אלבום המפגש ....ויש שם תמונות ...מרגשות

Master Stav

New member
אלבום המפגש ....ויש שם תמונות ...מרגשות

חגי - 32 תמונות אלמוג - 6 תמונות ביג'ק - 303 תמונות ...בנתיים

Master Stav

New member
שף הנקניקיו הוסיף כבר עוד 101 תמונות ....

כלומר הבוא עומד על 404 תמונות ...בנתיים

Master Stav

New member
יוליה 2 תמונות

והשף ממשיך להפציץ ....לא סופר אותו יותר .....

bigjack

New member
העלתי לאלבום כ-500 תמונות ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מומלץ לכולם להיכנס ולבחור באפשרות תצוגה (צד ימין למעלה) מצגת. תודות רבות לאלון שלא הפסיק לצלם מכל זווית שרק אפשר. יש שם תמונה יפיפיה של הבחור עם התינוקת ושיפוד הלבבות שאני חייב להביא לכאן

Master Stav

New member
הסתיו גאה ....

תכירו אייל אחי הקטן
והפיצי הוא ....הגמד החדש שלהם
קרניבור לעתיד אם כי היה מיש אמר שהמבט בעיניים שלו זה ...תגידו אתם פיסיכם מה אתם שמים על הגריל מה אני הבא בתור ? 500 תמונות ....שאפו

bigjack

New member
אחלה קרניבורון בהתהוות ../images/Emo6.gif

צריך מסתבר לחשוף אותם לבשר מגיל צעיר

uriler

New member
אין על הילד בחולצה האפורה -

צעיר, רזה, אבל הגיע למנגל פעם בחמש דק' למלא צלחות... תותח ף-)

bigjack

New member
נכון../images/Emo45.gif ההוא עם הכובע ../images/Emo6.gif

זה קרניבור אמיתי בנשמה...אפילו על חלקי הפנים הוא התעניין ודרש לדעת מה זה כל חלק.

עוקצני

New member
בהחלט השקעתי בחינוך

רק שאני מתחיל לתהות אם זה הבן שלי או של ביג ג'ק .... <אייקון של אבא גא>

bigjack

New member
לפי הרוחב אין צ'אנס שהוא שלי ../images/Emo6.gif

לפי התיאבון הוא שלי על בטוח

סחה, נראה מפגש כייפי וענק

איך מסתדרים עם מפגש פורום שמשתתפים בו כמויות גדולות של אנשים? התמונות של האשכים הזכירו לי נשכחות מימי הילדות. חשבתי שרק ערבים אוהבים לאכול את זה.

Master Stav

New member
ממפגש למפגש אנו עולים במספר

ומהתגובות של אנשים עולה כי ....מסתדרים נהדר ... מקווה שבמפגש הבא יהיו לא פחות מ200 מבוגרים ולפחות 80 ילדים

א פרח

New member
אז ככה

למזלנו אנו שניים, האופטימיסט הרגוע והייקית ההיסטרית
אני מתמודדת בעזרת טבלאות אקסל ומסרים חוזרים ונישנים למשתתפים, מקווה שלא שיגעתי אף אחד יותר מידי
הוא מתלהב ומאושר כל הזמן וחוגג כל משתתף נוסף, האמת שגם אני כי כל הכייף זה שאנשים מגיעים ונהנים וכל המרבה הרי זה משובח. יש חלוקה של תפקידים ביננו הן לפני והן תוך כדי המפגש, בגלל זה אף פעם אינני מגיעה להתעסק בעיקר זה המנגל
אבל נהנית מהחלק הכייפי והוא האנשים, ממפגש למפגש מכירה עוד ועוד חברים חדשים ונהנית מהוותיקים
בנוסף יש מס' חברים שאיתנו לאורך כל הדרך עוד מימי הקומונה שעוזרים ומסייעים בכל דבר כמו חגי, אורי, בלוביי, סמד, אפיק ועוד מתנצלת בפני מי שלא הוזכר בשמו. והעיקר הם האנשים, כל החבריםוותיקים וחדשים שעושים את העניין להכי כייף ושווה בעולם ותמיד, תמיד משאירים חשק לעוד.

א פרח

New member
ביגג'ק מתנצלת משפילה מבטי בבושה

אני והזכרון הנוראי שלי לשמות האם תסלח לי? בבקשה.

למעלה