אכזבה.....זה להיות בת 34 ולבד....

חרגונית

New member
אכזבה.....זה להיות בת 34 ולבד....

כמעט 33 ו10 חודשים... שנה לא להיות מחובקת,מנושקת,אהובה... בכל 34 שנותי אהבו אותי פעם אחת.. ויש אכזבה של למה זה מגיע לי..

מה זותומרת "למה זה מגיע לך"?

בינינו, שום דבר לא מגיע סתם. החיים מלאים הזדמנויות - צריך רק לדעת לחטוף! "אין דבר העומד בפני הרצון" - זו לא סתן קלישאה.. רק שצריך טונות של רצון שומכלום לא קורה מעצמו (רק באגדות).. מה את אומרת?

חרגונית

New member
רצון יש הזדמנויות לא תמיד...ולכל

אחד יש חבילה ולא תמיד היא קלה לפתיחה ולא תמיד קל להביא את הרצון להזדמנויות ...

היי חרגונית , ניסית לשאול את עצמך

למה את לבד? מה את עושה בשביל לצאת מהמצב הזה? הרי צריך 2 לטנגו, האם את עושה עם עצמך משהו כדי להכיר ולפגוש, ואם כן, האם אולי את בררנית מדיי?

חרגונית

New member
הלוואי והיה לי ממה לברור..ומשתדלת

הרבה לעשות אבל לא נפתחת בקלות לא אחרי אכזבות

J-סיקה

New member
להיות לבד בגיל כזה

אומר לדעתי שאת ממש נהנית עם עצמך ומי שלא רוצה להיות איתך מפסיד !!! אני יודעת שזה מעצבן וקשה מאכזב ועצוב אבל לא מגיעים רחוק עם פרצוף מאוכזב לנסות להנות להיות ולחיות להיות פתוחה למצבים ולא להתעלם ממי שסביבך ותראי שזה יגיע !!!

כוכבית2

New member
לג´סיקה

את נותנת כאלו אנרגיות חיוביות. הדברים שכתבת לחרגונית כ"כ מדברים אלי. יום טוב לך מתוקה.

J-סיקה

New member
כוכבית שלי בוקר טוב ../images/Emo42.gif

לבכות על מר גורלנו זו תכונה פולנית ואין מה לעשות כולנו פולנים (גם אלו שלא נולדו ככה) וגיליתי שבכי והתבכיינות עושה קמטים אז תתארי לך מצב כזה בת 30+ בוכה על כמה שאני לבד לא מוצאת אף אחד ומגדלת קמטים מבכי ואז אף אחד לא ימצא אותי מושכת .. וממשיך ממשיך ממשיך כמו גלגל מה הטעם ??? חוץ מזה שכל אחד מאיתנו סוחב איתו שק (מכולה ממש) של טענות מענות מרירויות ואחרים אז הוא בטח לא ירצה לשמוע את שלי... פעם קראתי באיזה שהוא מקום "אני משאירה את הצרות שלי בבית , בעבודה יש לי סט נוסף.." תחשבו על זה יום מופלא ג´סיקה

חרגונית

New member
את "הפרצוף" הזה שלי רק המקלדת

מכירה. מי שמכיר אותי ביום יום לא יודע מה נמצא אצלי עמוק בפנים. חוץ משני חברים טובים שלי. ולא מתעלמת ממי שסביבי רק הרצוי לא מצוי והמצוי נשואי

כוכבית2

New member
לחרגונית וגם לשאר

אני בת 30. אני בלי חבר כמה שנים אבל לא לבד, מוקפת חברה, החיים נוחים לי ככה, וזה מה שגרוע, להתרגל לזה. יכולתי מזמן להיות נשואה אבל הביקורתיות שלי והנוחות הזו של חוסר מחוייבות והחיים שאני ממלאה אותם מכל טוב, לדעתי. לדעתי יכול להיות שהיה נוח לך עד כה עם החיים איך שהם והיית ביקורתית כלפי בני זוג. אולי בתת מודע המצב הזה נוח לך ואת פוחדת לשנות ? (כך זה אצלי למרות שכעת אני מנסה לקחת את עצמי בידיים) אשמח לתשובה.

נניתי

New member
כוכבית.......

אני לא חושבת שאת צריכה להסתכל על הדברים באופן כזה שאת ביקורתית או בררנית, אולי באמת בני הזוג שנתקלת בהם לא היו מספיק טובים בשבילך ולחיות איתם זו היתה צורה שך התפשרות מסוימת שבשלב מאוחר יותר היית מצטערת עליה ? ברור שאין בן זוג מושלם , אבל בכל זאת עלינו לחפש את המתאים ביותר לנוווווווו

חרגונית

New member
גם אני מוקפת חברה .אבל לבד ממש לא

נוח לי. לא טוב היות האדם לבדו... והאלכסון הוא אסון {הכוונה לישון באלכסון ולבד}

*rinat*

New member
תחשבי טוב......

קודם כל אני חושבת שזה באמת עצוב....אבל השאלה שלי פה האם את עושה משהו לנסות לשנות את המצב? את יוצאת? מבלה? מנסה להכיר אנשים? או שאת כל כך שקועה במחשבה שאין איש? אולי יש איזה מישהו נסתר שאת לא שמה לב אליו כי את ל כך שקועה בכך שאת בת 33 ואף אחד לא מסתכל עליך.... את מתפחת את עצמך?את מעריכה את עצמך ביכלל??? כל השאלות שהצבתי לפניך הם דברים שלפי דעתי יוכלו להועיל לך תעברי עליהם ותידעי שאין מישהו שיעריך אותך אם את לא מעריכה את עצמך...תדעי תמיד:ראש מורם בהצלחה.....

למעלה