כל האג"ח היא תיהנה ממזומנים ושלד בורסאי, ואולי אפילו ממאבק שליטה. כמובן שהסיכון באג"ח נמוך יותר.

Reem88

Well-known member
האם יש צפי לפריצת דרך עד 03/22? משהו כמו אישור FDA לחברות הבנות או סיום ניסוי כלשהו?

yel5

Well-known member
מחזיק הדמיה משער 405.
קנית האגח תביא בתרחיש מימוש למניה לחשיפה מלאה ל 2 חברות הביוטק.

משקיע88

Well-known member
כל הכבוד! אצלי החוויה באלביט הדמיה ופלאזה מעורבת. באלביט הייתה השקעה מעולה באג"חים ששילמו הרבה יותר מפארי ובאג"חים של פלאזה הפסד צורב.

yel5

Well-known member
כל הכבוד! אצלי החוויה באלביט הדמיה ופלאזה מעורבת. באלביט הייתה השקעה מעולה באג"חים ששילמו הרבה יותר מפארי ובאג"חים של פלאזה הפסד צורב.
תודה. עדיין מחזיק כבד באגחי פלאזה.
1. מעריך שתחול חלוקת כספים בקרוב ממכירת הקרקע בהודו. יהנו ממנה מחזיקי הדמיה וגם פלאזה.
2. אם תתממש עסקת קאסה רדיו עם אפריקה נכסים נראה באגחים כמה עשרות אגורות. אני אופטימי. רק שאלה של זמן.

משקיע88

Well-known member
מקווה שאתה צודק. הרבה מים זרמו בנהר הדמבוביצ'ה בזמן שאני ממתין לעסקת קאסה רדיו...

משקיע88

Well-known member
רק דיברנו והודיעו עכשיו על אסיפה ב 13.07.21 בנושא קאסה רדיו. אולי חדשות משמחות??
אם אני זוכר נכון דובר על סכום של 20 מליון אירו בשלב ראשון, ואח"כ עוד סכומים עד 60 מליון במצטבר. הסכומים הנוספים אמורים להיות משולמים בעוד שנים, אבל גם המקדמה היא תשלום נכבד. תוקף ההצעה הוארך עד סוף השנה הנוכחית.

yel5

Well-known member
אם אני זוכר נכון דובר על סכום של 20 מליון אירו בשלב ראשון, ואח"כ עוד סכומים עד 60 מליון במצטבר. הסכומים הנוספים אמורים להיות משולמים בעוד שנים, אבל גם המקדמה היא תשלום נכבד. תוקף ההצעה הוארך עד סוף השנה הנוכחית.
אתה צודק, אך הסיפור כרגע שונה. באסיפת האגח האחרונה דיברו על תביעת ענק שקשורה לממשלה הרומנית שעשויה להיפרס על פני תקופה ארוכה. יעוץ שקיבלה החברה דיברה גם על אפשרויות פשרה מייגעות. בקיצור, אולי לפנינו עדכון שקשור לתביעה. אני כותב על סמך זיכרוני.

משקיע88

Well-known member
אתה צודק, אך הסיפור כרגע שונה. באסיפת האגח האחרונה דיברו על תביעת ענק שקשורה לממשלה הרומנית שעשויה להיפרס על פני תקופה ארוכה. יעוץ שקיבלה החברה דיברה גם על אפשרויות פשרה מייגעות. בקיצור, אולי לפנינו עדכון שקשור לתביעה. אני כותב על סמך זיכרוני.
פסיכולוגית כבר מחקתי את ההשקעה באגח פלאזה, כך שכל תקבול מבחינתי הוא מתנה. זאת למעשה כמעט ההשקעה הוותיקה ביותר באגח שאני מחזיק וכבר התרגלתי שהיא מופיעה בתיק...

Reem88

Well-known member
האם יש צפי לפריצת דרך עד 03/22? משהו כמו אישור FDA לחברות הבנות או סיום ניסוי כלשהו?

Reem88

Well-known member
המחיר קופץ ב 16% ויש ממתן תנודה, לא רואה חדשות בשום מקום אחר.

למעלה