אלביט הדמיה..

מצב
הנושא נעול.

omry3330

New member
אלביט הדמיה..

אלביט הדמיה..
אבקש חוות דעת על קניה כדאי? לפי מה שהבנתי היא מניה חמה עם המלצת קניה תודה למגיבים

dw2322

New member
תזהר ממניות "חמות"

אלביט הדמיה..
אבקש חוות דעת על קניה כדאי? לפי מה שהבנתי היא מניה חמה עם המלצת קניה תודה למגיבים
תזהר ממניות "חמות"
מה ש"חם" עלול להתקרר ואז אתה לא רוצה להיות שם כשזה קורה. אלביט הדמיה זו חברה מעניינת, תוכל להריץ עליה חיפוש מתקדם ולמצוא דיונים קודמים, אולם אם עלייתה בתקופה האחרונה קשורה לעסקי קזינו עתידיים אז יש פה בעיה, וראה שרשור קודם בעניין, על החתול בשק של זיסר. אם אתה מתעניין בהם בגלל הקזינו אז אציע לך להעיף מבט גם על מילומור וקווינקו, שלדעתי יותר אטרקטיביות בסקטור הזה, מתומחרות בנוח, והן גם לא "חמות", וזה טוב מאד בימים כאלה. הנ"ל אינה המלצה לפעילות בני"ע, הכותב מחזיק בני"ע מילומור וקווינקו

dw- במפולות בבורסה אין מניות חמות

תזהר ממניות "חמות"
מה ש"חם" עלול להתקרר ואז אתה לא רוצה להיות שם כשזה קורה. אלביט הדמיה זו חברה מעניינת, תוכל להריץ עליה חיפוש מתקדם ולמצוא דיונים קודמים, אולם אם עלייתה בתקופה האחרונה קשורה לעסקי קזינו עתידיים אז יש פה בעיה, וראה שרשור קודם בעניין, על החתול בשק של זיסר. אם אתה מתעניין בהם בגלל הקזינו אז אציע לך להעיף מבט גם על מילומור וקווינקו, שלדעתי יותר אטרקטיביות בסקטור הזה, מתומחרות בנוח, והן גם לא "חמות", וזה טוב מאד בימים כאלה. הנ"ל אינה המלצה לפעילות בני"ע, הכותב מחזיק בני"ע מילומור וקווינקו
ומניות פחות חמות. תמכור את האחזקות שלך במילומור וקווינקו ותחסוך לעצמך הפסדים צורבים בעתיד במפולת המתקרבת.

ZION

New member
מוריס בשנת 1973 אפילו לא חשבו עליך

ומניות פחות חמות. תמכור את האחזקות שלך במילומור וקווינקו ותחסוך לעצמך הפסדים צורבים בעתיד במפולת המתקרבת.
מוריס בשנת 1973 אפילו לא חשבו עליך
בשנה הזו פרצה מלחמת יום הכיפורים ובגלל זה נפלה הבורסה אם אתה צופה מלחמה בהפתעה,, נו מילא,, אבל השוק עלה מסיבות כלכליות ובגלל קופות הגמן ,הפנסיה וקרנות ההשתלמות אז אם השוק ירד,, אתה גם תרגיש זאת ,,כמו שהרגשת כשקיבלת את הדוח של הקופות ולהערכתי ,,הם לא יתנו לשוק לרדת חזק ברבעון אחד זליגה לשנה ,,זה יכל להיות

