אכן זה הגיע ,למרות שהצפייה היתה נצח

אכן זה הגיע ,למרות שהצפייה היתה נצח

החתונה שלנו -29.6.06 אני לא יכולה להירדם והחלטתי לנצל את הזמן לרשום שרשור תובנות וקרדיטים כל עוד הכול טרי (גם ככה אני לא נרדמת ) קרדיטים : קיטרינג "נופר " -אוכל מעולה ובשפע הרבה מחמאות קיבלנו על האוכל דיג'י -איתי נעמן -הקפיץ את הרחבה ,היה הרבה שמח ,הרחבה היתה כל הזמן מלאה שיער -יאיר מנדל -בנימינה ,הבחור אומן התיסרוקת נישארה בדיוק כפי שהיא שבאתי להוריד אותה בשלוש לפנות בוקר וכמובן שהיתה יפה מאוד . איפור -טלי כץ פליין -מאפרת מקסימה ,היתי לפניה אצל עוד מאפרת לאיפור ניסיון אבל אין מה להשוות ,היא איפרה אותי יפה ובעדינות ,והיא גם בחורה מקסימה (זה גם חשוב ...) בקיצור מומלצת . צלם -רמי חכם ,צילם המון ,היה מקסים ,הגענו אליו דרך המלצה ,נראה איך יצאו התמונות שימלה -לקחתי דגם שראיתי באינטרנט לתופרת שאני יודעת שהיא טובה ,והיא תפרה לי את אותה שימלה עם שינויים קלים שאני רציתי ב-2300 שח והשמלה נשארת שלי ,לדעתי חבל להוציא יותר והיא גרפה המון המון מחמאות בגדול : ההורים שלי פתאום רצו באמצע החופה שכל מיני אנשים שהם מכירים יקריאו את שבע הברכות וזה סתם נמרח בגלל זה -רצוי לתאם את מראש הרבי איחר מה שפשוט גרם לנו לעוגמת נפש של 20 דקות שחיכינו וכך גם כל האורחים -ככה יפה רבי ? חוץ מזה האירוע היה שמח וכולם היו מרוצים והאמת שאני ממש שמחה שאני אחרי.... עכשיו החיים חוזרים למסלולם פרטים לגבי המומלצים במסר זהו ,הפורום עזר לי המון ,מקווה לחזור ולשים תמונות וגם לייעץ לבנות שבעיצומן של אירגוני החתונה

מזל טוב!שמחה שהיה שמח

איפה התחתנת? תמונות?....אפילו לא מקמועיות? ...לפחות של השמלה....שנמצאת עכשיו בארון?...

puzznik

New member
מזל טוב ../images/Emo13.gif

שמחה שנהניתם...
אבל.. אבל.. איה התמונות???

מזל טוב

אני אשמח לקבל את הפרטים של התופרת הזו במסר. נשמע מחיר שפוי לחלוטין ואני גם בחיפושים עכשיו.... וכמובן, תמונות (כשתתאוששי....)

התמונות בהמשך ...

החתונה היתה בבריכה בקיבוץ ....אבל עיצבנו הכל לפי טעמנו ויצא פשוט מדהים ,אפילו ההורים שלי שהתחלחלו למשמע "אנחנו ניתחתן בבריכה בקיבוץ " שכן חלומם היה שניתחתן באולמי בוןבון למיניהם ,היו פשוט נפעמים מהמקום . החתונות נערכות שם רק לבני הקיבוץ ....

למעלה