אלבום

toot19

New member
אלבום

שלום:) אני רוצה לעשות לחבר שלי אלבום לשנה וחצי.... ראיתי כבר הרבה דוגמאות אבל עכשיו אני לא מוצאת אותם אני אשמח אם משהו יוכל לתת לי קישורים לכמה מהם.... תודה מראש:)

srurv

New member
רעיונות לדברים באלבום...

* את יכולה לשים תמונות שלכם במחברת... * אפשר לקחת תמונה ולחתוך אותה בצורת פאזל ולשים לו ככה במעטפה בכל כמה דפים ואז הוא כל יום צריך למצוא חלק וכל יום הוא משלים את הפאזל ככה שבסוף המחברת יוצאת לו התמונה המשותפת שלכם... * אפשר לשים סיבות למה את אוהבת אותו * תשימי לו דיסק שבו תצרבי תמונה שלך ותכתבי- "חמקרה שהתגעגעת ודיבורים בטלפון לא מספיקים לך... הנה תמונה שלי.. כדי שתוכל גם לראות אותי ולא רק לשמוע אותי..." * קופון בסגנון של "אני אתקשר אלייך" - כשאתה מתגעגע, רוצה לדבר איתי וכו'... * סיפור לפני השינה- תמציאי אגדה על שניכם... את הנסיכה והוא הנסיך האביר על הסוס הלבן שבא להציל את הנסיכה... * תכתבי- מה היה קורה אם היינו רק שנינו על אי בודד... * הודעת "מבוקש" ולשים תמונה שלו ולתאר אותו- חמוד, יפה, חתיך, מתוק וכו'... (סומכת עלייך...) * דברים שהיית רוצה לעשות איתו ועדיין לא הספקתם... (עם הבטחה שכשאת חוזרת- תקיימי...) * תכתבי את מילות השיר של השיר שלכם * "אני אוהבת אותך" בכל השפות * שטויות שרק אתם עושים * תזכורת ליציאה הראשונה שלכם... * הנשיקה ה1 * תעשי "בחן את עצמך" - עד כמה אתה מכיר אותי... אוהבת? אני אחשוב על עוד רעיונות... מקווה שמצאת פה חלק.. -סיון-

srurv

New member
ועוד...

אממ..יש לכם רק תמונה אחת או שיש לכם יותר?... אם למשל יש לכם עוד תמונות את יכולה לכתוב מתחת לכל תמונה את המקום והאירוע.. בנוסף לשיר שלכם שאותו תכתבי..נמנמ...אולי גם שירים שקשורים אליכם בצורה כלשהי ולהסביר באיזה דרך כל שיר קשור?.. את יכולה להוסיף מזכרות [במידה ושמרת] כמו כרטיסים של מקומות בהם הייתם,... להעתיק לו כל מיני סיפורים קצרים שיש בהם מוסר השכל או כל מיני סיפורים על אהבה.. [אם את מעוניינת אז תבקשי]. על הכריכה את יכולה להדביק למשל חיפושיות מעץ וכל מיני צורות מוכנות מעץ שאפשר לקנות בחנויות לאמנויות. את יכולה ללכת ולצלם כל מיני מקומות שחשובים לכם שהייתם בהם, להוסיף לאלבום ולכתוב.. לבקש ממישהו שיצלם אותך כאשר את מחזיקה בדף בריסטול מילה מתוך ברכה וככה תכניסי את התמונות לאלבום בצורה מסודרת. ציטוטי אהבה תכתבי לו מלאן ברכות ליומולדת כל כמה דפים על נושא אחר.. לכתוב לו אסטרולוגיה על השם לכתוב על מהות שמו לכתוב לו איזה מן סיפור קצר כמו "בבוקר אחד לפני 16 שנים בארץ קטנטנה נולד נסיך למלך ומלכה....." ובעצם לכתוב איפה הוא גדל, למד, איך הכיר אותך... כאן יש לך ציטוטים.. נממ....אולי תשאירי בסוף האלבום כמה מקומות ריקים לתמונות ולכתוב משהו בסגנון שזה המקום לתמונות הבאות שיבואו.. תמונות שלו מאז שהיה תינוק ועד הלום.. אני חושבת שהכי יפה שבסוף בסוף תכתבי לו מכתב מהלב ותוסיפי לאלבום, זה הכי מרגש, לא?.. אם את רוצה להוסיף לו מתנה את יכולה לקנות חולצה\מכנס\בוקסר ולרשום עליו "תמיד מאחוריך", "כל הזכויות שמורות ל__" או מנורת לבה או משהו בסגנון.. *אותיות של אהבה* א- אוהבת אותך אוהבת אותך כמו שאתה, עם כל הכעס, הילדותיות, המרדנות שבך, הנתינה הגדולה שלך, האור שלך מאיר את חיי. ב- בוטחת בך נופלת בעיניים עצומות, נושמת את הכוח שלך כשאתה אוחז בי כשאני נשמטת מטה, רק אתה מעלה אותי חזרה מתהום עמוקה. ג- גדלה איתך הופכת לאישה, צומחת איתך לתוך החיים, אורגת איתך שעות וימים,הופכת ומשתנה וגדלה להיות אני. ד- דואגת לך תמיד, לא לוקחת את הנוכחות שלך מובן מאליו, מחשבות שאין בהם מנוח כשאתה לא מול עיני. ה- הולכת אליך ברגעים של אכזבה, באה אליך, להתנחם בין זרועותיך, ללקט שוב את כבודי האבוד ולהרגיש מלכה, ושוב לעלות למעלה בכוחות מחודשים ובתרועה גדולה. ו- ויתור שלך מוותר על החזרת כדור האש אלי, מבין ויודע את הזעם שלי, לומד אותי ומשתמש בידע כדי להוציא ממני את הרוך והשקט בחזרה לחיי ועושה זאת בכישרון אלוהי. ז- זוכרת לך את הימים שהבלגת על כעסי, על טיפשותי, על הימים שהגנת עליי מפני עצמי אנוכי, וידעת לשתוק ולהקשיב ולחבק אותי, למרות האש שהדלקתי. ח- חושבת עליך תמיד, גם כשאתה לצידי, ישן, מחשבותי שלך הן, חיי צרובים בחייך, כל מוחי ומחשבותי קשורים בך, אתה ההיגיון כולו ואתה השיגעון שלי. ט- טובעת בך טובעת בעיניך, בריח שלך, בקסם כולו, אתה מכשף אותי, בחיוך, במילה, בנגיעה... י- יודעת אותך לימדת אותי לדעת אותך, לימדת אותי לגעת, לתת ולקבל ממך, לדעת אותך עמוק בתוכי ולהרגיש שלמה. כ- כותבת אליך מעולם לא קראת, לא ידעת, מילים שנכתבות עבורך עולם ומלואו רואה, מלבדך... ל- לומדת ממך את הרוך, את הקשב, את הראייה קדימה, את המחשבה ואופן ראייתך לחיים, אתה מלמד אותי תמיד איך לאהוב, איך לגעת בתשוקה ולעלות מעלה מ- מחבקת אותך נוגעת ושומעת פעימות ליבך, אוהבת אותן כל אחת בתורה, חיים שלי, רוצה להכנס לך לעור, לבשר, לדם, בין העצמות שלך. נ- נותנת נותנת ממני, לוקחת את כולי ומגישה אותו לך, את חיי אתן לך, ילדתי לך את חייך- את בתך הקטנה, את האור שלנו, את מהות חיי הקדשתי לך. ס- סומכת בימים של שלכת, בימים של אפלה גמורה, תמיד מצליחה לאסוף שברים, סומכת עליך תמיד שתהיה שם, תגן, תגונן, תבין, תשמור, תעזור, תבטיח ותקיים. ע- עוצרת עוצרת לרגע, מביטה, מחכה יעבור זעם, עוברת מכשולים, כי הינך קיים ונמצא. עוצרת עולם ורואה אותך מסובב אותו שוב... פ- פוחדת עליך פוחדת, חיים הם מתנה עשוייה מחרסינה, דברים שקורים, דברים שנגמרים, לא רוצה לגעת בזה, לא רוצה... צ- צריכה אותך תמיד, לנצח, כי אתה הכוח, האוויר, החבל שמחבר אותי לחיים, אתה זה שמפעיל אותי הלאה קדימה לאופק, צריכה נגיעה, ליטוף זה הכוח, הכוח שלי. ק- קוראת אליך מחשכה ומאור, מרע ומטוב, בכל שלב, קוראת אליך, שתהייה שם, פשוט תהייה, אני צריכה. ר- רוצה אותך הגוף רוצה אותך, נגיעות, ריח, אהבה מתוקה, סוחף אותי למקומות בהם לא ביקרתי, אתה מעיף אותי למקומות אחרים, נסחפת אחריך לשגעון של אהבה, רוצה אותך, קוראת לך, אותך. ש- שומרת עליך מגנה בכל כולי וכוחי על הכתר שלך, מלך שלי, אלחם למענך מלחמות וקרבות, ואנצח בכולן. ת- תודה לך על הכל, על כל השנים, על הימים, השעות, הלמידה, התוצאה, וההצלחה שלנו, הילדה שלנו, המשפחה שלנו. אך בעיקר על היותך מי שאתה, אדם מלא בקסם, חן ואהבה. החוזק שלך, הכוח, הביטחון העצמי, האופי, אתה! *ומשהו חמוד לסיום..* יש אגדה שמספרת שאלוהים ברא את האדם עם.. 4 רגליים 4 ידיים 2 ראשים ונשמה, יום אחד עיצבן האדם את אלוהים והוא שלח אליו מכת ברק שחצתה אותו לשניים, כתוצאה מכך, כיום, לכל אדם יש 2 רגליים 2 ידיים ראש אחד וחצי נשמה כל אחד מחפש את החצי השני של הנשמה שלו, אני מצאתי את שלי כשהכרתי אותך.. מזל"ט ובהצלחה!

toot19

New member
..

התכונתי יותר לקישורים לדוגמאות שכבר עשו אבל תודה בכל מקרה:)

JOYE האחת

New member
מצטרפת לבקשה...

אני גם מחפשת תמונות של אלבומים מוכנים כבר.. זה יעזור מאדדדד

למעלה