dw2322

New member
לא בוער לי שום דבר

לא בוער לי שום דבר
אני משקיע לטווח ארוך (שנים), לדעתי עסקים אלה מתומחרים בנוח, זה רק חלק מתיק ההשקעות שלי ולכן איני מרגיש צורך מיוחד למכור. למען האמת אם התיק שלי יגדל אני אפילו אשמח להגדיל את האחזקה שלי שם. נכון, יש משהו במה שאתה כותב. למשל, אפשר היה לעשות ביומיים האחרונים יופי של טרייד על מילומור. ביום שני ירדה שביעיה, ביום שלישי עלתה אותם. שיהיה לבריאות למי ששיחק על זה. מאידך קווינקו לא התרגשה במיל - אם באמת היתה בעיה בביזנס אז גם היא היתה יורדת, אז למה שאני אתרגש בגלל שאיזה ספקולנט היה לחוץ על הכסף. אני לא לחוץ ולכן מרגיש בנוח. עכשיו למשל הנייר של מילומור יורד רביעיה. נכון, לא נעים, ואני בטח לא מאושר מזה, אבל זה מה יש.

fermat7

New member
DW, אני חייב לציין שמאוד התרשמתי

תזהר ממניות "חמות"
מסחירותה של מניית קווינקו....
לעומת זאת, מה דעתך על מנית טופספין מדיקל?

dw2322

New member
צר לי, לא מכיר אותה

מסחירותה של מניית קווינקו....
לעומת זאת, מה דעתך על מנית טופספין מדיקל?
צר לי, לא מכיר אותה
אתה מוזמן להתחיל לסקר אותה כאן, לטובת כלל חברי הפורום. נכון, הסחירות אצל קווינקו אינה גבוהה במיוחד (מאות אלשחים ביום טוב, והרבה פעמים שום כלום). כמשקיע קטן, לטווח ארוך, זה שיקול מינורי עבורי.

dw-קווינקי סחירות נמוכה מאוד מסוכן

צר לי, לא מכיר אותה
אתה מוזמן להתחיל לסקר אותה כאן, לטובת כלל חברי הפורום. נכון, הסחירות אצל קווינקו אינה גבוהה במיוחד (מאות אלשחים ביום טוב, והרבה פעמים שום כלום). כמשקיע קטן, לטווח ארוך, זה שיקול מינורי עבורי.
מאוד להשקיע כסף במנייה דלת סחירות בבורסה

dw2322

New member
לדידי סחירות היא פרמטר משני

מאוד להשקיע כסף במנייה דלת סחירות בבורסה
לדידי סחירות היא פרמטר משני
תזכור גם שאנחנו משקיעים קטנים. מי שרוצה לשים או להוציא מאות אלשחים אז באמת תהיה לו בעיה. בכל מקרה, בדוק את הנתונים שלהם, את המאזן, את הרווחים. זו פשוט מכונה ליצירת מזומנים, כמו צ'קפוינט. לכאלו נכסים תמיד יש מקום אצלי בתיק. אם יש לך מכונות נוספות, במכפיל ידידותי למשתמש, אני מוכן לשמוע, עם מפולת או בלי מפולת בבורסה. כמו צ'קפוינט, ציפיות הצמיחה בקווינקו די מתונות בשנים האחרונות, אבל זה עשוי להשתנות, עם הקמת הקזינו השלישי של הרשת. זה לא אומר שהנייר לא יכול לרדת קצת, בתרחיש ירידות כללי בבורסה. אני לא אפול מהכסא אם לזמן קצר הנייר ירד אפילו 20% מעכשיו, נאמר לאזור ה 700-800, אבל לדעתי זו תהיה ירידה לצורך עלייה. יהיו כאלה שיאמרו שאני מדבר מפוזיציה. נו בסדר, שיהיה. מחזיק ולא ממליץ

conundrum3

New member
רק למען הסר ספק

תזהר ממניות "חמות"
רק למען הסר ספק
אלביט הדמיה הינה חברת ייזום נדל"ן (עם איצטלה של היי-טק ושאר שטויות, אבל נתעלם מזה רגע). אין להם כוונה לנהל נכסי נדל"ן. לא קניונים, לא קזינו, לא משרדים. הנכסים היחידים שהם עדיין מחזיקים זה בתי המלון (גם אותם הם לא מנהלים), וגם זה רק כי הם מחכים להזדמנות טובה להיפטר מהם במחיר שיא (מלונות לונדון למשל, יימכרו כנראה לקראת האולימפיאדה). לא לשכוח שהחברה נאלצה לקלוט אותם מאירופה ישראל במחירי סוף העונה לפני 7 שנים. לכן, ההשוואה לקווינקו קצת בעייתית בעיני. וחוץ מזה, גם אני מצטרף להזהרה מפני מניות חמות, במיוחד אם הן יושבות באיזורים חמים, שתנועות ההון אליהן ומהן נחזות להיות יותר ספקולטיביות מאשר כלכליות.

