אלבום השבוע
שבוע 50

GuyNemesh

New member
לא היה לי מושג שהוא קשור.

יש לי דיסק שלו שנקרא The Slow Wonder וחוץ משיר או שניים לא עשה לי יותר מדי. טוב לדעת.

velvet underground - white light/wh

ite heat אני חוזר אליו כל כמה זמן, יש מצב שזה אלבום הרוק האהוב עליי אי פעם, לא מתיישן.

Godot

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

נהדר לקבל כזה אישור :)

בחחי, האלבום הזה הוא אחד הדברים בחיים שלי שאם אני מרגיש שיש מישהו שמרגיש אותו כמוני. זה עושה לי נעימ.

Godot

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

קזאר

New member
פלייליסט

השבוע שלי היה מפוזר מדי בשביל אלבום שבוע אבל עכשיו כשאני בבית אפשר להשלים פערים ולהקשיב לסופט בולטין בפעם הראשונה. Bonnie 'Prince' Billy - A minor place עוד לא החלטתי אם המילים סתמיות או טובות מאוד, צריך לחפור בתוך הרפטטיביות שלהן. Destroyer - The space race עם קטע אלקטרוני לא צפוי ומעולה באמצע. שיר נפלא מתוך אלבום נפלא. The Microphones - The glow pt.2 השיר, לא האלבום. זה היה בשבוע שעבר. Sixteen Horsepower - Scrawled in sap כי אין כמו קאנטרי מופרע ואקלקטי של קתוליים אדוקים. וכמה שירים שאני לא בטוח מה שמם מvivadixiesubmarinetransmissionplot של ספרקלהורס.

dirty boots

New member
The Clash- London Calling

אין מה להגיד, האלבום הזה גאוני. חוץ מאיזה 5 שירים די מרגיזים, האלבום הזה מעולה, ממכר. בעיקר השירים הראשוניים.

dirty boots

New member
אהא

ת'ה גאנז אוב בריקסטון, רונג אם בויו, לאברז רוק, בעצם אולי זה שלוש. אני צריך עוד לחרוש עליו. אבל זה באמת לא חשוב, אחלה של אלבום.

חולוני

New member
עדיין לא מובן לי

השירים האלו מושלמים. ביחוד "גאנז אוף בריקסטון" שהוא אחד הקלאסיקות הגדולות שלהם. הוא סומפל ללהיט הענק "Dub Be Good To Me" של Beats International (אחד ההרכבים המוקדמים של פאטבוי סלים) וגם לאחרונה בלהיט האחרון של סייפרס היל - What’s Your Number.

חולוני

New member
חג שמח שיהיה

אלבום השבוע: Garbage - Bleed Like Me פלייליסט שבועי: Aqueduct - Growing Up With GN'R צמד ראות - שקט שקט בייבי אינפקציה - Open Your Heart (תודה לפרנק!) Q-Tip Feat. Pharrell & Busta Rhymes - For The Nasty Brooke Valentine - Girl Fight Guns N' Roses - Patience M.I.A - Galang

retard boi

New member
יש להם נטייה להתדרדר מאלבום לאלבום

אז לא הייתי מניח יותר מידי תקוות על החדש (למרות שמול השלישי שלהם אין ממש תחרות)

למעלה