omry3330

New member
מסתבר שהיא כבר לא...

רק למען הסר ספק
אלביט הדמיה הינה חברת ייזום נדל"ן (עם איצטלה של היי-טק ושאר שטויות, אבל נתעלם מזה רגע). אין להם כוונה לנהל נכסי נדל"ן. לא קניונים, לא קזינו, לא משרדים. הנכסים היחידים שהם עדיין מחזיקים זה בתי המלון (גם אותם הם לא מנהלים), וגם זה רק כי הם מחכים להזדמנות טובה להיפטר מהם במחיר שיא (מלונות לונדון למשל, יימכרו כנראה לקראת האולימפיאדה). לא לשכוח שהחברה נאלצה לקלוט אותם מאירופה ישראל במחירי סוף העונה לפני 7 שנים. לכן, ההשוואה לקווינקו קצת בעייתית בעיני. וחוץ מזה, גם אני מצטרף להזהרה מפני מניות חמות, במיוחד אם הן יושבות באיזורים חמים, שתנועות ההון אליהן ומהן נחזות להיות יותר ספקולטיביות מאשר כלכליות.
מסתבר שהיא כבר לא...
כל כך חמה אם אני לא טועה (לא מבין גדול בניתוח טכני אבל אשמח חוות דעת מומחה)היא על סף שבירת נקודת התמיכה ואולי היא תיפול למטה חוץ מזה כלל פיננסים נתן המלצת קניה

conundrum3

New member
חמה חמה - למעלה ולמטה

מסתבר שהיא כבר לא...
כל כך חמה אם אני לא טועה (לא מבין גדול בניתוח טכני אבל אשמח חוות דעת מומחה)היא על סף שבירת נקודת התמיכה ואולי היא תיפול למטה חוץ מזה כלל פיננסים נתן המלצת קניה
חמה חמה - למעלה ולמטה
בימים של ירידות בעוצמות כאלה, כשכל הנדל"ן יורד כל כך, אין מה להתפלא שגם אלביט הדמיה יורדת באופן דומה. שבירת נקודת תמיכה? לא מבין בטכני. אגב נדמה לי שמדברים בדר"כ על קוי תמיכה. יובל בן זאב מכלל פיננסים טוען שהמניה זולה מאוד. זכותו. אני לא חושב שהיא זולה. יש לה פוטנציאל דו כיווני משמעותי. המאמינים מוזמנים להשקיע, הפסימיים והציניקנים מוזמנים לעשות שורט. נראה מי ינצח.

omry3330

New member
הקטע הוא...

חמה חמה - למעלה ולמטה
בימים של ירידות בעוצמות כאלה, כשכל הנדל"ן יורד כל כך, אין מה להתפלא שגם אלביט הדמיה יורדת באופן דומה. שבירת נקודת תמיכה? לא מבין בטכני. אגב נדמה לי שמדברים בדר"כ על קוי תמיכה. יובל בן זאב מכלל פיננסים טוען שהמניה זולה מאוד. זכותו. אני לא חושב שהיא זולה. יש לה פוטנציאל דו כיווני משמעותי. המאמינים מוזמנים להשקיע, הפסימיים והציניקנים מוזמנים לעשות שורט. נראה מי ינצח.
הקטע הוא...
שבסוף הכתבה הם כותבים שהם מסחרו בימים הארונים את המניה אז אולי זאת הסיבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה